Související zápasy

Haga Pardubice

Shrnutí: parádní výkony dorostenek, žen, a starších žáků

Domácí turnaj odehrálo ženské "béčko", ve stejný den vyjela přípravka na turnaj do České Třebové a ženské "áčko" do Červené Vody. Adventní neděle sedla dorostenkám, starším žákům a mužskému B týmu.

Ženy B

V prvním zápase florbalového turnaje se družstvo FBK Jičín prezentovalo destruktivním výkonem, když si připsalo výrazné vítězství 6:0. Zápas byl plný dynamických momentů a účinných kombinací, které přinesly divákům vzrušující zážitek. Už od úvodního hvizdu bylo jasné, že FBK Jičín má pevnou kontrolu nad utkáním. Natálie Kuželová otevřela skóre hned ve 11. minutě, stejná hráčka přihrávala ke druhé brance Adély Kmoškové. Tato dvojice byla v první třetině nezastavitelná. Druhá část zápasu byla nadále pod kontrolou FBK Jičín. Eliška Kopánková přidala další dvě branky, vždy s asistencí Šárky Chlumské. Skóre se tak rozšířilo na 3:0 a poté na 5:0. Družstvo ukázalo nejen svou schopnost skórovat, ale i výbornou spolupráci a rychlé kombinace. Třetí část začala v podobném duchu jako předchozí, když Adéla Kmošková vsítila svou druhou branku utkání, opět s účastí Natálie Kuželové. Tím bylo pečetěno výrazné vítězství FBK Jičín se skóre 6:0. Tým FBK Jičín se v tomto zápase ukázal jako silný a dobře sehraný kolektiv, který dokáže efektivně využívat každou šanci.

Druhý zápas byl s IBK Hradec Králové B, přinesouc fanouškům vzrušující souboj plný gólů a akce. V konečném skóre 3:1 zvítězilo IBK. Zápas začal silným tempem, ale až ve druhé třetině se tým IBK Hradec Králové B dostal do vedení. Jana Raabensteinová otevřela skóre s asistencí Kristýny Šarounové. Druhý gól přidala Kristýna Raab, po přihrávce Marie Svobodové, a tak IBK Hradec Králové B vedlo 2:0 po druhé části zápasu. Poslední třetina pokračovala v útočné hře týmu IBK Hradec Králové B, který si připsal třetí gól díky Janě Raabensteinové, tentokrát s asistencí Markéty Součkové. Tým HAGA Ladies Pardubice B se snažil odpovědět, ale jejich snaha byla v této fázi zápasu neúspěšná. Nicméně, bojovné HAGA Ladies Pardubice B ukázaly svou sílu a s gólem Jany Chabadové snížily na 1:3.

Přípravka

Třeboňská hala na Skalce se stala pódiem pro nezapomenutelný dětský florbalový turnaj, kde se v plamenech vášně pro tento dynamický sport střetly naše týmy, HAGA Špunti bílí a HAGA Špunti zelení, s odhodlanými soupeři.

V turnaji se představily týmy Sokoli Pardubice, Sokoli Pardubice B, Sokoli Pardubice C, Orel Přelouč, FBK Piráti Sokol Chrudim, FbC Skuteč a FbK Orlicko-Třebovsko. Každý z těchto týmů přinesl na hřiště nejen své sportovní dovednosti, ale také hrdý duch fair play a soutěživosti.

Špunti bílí a Špunti zelení ukázali nejen skvělou týmovou koordinaci, ale také odhodlanost a radost ze hry. Jejich vášeň pro florbal byla nakažlivá a přilákala pozornost všech diváků. Každý zápas byl plný vzrušujících momentů a rychlých akcí.

Turnaj nejen posílil lásku dětí k florbalu, ale také vytvořil prostor pro budoucí talenty a sportovce. Všichni účastníci si odnesli nejen vzpomínky na skvělý sportovní zážitek, ale také nové přátelství a zkušenosti.

