Související zápasy

Haga Pardubice
32_20230411_170207.png
32_20231002_134037.jpg

Shrnutí: první zápasy stržů, mužské béčko s vítězstvím

Z náročného prodlouženého víkendu mají starší žáci vyrovnanou bilanci dvou výher a dvou proher. Starší žákyně hrály v sobotu v městě pohádek. Mužské béčko v neděli drtivě porazilo Lanškroun.

Starší žáci

Začátek svátečního turnaje byl pro tým ve velkém stylu, když se utkal s týmem FBC LETOHRAD - Orel Orlice. Zápas nabídl divákům mnoho vzrušení a skvělých momentů na hřišti.

Od prvního hvizdu bylo jasné, že oba týmy jsou rozhodnuté získat vítězství. Tým FBC LETOHRAD - Orel Orlice se dostal do vedení s brankou Romana Fogla, ale HAGA Pardubice rychle snížila díky gólu nováčka Jana Dudy. První část skončila vedením týmu HAGA Pardubice 3:2 po brankách Jana Dudy, Pavla Vondráka a Jiřího Schejbala. Přestože byl Pavel Vondrák vyloučen na 2 minuty, tým HAGA Pardubice udržel svůj náskok. Druhá část zápasu byla vyrovnaná, přičemž oba týmy zaznamenaly stejný počet střel na branku. V závěrečné části utkání ukázal tým HAGA Pardubice svou sílu, když přidal další góly do sítě soupeře. Tým FBC LETOHRAD - Orel Orlice se snažil stáhnout náskok, ale HAGA odolala a zvítězila 5:3.

Dramatický druhý zápas s IBK Holice začal rychle, a brzy se dostal do vedení tým Holic díky brance Štěpána Bolehovského. Nicméně, HAGA Pardubice nechtěla zůstat pozadu a vyrovnala stav brankou Ondřeje Tušila. První část ukončila remízovým skóre 2:2 po brankách Pavla Vondráka a Matěje Koubka. HAGA Pardubice byla aktivní na útočné polovině, přesto IBK Holice vystřelilo vícekrát na branku soupeře. Druhá perioda byla plná akce, když oba týmy střílely na branku a hledaly šance jak navýšit skóre. To se lépe podařilo klukům z Holic, kteří využili přesilovou hru. Poslední část byla plná napětí, přičemž tým HAGA Pardubice se dotáhl díky brance Adama Luďka Krále. IBK Holice se však nepoložili a Lukáš Růžička přidal branku, čímž stanovil konečný výsledek na 4:5 pro IBK Holice.

První zápas nedělního turnaje přinesl soutěžní duch a akci, když se tým HAGA Pardubice utkal s týmem TJ Sokol Jaroměř. I přes nadšení a odhodlání HAGA Pardubic nakonec zvítězilo TJ Sokol Jaroměř.

Zápas začal rychle, a tým TJ Sokol Jaroměř se ujal vedení brankou Tomáše Shejbala. Pardubičtí hráči se snažili reagovat, ale brankář Jaroměře byl neúprosný. První část zápasu skončila vedením TJ Sokol Jaroměř 2:0. Druhá třetina byla také ovládnuta klubem TJ Sokol Jaroměř, který přidal další tři branky a tím stanovil skóre na 5:0. Hráči HAGA Pardubice neztráceli odhodlání, a nakonec se jim podařilo získat svou první branku díky Jiřímu Schejbalovi. Třetí část zápasu pokračovala v režii Jaroměře, která přidala další branky a zvítězila v poměru 11:2. Pardubičtí hráči se snažili na poslední chvíli snížit náskok soupeře, a Vít Dušek přidal druhou branku pro HAGA Pardubice.

Ve druhém zápase nastoupil kluci proti TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem a předvedli úžasný výkon, který jim přinesl vítězství. Utkání začalo velmi vyrovnaně, ale to byl tým HAGA Pardubice, který otevřel skóre brankou Vojtěcha Brůny. Pardubičtí hráči pokračovali v tlaku a přidali další tři branky v první části utkání. První část zápasu byla zcela ovládnuta týmem HAGA Pardubice. Prostřední dějství branku nepřineslo. Ve třetí části utkání pokračovali hráči HAGA Pardubice ve své dominanci. Jiří Schejbal a Vít Dušek přidali další branky a uzavřeli skóre na 7:2 ve prospěch Pardubic.


