Související zápasy

Haga Pardubice
32_20230411_170207.png
47_20231121_153042.jpg

Preview: Trocha odpočinku pro všechny vlajkonoše

Vážení přátelé, zatímco poslední týdny byly našlapané turnaji a člověk vlastně nevěděl kam dříve skočit, čeká nás v tomto týdnu naopak klid. Všichni naši fanoušci se tak mají možnost účastnit oslav fotbalové reprezentace v olomouckém klubu Belmondo a zakřepčit si s úspěšnými hráči, kterým se zadařilo postoupit již poosmé v řadě na mistrovství Evropy, kde je, doufejme, již povede nejúspěšnější trenér naší historie a mistr taktiky známé také jako Catenaccio, Martin Pulpit. Vedle této eventuality můžeme my, jako HAGA, nabídnout pak už jen neméně atraktivní turnaj přípravek, který navíc proběhne v Pardubicích.

V sokolské aréně se totiž v neděli dopoledne naše mladé naděje představí v několika krásných zápasech a budou tak moci zase získat nové zážitky a zkušenosti. Skandování „Naše mladé pušky, vzorem jsou i Fandy Kušky!“, se jistě ponese po celé nafukovací hale v centru města i přilehlých domech a připraví tak nezapomenutelnou paměťovou stopu pro špunty. Turnaj startuje v 9:00.

Toliko tentokráte k preview vše, doufejme, že odkaz HAGY nebude zapomenut ani v tomto týdnu, kdy je zápasů pomálu a budeme se těšit na viděnou na turnaji Špuntů!