Související zápasy

Haga Pardubice
32_20230411_170207.png
65_20240129_085525.jpg

Shrnutí: mužské béčko vítězné, brankové hody dorostenců nestačily, mladší žákyně na severu

Domácí turnaj se podařil mužskému "B" týmu. To samé výsledkově neplatilo pro dorostence. Přípravka si užila velkou porci zápasů. A mladší žákyně byly ve Rtyni v Podkrkonoší, kam opět vyrazily společně vlakem.

Vážení čtenáři Shrnutí víkendu,

Abychom vám mohli poskytovat ještě kvalitnější a personalizované zpravodajství, rádi bychom vás pozvali k účasti na naší krátké anketě. 

Chceme znát váš názor a zpětnou vazbu na Shrnutí víkendu, abychom mohli dále zdokonalovat naše služby. Rádi bychom se dozvěděli, co vám na Shrnutí víkendu nejvíce přijde vhodné, co byste chtěli více nebo méně, a zda máte nějaké specifické preference ohledně obsahu.

Vaše zpětná vazba nám pomůže posunout se vpřed a lépe porozumět tomu, co pro vás představuje ideální zpravodajský obsah. Děkujeme vám za čas, který věnujete vyplnění ankety, a těšíme se na vaše nápady a podněty.

S pozdravem,

Tým Shrnutí víkendu


Přípravka

Minulý víkend se univerzitní hala stala svědkem vzrušujícího dětského florbalového turnaje, který přivedl na hřiště nadšené mladé hráče. Naše týmy, HAGA Špunti bílí a HAGA Špunti zelení, se setkaly s tvrdými soupeři, a to konkrétně týmy Sokoli Pardubice, Sokoli Pardubice B, Sokoli Pardubice C, Florbal Litomyšl, Florbal Litomyšl B, FBK Draci Hořice a FBK Dračice Hořice, a FbK Orlicko-Třebovsko.

Celý turnaj byl příležitostí pro mladé florbalisty ukázat své dovednosti, vášeň a soutěživost. HAGA Špunti bílí a Špunti zelení nezůstali pozadu, přinášejí na hřiště nejen svou technickou zručnost, ale také týmový duch a radost ze hry.

Zápasy byly plné napětí, s rychlými akcemi a pohotovými reakcemi. Hala byla zaplněna rodinnými příslušníky a přáteli, kteří svým povzbuzováním přidávali ještě větší atmosféru. Diváci byli svědky nejen soutěživých zápasů, ale také přátelského ducha a fair play, což jsou hodnoty, které jsou v mládežnickém sportu klíčové. Gratulujeme všem týmům k účasti a děkujeme za skvělý florbalový den plný radosti a soutěživosti!


Dorostenci

První zápas florbalového turnaje mezi týmy Orel Rtyně v Podkrkonoší a HAGA Pardubice přinesl divákům opravdovou podívanou a mnoho vzrušujících momentů. Závěrečný výsledek 10:5 ve prospěch Orlů Rtyně svědčí o jejich silném výkonu a schopnosti držet si vedení během celého utkání. Hráč Tobiáš Cejnar se stal hvězdou zápasu, když vstřelil několik rozhodujících gólů pro tým Orel Rtyně v Podkrkonoší. S asistencí Davida Frýby přispěl k výsledku 10:5 a dokonce zkompletoval hattrick. Hráči HAGA Pardubice se sice snažili snížit náskok soupeře, ale vynikající výkony hráčů Orlů Rtyně jim nedávaly příliš mnoho prostoru. Kryštof Zerzán a jeho spoluhráči však ukázali, že jsou schopni zajímavých akcí a gólů, což přidalo na atraktivitě celého utkání. Orel Rtyně v Podkrkonoší potvrdili svou silnou florbalovou pozici.

Ve druhém zápase kluci hráli s družstvem FBC Dobré a bylo to napínavém utkání, které nabídlo divákům neuvěřitelnou dávku emocí a gólů. V konečném výsledku se tým FBC Dobré radoval z vítězství s konečným skóre 11:13. Dominik Dostál ze FBC Dobré se stal nezpochybnitelnou hvězdou zápasu, když vstřelil několik klíčových gólů a pomohl svému týmu k vítězství. Jeho precizní střelba a schopnost spolupráce s Matějem Čtvrtečkou a Matějem Štěpánem vytvořily rozhodující rozdíl ve prospěch FBC Dobré. Hráči HAGA Pardubice, v čele s Kryštofem Zerzánem a Patrikem Michalem, sice podali statečný výkon, ale nestačilo to na odolání impozantnímu náporu soupeře. Oba týmy předvedly vynikající florbalové dovednosti, které přilákaly pozornost fanoušků a udělaly z tohoto střetnutí skvělou podívanou. FBC Dobré si nyní odpočine a připraví se na další utkání, zatímco HAGA Pardubice bude analyzovat svůj výkon a pracovat na strategiích pro budoucí zápasy.


Mladší žákyně

Pátý florbalový turnaj sezóny pro tým mladších žákyň byl opět plný vášně, soutěžního ducha a vzrušujících momentů. V tomto klání se naše hráčky střetly s kvalitními soupeři, a to týmy FBK Dračice Hořice, Orel Rtyně v Podkrkonoší, FBK Jičín a FBK Jičín Manky.

