Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 40 článků.
49_20231129_121143.jpg

Preview: Exotické štace a město pohádek

Vážení přátelé, ježků už v okolí cest potkáme méně a méně, neboť zima již i na náš lid Polabské nížiny udeřila a tito tvorečci se již schovávají do teplých zimovišť, kup listí a vedle labutí, ke kterým jsou volání hasiči z důvodu podezření z přimrznutí, začínají různě po Pardubicích vznikat sněhuláci. Toto období je zcela ideální k tomu, udělat si výlet na některý z našich turnajů.

48_20231127_085137.jpg

Shrnutí: v akci 2 týmy přípravky!

O uplynulém víkendu byla v akci jen jedna naše kategorie, a konkrétně ta nejmladší. Na turnaj přípravky jsme dohlásili druhý tým, takže holky a kluky čekala pořádná nálož herní praxe.

47_20231121_153042.jpg

Preview: Trocha odpočinku pro všechny vlajkonoše

Vážení přátelé, zatímco poslední týdny byly našlapané turnaji a člověk vlastně nevěděl kam dříve skočit, čeká nás v tomto týdnu naopak klid. Všichni naši fanoušci se tak mají možnost účastnit oslav fotbalové reprezentace v olomouckém klubu Belmondo a zakřepčit si s úspěšnými hráči, kterým se zadařilo postoupit již poosmé v řadě na mistrovství Evropy, kde je, doufejme, již povede nejúspěšnější trenér naší historie a mistr taktiky známé také jako Catenaccio, Martin Pulpit. Vedle této eventuality můžeme my, jako HAGA, nabídnout pak už jen neméně atraktivní turnaj přípravek, který navíc proběhne v Pardubicích.

46_20231120_083506.jpg

Shrnutí: muži vyhráli, holky bodovaly a mladší žáci neporaženi

Muži obrátili zápas s SPV. Dorostenky mají bod z domácího turnaje, starší žákyně jednu výhru z turnaje v České Skalici. Mladší žáci nepoznali hořkost porážky na turnaji v Hořicích, kde si také pochutnali na místních trubičkách.

45_20231114_221329.jpg

Prodloužený víkend nebude plný spánku, nýbrž florbalu

Vážení přátelé, jistě se těšíte, jak si prodloužený víkend užijete v poklidu domova, ovšem my věříme, že náš program Vás motivuje k přehodnocení těchto plánů a raději je strávíte na některém z turnajů. Naše týmy se totiž představí na spousty míst a pokud byste chtěli dorazit do všech, budete se svým povozem houpat z místa na místo asi jako voda v bazénku, ve kterém je obzvlášť velký rypouš sloní, který plave ze strany na stranu, tedy velmi. Pokud chcete tedy takto také pomyslně plavat mezi halami, můžete si nyní přečíst, kam všude Vás pozveme.

44_20231113_083253.jpg

Shrnutí: junioři a ženy na vítězné vlně

Kromě se úspěšných juniorů a ženského "áčka" se zajímavými výkony prezentovali mladší žákyně a starší žáci. A na nedělním turnaji v Litomyšli sbírali cenné zkušenosti elévové.

43_20231108_114332.jpg

Preview: Svatomartinské menu servíruje HAGA Pardubice

Vážení přátelé, počasí je stále sychravější a dny se krátí. Proč tedy část těch dnů nevyužít k tomu, že se půjdete podívat na sportování? A protože na fotbal se nedá dívat, sehnat lístky na hokej je umění a plochá dráha již svůj ročník ukončila, nezbývá vedle basketbalu, házené, volejbalu, petanqu, rytířů, mölek, tenisu, stolního tenisu, badmintonu, squashe, bowlingu, kuželek, curlingu, lukostřelby, sportovní střelby a jistě něčeho dalšího, již mnoho, na jaký sport si zajít, doporučujeme proto florbal. A mezi týmy působícími v Pardubicích budeme jistě rádi, když si vyberete zrovna HAGU, kterou čeká velmi nabitý víkend.

41_20231031_154336.jpg

Preview: Návod jak si obzvláštnit hledání parkovacího místa

Vážení přátelé, nachýlil se nám listopad, doba, kterou ve většině měst a obcí věnují záslužní lidé čištění pozemních komunikací a parkovišť. Je to doba, kdy každý majitel samochodu, ať už motocyklu, automobilu, dodávky nebo karavanu, zoufale korzuje po parkovištích a hledá místo ku usídlení svého vozidla. Proto jistě přivítáte možnost, díky které budete moci svým vozem odjet zafandit některému z našich týmů. A že o tomto víkendu těch možností bude věru požehnaně!