Související zápasy

Haga Pardubice
32_20230411_170207.png
48_20231127_085137.jpg

Shrnutí: v akci 2 týmy přípravky!

O uplynulém víkendu byla v akci jen jedna naše kategorie, a konkrétně ta nejmladší. Na turnaj přípravky jsme dohlásili druhý tým, takže holky a kluky čekala pořádná nálož herní praxe.

V sobotu se nafukovací hala u Sokolovny stala pódiem pro vzrušující dětský florbalový turnaj, kde se střetly týmy plné nadšených mladých hráčů. Mezi účastníky nechyběly ani naše vlastní týmy, HAGA Špunti bílí a HAGA Špunti zelení, kteří se postavili tváří v tvář několika vynikajícím soupeřům.

Turnaj nabídl vzrušující soutěž mezi osmi týmy, včetně FbC Skuteč, FTC Vysoké Mýto, FBK Piráti Sokol Chrudim, Orel Přelouč, FLORBAL Litomyšl, SOKOLI Pardubice A, SOKOLI Pardubice B a SOKOLI Pardubice C. Každý z těchto týmů přinesl na hřiště nejen své dovednosti, ale i energii a vášeň pro florbal.

Naše týmy, Špunti bílí a Špunti zelení, prokázaly skvělou týmovou práci a sportovní duch. Jejich výkony byly skvělým příkladem fair play a soutěživosti. Nejenže bojovaly na hřišti, ale také si užívaly každý moment a vytvářely nezapomenutelné zážitky.

Celý turnaj byl plný vzrušení a radosti z florbalu. Zápasy byly napínavé a plné obratů, a každý hráč se snažil předvést to nejlepší ze svých schopností. Fanoušci, kteří zaplnili halu, byli svědky nejen soutěživosti, ale také kamarádství a sportovního ducha, který charakterizuje dětské florbalové události.

Po náročném zápase a vyčerpávajícím úsilí mohou hráči i fanoušci odcházet s pocitem spokojenosti a radosti ze skvělého florbalového dne. Týmy si zaslouží uznání za své úsilí a vášeň, kterou do každého zápasu přinesly.


autor fotek: Petra Štumrová

(článek vytvořen s pomocí https://chat.openai.com)

Související články

Haga Pardubice
47_20231121_153042.jpg

Preview: Trocha odpočinku pro všechny vlajkonoše

Vážení přátelé, zatímco poslední týdny byly našlapané turnaji a člověk vlastně nevěděl kam dříve skočit, čeká nás v tomto týdnu naopak klid. Všichni naši fanoušci se tak mají možnost účastnit oslav fotbalové reprezentace v olomouckém klubu Belmondo a zakřepčit si s úspěšnými hráči, kterým se zadařilo postoupit již poosmé v řadě na mistrovství Evropy, kde je, doufejme, již povede nejúspěšnější trenér naší historie a mistr taktiky známé také jako Catenaccio, Martin Pulpit. Vedle této eventuality můžeme my, jako HAGA, nabídnout pak už jen neméně atraktivní turnaj přípravek, který navíc proběhne v Pardubicích.