Starší žákyně

V úvodním zápase turnaje se střetly týmy HAGA Girls Pardubice a FBC Dobruška, a již od prvních okamžiků bylo jasné, že tento duel přinese mnoho vzrušení a gólů.

Utkání odstartovalo přesně včas s rozehrávkou od středového kruhu. HAGA Girls Pardubice se okamžitě pustily do útoku a již po dvaceti sekundách se jim podařilo otevřít skóre. Branku vstřelila hráčka #7 Elen Kratochvílová, a to bez asistence, čímž poslala svůj tým do vedení 1:0. Následovala další rychlá branka, tentokrát vstřelena hráčkou #27 Nataša Klemovou z HAGA Girls Pardubice. Tuto akci asistovala hráčka Klaudie Matulíková, a tak se stav zvýšil na 2:0 ve prospěch týmu HAGA Girls Pardubice. Góly HAGA Girls Pardubice padaly jako na běžícím páse. Ve třicáté čtvrté minutě se trefila opět Elen Kratochvílová, tentokrát ji však podpořila hráčka #85 Klára Jedličková, a skóre se tak změnilo na 3:0. Skóre na konci první části bylo 6:0 ve prospěch týmu HAGA Girls Pardubice. Druhá část zápasu přinesla opět góly, tentokrát však na straně FBC Dobruška. Viktorie Hellerová vstřelila dvě branky, nejdříve v 22. minutě a později v 23. minutě, a snížila tak náskok HAGA Girls Pardubice na 6:2. Nicméně, i přes snahu FBC Dobruška, HAGA Girls Pardubice udržely vedení a zápas skončil výsledkem 7:2 ve prospěch týmu HAGA Girls Pardubice.

Utkání odstartovalo opět včas, a již po první minutě jsme viděli první branku tohoto zápasu. Tým Finance Novák FBK Jičín otevřel skóre díky brance hráčky Vanessy Kozákové, která vstřelila gól bez asistence. O necelé dvě minuty později se Girls dostaly zpět do hry, když Adéla Horová vstřelila vyrovnávací branku bez asistence, a stav byl 1:1. HAGA Girls Pardubice pokračovaly ve svém tlaku a ve 3. minutě se jim podařilo znovu skórovat. Tuto branku zaznamenala hráčka Klára Jedličková, a opět bez asistence. Následně jsme přidali další branku. I když se hráčky Finance Novák FBK Jičín pokoušely odpovědět, po konci prvního poločasu HAGA Girls Pardubice držely vedení 6:3. Druhá část zápasu přinesla další góly. Nejprve se trefila hráčka Finance Novák FBK Jičín Vanessa Kozáková, a následně také Kateřina Novotná, čímž se dotáhly na rozdíl jednoho gólu. V následujících minutách HAGA Girls Pardubice znovu převzaly kontrolu nad zápasem. Holky přidaly dvě branky, a stav se změnil na 8:5 ve prospěch HAGA Girls Pardubice. Hráčky FBK Jičín však nechtěly vzdát a ještě v poslední minuté vstřelily gól. Naše hráčky přesto dokázaly dotáhnout zápas do vítězného konce.

