Související zápasy

Haga Pardubice

Shrnutí: muži berou 2 domácí výhry, dorostenky potrápily pouze jednoho favorita

Mužskému áčku vyšel domácí turnaj, přičemž obrat v utkání se Svitavami stál za to. Dorostenky dostaly "nasypáno" ve východočeském dérby, aby pak sehrály vyrovnané utkání s favoritkami z Mýta. A dospělé ženské týmy berou z domácího turnaje jednu výhru.

Muži "A"

V prvním zápase florbalového turnaje se střetla družstva HAGA Pardubice a FBŠ Všestary B, a zápas přinesl vzrušující chvíle a mnoho gólů. Už od začátku utkání bylo jasné, že oba týmy mají útočný způsob hry. První branku utkání si připsal tým FBŠ Všestary B díky gólu Pavla Macháčka, který využil asistence Martina Vlastníka. Nicméně, HAGA Pardubice odpověděla rychle a vyrovnala stav díky trefě hráče Daniela Bořetického, asistovaného Filipem Dohnalem. První část zápasu skončila ještě nerozhodně. Ve druhé části zápasu se HAGA Pardubice chopila iniciativy a začala střílet branky. Góly hráčů Filipa Dohnala a Daniela Bořetického posunuly tým HAGA Pardubice do vedení 4:2. I přes snahu FBŠ Všestary B se HAGA Pardubice držela pevně v čele skóre. V závěrečné části utkání přidal hráč Matouš Sákra další branku pro HAGA Pardubice, což nakonec vedlo k vítězství 6:3. První zápas turnaje poskytl divákům skvělé vystoupení obou týmů, a HAGA Pardubice si odnesla vítězství a cenné body do tabulky.

Poslední špíl svedl dohromady týmy HAGA Pardubice a FbK TJ Svitavy, a toto utkání přineslo napínavé okamžiky a dramatické momenty. Druhá část zápasu byla poznamenána skvělým výkonem týmu FbK TJ Svitavy, který se ujal vedení 3:0. Branky vstřelili hráči Tomáš Vrtěna, Tomáš Hynek a Ondřej Husák. HAGA Pardubice se snažila odpovědět, ale skóre zůstalo na straně Svitav. Poslední třetina začala obdobně, a FbK TJ Svitavy navýšily svůj náskok na 4:0 díky gólu hráče Ondřeje Husáka. Nicméně, HAGA Pardubice se postupně začala probouzet k životu a začala střílet branky. Tým HAGA Pardubice dokázal snížit na 4:1 díky gólu hráče Filipa Dohnala. Ve třetí části zápasu HAGA Pardubice dokonale zvrátila průběh hry. Během několika minut dokázala vyrovnat stav na 4:4 díky brankám hráčů Matouše Sákry, Filipa Dohnala a dalšímu gólu od Matouše Sákry. Poslední třetina byla plná napětí, a gól Filipa Dohnala rozhodl ve prospěch týmu HAGA Pardubice, který zvítězil 5:4. Druhý zápas turnaje potvrdil, že florbalový turnaj přinese nečekané zvraty a dramatické momenty. HAGA Pardubice dokázala obrátit nepříznivý vývoj utkání ve svůj prospěch a získala důležité body do tabulky.

Dorostenky

V prvním zápase florbalového turnaje se střetly týmy IBK Hradec Králové a HAGA Girls Pardubice, přinášejíc fanouškům napínavý souboj plný emocí a skvělých herních okamžiků. První část zápasu odstartovala rychlým gólem IBK Hradec Králové. Následovala série dalších gólů ze strany IBK Hradec Králové, přičemž se na skóre podílely hráčky jako Victorie Moravcová, Nela Heligrová, a další. Zápas nakonec skončil vítězstvím IBK Hradec Králové 20:0, což ukazuje na jejich dominanci a výbornou hru.