První utkání proti FBK Dračice Hořice bylo bojem od začátku do konce. Oba týmy předvedly pevnou vůli získat vítězství. Naše mladší žákyně ukázaly skvělý týmový duch a odhodlání i v tvrdých bojích. Následovalo klání s týmem Orel Rtyně v Podkrkonoší, které přineslo další zajímavé okamžiky na hřišti. Naše hráčky se snažily rozvíjet své herní dovednosti a taktickou inteligenci. Třetí zápas proti FBK Jičín byl plný napětí a očekávání. Naše mladší žákyně znovu ukázaly svou schopnost přizpůsobit se herním situacím a strategicky bojovat na hřišti. Poslední utkání turnaje proti FBK Jičín Manky bylo emotivní a vyrovnané. Oba týmy bojovaly o každý centimetr hřiště. Naše mladší žákyně odešly z hřiště s vědomím, že daly do zápasu všechno.

Celkově lze říci, že pátý florbalový turnaj sezóny pro tým mladších žákyň byl opět plný sportovních zážitků a růstu. Hráčky nejenže zdokonalily své herní dovednosti, ale také prokázaly svůj týmový duch a odhodlání. Těšíme se na další výzvy, které nám přinese závěr sezóny.


Muži "B"

V prvním vzrušujícím zápase florbalového turnaje se utkala družstva HAGA Pardubice B a FBC LETOHRAD - Orel Orlice B. Duel nabídl divákům skvělé momenty, plné vzrušení a branky, které udržely napětí až do posledních chvilek. Utkání začalo brankou od družstva FBC LETOHRAD - Orel Orlice B, když Jan Brokeš otevřel skóre během první minuty hry. Následně se oba týmy střídaly ve skórování, přičemž góly padaly na obou stranách hřiště. První část zápasu skončila 4:2 pro Letohrad, a to i díky gólům od hráčů jako Daniel Bořetický a Petr Papák z HAGA Pardubice B a Lukáše Majvalda z FBC LETOHRAD - Orel Orlice B. Druhá třetina byla ve znamení střeleckého festivalu od našeho "béčka". Filip Dohnal, Daniel Pilný, Petr Papák a Daniel Sýkora přispěli k gólovému účtu HAGA Pardubice B. Skóre po druhé třetině bylo 4:6 ve prospěch HAGA Pardubice B. Ve třetí části hry se oba týmy snažily o konečné rozhodnutí. Góly od Daniela Pilného, Daniela Sýkory a Filipa Dohnala posunuly HAGA Pardubice B do vedení 9:5. Celkově byl zápas plný vášnivého florbalu a skvělých individuálních výkonů hráčů na obou stranách. HAGA Pardubice B si odnáší vítězství v prvním zápase turnaje.

Ve druhém vzrušujícím střetnutí florbalového turnaje se střetla družstva FbK Orlicko-Třebovsko B a HAGA Pardubice B. Zápas nabídl divákům nekonečné napětí a vzrušení, které vyvrcholilo v dramatickém závěru. HAGA Pardubice B zahájila zápas výborně, když se brzy ujala vedení díky brance Martina Drápalíka, který využil asistence od Petra Papáka. V dalším průběhu první části se však FbK Orlicko-Třebovsko B vrátilo do hry a během několika minut otočilo skóre na 3:1 díky gólům od Daniela Viščáka, Lukáše Broulíka a Vojtěcha Vondry. HAGA Pardubice B však dokázala zareagovat a do konce první třetiny otočila na 3:4. Ve druhé části hry oba týmy pokračovaly ve skvělém výkonu. Hráči HAGA Pardubice B, jako Daniel Pilný a Josef Mudruňka se postarali o gólovou jízdu a dostali svůj tým do vedení 4:6. Nicméně FbK Orlicko-Třebovsko B nebylo ochotno vzdát se a snížilo skóre na 5:6. V závěrečné třetině bylo napětí na vrcholu. Daniel Pilný z HAGA Pardubice B opět zvýšil na 7:5, ale ani gól Tadeáše Vaňka už nic nezměnil na vítězství HAGA Pardubice B. Tímto výsledkem "béčko" potěšilo své fanoušky v dramatickém střetnutí s konečným výsledkem 8:7.


(článek vytvořen s pomocí https://chat.openai.com)

Související články

Haga Pardubice
64_20240124_115250.jpg

Preview: Výjezd do Rtyně v období, kdy přes toto město migrují mroži

Vážení přátelé, kvapem se nám blíží pololetí, neboť čas opravdu věru letí. Hehehe, tímto krátkým a velmi žertovným rýmem Vás chceme informovat, že se nám sezóna 2023/24 překlopila do své druhé poloviny, kterážto ovšem bude jistě nabitá stejně jako ta první. Mládežnické i dospělé týmy v ní budou bojovat o dobré výsledky, ať už za účelem dobrého celkového umístění, nebo i zachování své příslušnosti v soutěžích pro příští rok. V tomto týdnu Vám navíc uděláme radost tím, že většina zápasů se odehraje před pardubickým publikem.