Poslední zápas přinesl ohromující množství gólů a dominanci jednoho z týmů. Utkání začalo zdánlivě vyrovnaně, ale pak se začala odehrávat jedna z největších střeleckých exhibic. Branky IBK Hradec Králové padaly jedna za druhou. Nejprve se trefila hráčka #37 Michaela Výprachtická, a to bez asistence, a dostala tak svůj tým do vedení 1:0. Následně tým IBK Hradec Králové neustále tlak na soupeře a během několika minut přidal další góly. Victorie Moravcová, Ema Dundová a Adéla Jelínková přispěly góly. Stav se rychle měnil na 6:0 ve prospěch IBK Hradec Králové a zdálo se, že tento tým má zápas pod kontrolou. HAGA Girls Pardubice se však nevzdaly a ve 17. minutě první části zápasu přidaly svůj první gól. Poslední část zápasu přinesla další branky, včetně hattricku Stephanie Makovské. I přestože HAGA Girls Pardubice přidaly ještě jeden gól, IBK Hradec Králové si udržovaly svou přesvědčivou náskok. Tento zápas byl výjimečným ukázkou střelecké síly a dovednosti IBK Hradec Králové. Gratulujeme jim k vítězství a těšíme se na další zápasy.


Muži B

První zápas turnaje nabídl napínavý a vyrovnaný souboj mezi týmy FLORBAL LITOMYŠL C a HAGA Pardubice B. Zápas byl rozdělen do tří částí, a každá z nich měla své vzrušující okamžiky.

Zápas začal výborně pro tým HAGA Pardubice B, který se dostal do vedení už v první minutě hry. Daniel Bořetický vstřelil branku s asistencí Jiřího Pulkrábka a poslal svůj tým do vedení 1:0. HAGA Pardubice B pokračovali ve svém úsilí a během první části zvýšili své vedení na 3:0. Branky vstřelili Martin Puchýř a Petr Papák, asistovali jim Daniel Pilný a Michal Martinek. Pak se tým FLORBAL LITOMYŠL C začal probouzet. Branku vstřelil Tomáš Nykl s asistencí Martina Motyčky a snížil na 3:1. Tým HAGA Pardubice B se dostal do problémů, když hráč Daniel Bořetický obdržel dvouminutový trest za hru na zemi. Prostřední perioda skončila smírně 1:1. Do třetí části vstoupil tým FLORBAL LITOMYŠL C s odhodláním stáhnout manko. A podařilo se jim to v rozmezí 38. a 41. minuty. Nakonec se zápas skončil vítězstvím FLORBAL LITOMYŠL C v poměru 6:5. Tento zápas byl plný emocí a dramatických momentů.

Druhý zápas turnaje nabídl divákům řadu gólů a vzrušujícího florbalového dění. Týmy FBC TJ Draci Lanškroun a HAGA Pardubice B se střetly v tomto vysoce dynamickém souboji. Zápas začal rychlým tempem a tým HAGA Pardubice B se dostal do vedení již v první minutě hry. Michal Martinek otevřel skóre s asistencí Daniela Sýkory. HAGA Pardubice B pokračovali v tlaku a během první části vstřelili další čtyři branky, čímž si zajistili náskok 5:0. Ke konci třetiny se tým FBC TJ Draci Lanškroun snažil reagovat a snížit manko. Michal Murín vstřelil branku s asistencí Milana Sršně a přiblížil svůj tým na 5:1. Nicméně HAGA Pardubice B neustále hrozily a vstřelily několik dalších branek. Daniel Pilný, Petr Papák, a Martin Puchýř přidali další góly a zvýšili skóre na 8:1. Skóre druhé třetiny bylo drtivě v náš prospěch. Třetí část hry byla opět ve znamení týmu HAGA Pardubice B, kteří přidali další góly a nakonec zvítězili 13:3. Celkově byl tento zápas plný akce a útočných akcí, což divákům nabídlo mnoho vzrušení. Tým HAGA Pardubice B si odnesl vítězství a těší se na další zápasy, zatímco FBC TJ Draci Lanškroun budou muset pracovat na zlepšení své obrany před dalším utkáním.

(článek vytvořen s pomocí https://chat.openai.com)

Související články

Haga Pardubice
29_20230927_101620.jpg

Preview: Prodloužený víkend ve znamení zápasového maratonu

Prodloužený víkend, díky kterému si ve čtvrtek užijete volno, do sytosti oslavíte svátek svatého Václava a den České státnosti a třeba navštívíte fotbalové derby, bude opět i herní. Dokonce i přímo veleslavný den připadající na 28. září, můžete využít k návštěvě našich klání.