Ženy A

První zápas s FTC Vysoké Mýto přinesl do haly nejen napínavou souboj, ale i dramatický zvrat a vzrušující okamžiky, které udržely diváky v napětí až do posledních vteřin. Zahájení utkání bylo nabitým energií a již v prvních minutách jsme byli svědky prvního gólu, kdy Ludmila Jirásková z HAGA Ladies Pardubice poslala svůj tým do vedení 1:0 s asistencí Agáty Schejbalové. FTC Vysoké Mýto však rychle odpovědělo s dvěma brankami od Tamary Adámkové a Andrei Šedové, a otočilo skóre na 1:2. Druhá část zápasu byla plná dynamiky a týmy si vyměňovaly góly. Vysoké Mýto neztrácelo ducha a zvýšilo náskok na 1:3 díky gólu od Nikol Dlouhé. Brzy poté snížila Alžběta Lejsková na 2:3. Následně se odehrálo několik vyloučení, což dodalo zápasu další pikantnost. Hráčky se musely vyrovnat nejen s taktickým tlakem, ale i s oslabenými sestavami. Třetí část přinesla dramatický zvrat, Ludmila Jirásková a Pavla Marešová vstřelily branky, posílila svůj tým do vedení 5:4. Jenže FTC vyrovnalo skóre na 5:5 díky gólu od Tamary Adámkové, což se stalo rozhodujícím momentem utkání.

Poslední špíl v Červené Vodě byl s FbC Skuteč. Byl to duel plný dramatických momentů, gólů a pohybu na obou stranách hřiště. Zahájení utkání bylo okamžitě napínavé, a to díky brance od Agáty Schejbalové z HAGA Ladies Pardubice, která poslala svůj tým do vedení 1:0. Ovšem FbC Skuteč odpovědělo brankou Barbory Virglové, která vyrovnala skóre na 1:1. První část zápasu byla plná intenzivních momentů, kde Kateřina Kulhavá poslala svůj tým do vedení 2:1. Druhá část pokračovala v podobném tempu, s týmem HAGA Ladies Pardubice, který si udržoval kontrolu a postupně navyšoval svůj náskok. Dana Zajíčková, Nikola Procházková a Agáta Schejbalová přispěly k výsledku, který nakonec skončil 5:1 ve prospěch HAGA Ladies Pardubice. FbC Skuteč se však nevzdávalo a v 3. části zápasu přišlo trestné střílení, které sice neproměnila Barbora Virglová.

Dorostenky

Dramatické střetnutí na florbalovém turnaji mezi týmy HAGA Girls Pardubice a FbK TJ Svitavy přineslo neuvěřitelné vzrušení a mnoho gólů. Zápas, který skončil výsledkem 7:4 ve prospěch HAGA Girls Pardubice, byl napínavým bojem až do posledních minut. Hráčky obou týmů se prezentovaly vynikajícím výkonem, a každý tým měl své momenty slávy. Již v první části utkání bylo jasné, že diváci mohou očekávat vyrovnaný souboj. FbK TJ Svitavy otevřely skóre, ale HAGA Girls Pardubice rychle odpověděly, a tak se začala psát poutavá kapitola zápasu. Vyloučení hráčky ze Svitav na konci první části využily HAGA Girls Pardubice k vstřelení branky a získání náskoku. Druhá část byla ve znamení skvělých individuálních výkonů, kdy hráčky obou týmů předváděly precizní střelecké akce a přesné přihrávky. Závěrečná třetí část nabídla napínavé momenty, a timeout HAGA Girls Pardubice ve strategickém okamžiku přispěl k jejich konečnému vítězství 7:4.

Ve druhém vzrušujícím střetnutí jsme hráli s FBK Kobra Tatran Hostinné, přinášejíce divákům nezapomenutelný sportovní zážitek. Tento zápas byl plný dramatických okamžiků. Hned od úvodních minut utkání se ukázalo, že oba týmy jsou odhodlány bojovat až do posledního hvizdu. První část zápasu byla ve znamení útoku týmu HAGA Girls Pardubice, který si připsal dvě branky. Sofie Schejbalová a Elen Kratochvílová se staly střelkyněmi týmu a poslaly svůj tým do vedení 2:0. Holky dokázaly opět zvýšit svůj náskok na 3:1 díky gólu Kláry Jedličkové. Stejná hráčka si šla sednout na trestnou lavici za naše špatné střídání a hru v 6, což využil FBK Kobra Tatran Hostinné ke snížení skóre na 2:1. V závěrečné části přidaly HAGA Girls Pardubice další branku a potvrdily tak vítězství ve druhém zápase turnaje.

Starší žáci

Nedělní turnaj začal napínavým soubojem se Sokolem Chlumec nad Cidlinou. Naši kluci nakonec vyšli vítězně, porazivše svého soupeře 4:2 v utkání plném dramatických okamžiků. První část hry přinesla brzké vzrušení, když Adam Luděk Král z HAGA Pardubice otevřel skóre. Sokol Chlumec nad Cidlinou však rychle odpověděl a srovnal stav na 1:1 díky brance Jakuba Čiháka. V další části první třetiny se opět prosadili hráči HAGA Pardubice, tentokrát Ondřej Tušil využil trestné střílení a poslal svůj tým do vedení 2:1. Ve druhé části utkání přidal HAGA Pardubice další gól, tentokrát Štěpán Vala poslal míček za brankovou čáru. Sokol Chlumec nad Cidlinou však nebyl ochoten se vzdát a snížil na 3:2 pomocí Matyáše Vaníčka. Závěrečná třetina byla plná napětí a emocí. Adam Luděk Král, po návratu z trestné lavice, opět našel cestu do sítě soupeře, pečetící vítězství svého týmu 4:2.

Druhý zápas nabídnul napínavé momenty a skvělý florbalový výkon od obou týmů. HAGA Pardubice a TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem e střetli ve vyrovnaném souboji, který nakonec skončil 4:3. Utkání bylo plné emocí a zajímavých situací. Hned na začátku se Dvůr Králové ujal vedení díky brance Aleše Havlíčka. Nicméně HAGA Pardubice odpověděli rychle třemi po sobě jdoucími góly, které připsali hráči Štěpán Vala, Jiří Schejbal a Tomáš Procházka. Ve druhé části hry se Sokolu podařilo vyrovnat díky Tomáši Sodommkovi, který poslal míček za záda brankáře HAGA Pardubic. Ovšem gólový masakr pokračoval v poslední třetině, když Jiří Schejbal z HAGY znovu poslal svůj tým do vedení.

Muži B

V prvním zápase turnaje se střetly týmy HAGA Pardubice B a Orel Přelouč, a utkání nabídlo vzrušující okamžiky a napínavý průběh. Duel skončil vítězstvím HAGA Pardubice B 5:2, přičemž hráči obou týmů podali skvělý výkon. Úvodní část patřila týmu HAGA Pardubice B, který se chopil vedení v prvních minutách utkání. Daniel Pilný a Filip Dohnal přispěli brankami k náskoku 2:0. Za Přelouči se trefil Martin Málek a snížil 2:1. Druhá část začala vyrovnaně díky brance Marka Skyvy z Přelouče, ale "béčko" si udržovalo náskok. Branka od Daniela Sýkory znamenala, že tým vedl 3:2. Ve třetí části potvrdil HAGA Pardubice B svou dominanci. Josef Mudruňka vsítilil další branku, pečetíc výsledek na konečných 5:2. Timeout Orla Přelouč naznačily snahu o obrat, který se však nepodařil.

Ve druhém zápase se hrálo s družstvem FLORBAL LITOMYŠL C, a utkání nabídlo bohatou porci brankových okamžiků. Výsledek skončil jasným vítězstvím HAGA Pardubice B 8:2, a to přesto, že oba týmy předvedly bojovný výkon. První část zápasu byla jednoznačně ovládnuta HAGA Pardubice B, které ukázaly svou sílu v ofenzivě. Martin Drápalík, Daniel Sýkora, Daniel Pilný a Daniel Bořetický se postarali o rychlý čtyřgólový náskok, a tak tým vedl 4:0 po prvních deseti minutách hry. Druhá část začala opět brankou pro HAGA Pardubice B, tentokrát od Daniela Pilného. Ve třetí části "béčko" přidávalo další branky, zatímco "céčko" Litomyšle se snažilo zlepšit svůj výsledek. Ondřej Háp sice snížil na 2:8, ale vítězství bylo jasně na straně HAGA Pardubice B.