Ve druhém zápase holky nastoupily proti FTC Vysoké Mýto, přinášejíce fanouškům další vzrušující souboj plný obratů a skvělých herních momentů. První část zápasu byla plná energie, přičemž oba týmy se snažily ujmout vedení. V úvodních minutách se podařilo týmu HAGA Girls Pardubice otevřít skóre, když Anna Matějková vstřelila gól s asistencí od Elen Kratochvílové. Na konci třetiny se však tým FTC Vysoké Mýto vrátil do hry. Nela Mikulecká vstřelila vyrovnávací gól s asistencí Veroniky Kubíčkové. Ke konci prostřední části převzaly vedení hráčky Mýta gólem Kláry Mihulkové tentokrát s asistencí od Nely Mikulecké, a poslaly FTC Vysoké Mýto do vedení 2:1. HAGA Girls Pardubice však nevzdaly a ve třetí části přišel vyrovnávací okamžik. Sofie Schejbalová vstřelila branku bez asistence a dorovnala na 2:2. O pár minut později si Haga dala vlastní gól, který byl připsán Kláře Mihulkové. Celkově byl zápas vyrovnaný a plný vášně. FTC Vysoké Mýto a HAGA Girls Pardubice nyní přecházejí k dalším utkáním, kde budou chtít potvrdit svou sílu.

Ženy "B"

Ve vysoce napínavém prvním zápase florbalového turnaje se družstvo HAGA Ladies Pardubice B střetlo s týmem FBK Jičín POHODA TEAM B. Obě mužstva předvedla úžasný florbalový výkon, plný gólů, asistencí a vzrušujících momentů, které nadchly fanoušky až do poslední chvíle. Nakonec se však tým HAGA Ladies Pardubice B musel spokojit s konečným skóre 11:5. První část zápasu začala vstřelením prvního gólu týmem HAGA Ladies Pardubice B, kdy Petra Havlíčková poslala míč do sítě soupeře.Pak hráčky přidaly dva góly. I FBK Jičín POHODA TEAM B odpověděl dvěma góly, a tak to bylo 3:2 na konci první části. Druhá část zápasu byla stále plná akce. FBK Jičín POHODA TEAM B odpověděl dalšími čtyřmi góly, čímž získal vedení 3:6. Do konce druhé části se HAGA Ladies Pardubice B podařilo snížit na 4:7, což nasvědčovalo napínavému závěru. Ve třetí části HAGA Ladies Pardubice B vstřelily další gól až v samotném závěru. Ženy z Jičína si došly pro 3 body vítězstvím 11:5.

Ve druhém zápase florbalového turnaje se tým HAGA Ladies Pardubice B utkal s týmem Orel Rtyně v Podkrkonoší. Obě mužstva předvedla vynikající výkony, které zanechaly fanoušky v napětí až do posledních okamžiků utkání. V konečném vyústění Orel Rtyně v Podkrkonoší slavil vítězství se skóre 9:3. První část zápasu byla plná akce, kdy oba týmy se snažily získat náskok. Orel Rtyně v Podkrkonoší otevřel skóre brankou od Kateřiny Hátlové, ale HAGA Ladies Pardubice B rychle odpověděly dvěma góly od Kateřiny Peškové. Stav byl 2:1 ve prospěch domácího týmu. Orel Rtyně v Podkrkonoší se vrátil do hry a po brankách od Heleny Klazarové a Katařiny Hátlové si vytvořil náskok 3:4. Prostřední část vyšla Rtyni, dala dva góly. Ve třetí části zápasu Orel Rtyně v Podkrkonoší doslova explodovali gólově, když střelecky excelovaly hráčky jako Dorota Vojtěchová, Natali Luštincová a Helena Klazarová. HAGA Ladies Pardubice B se snažily držet krok, ale soupeř byl příliš silný. Nakonec Orel Rtyně v Podkrkonoší zvítězil s konečným skóre 9:3.

Ženy "A"

První zápas florbalového turnaje přinesl napínavé momenty, dramatické obraty a vzrušující akce na hřišti, když se tým HAGA Ladies Pardubice střetl s Orel Rtyně v Podkrkonoší. První třetina patřila hráčkám Rtyně, během první 10 minut si vypracovali rozhodující náskok. Druhá část góly nenabídla. Nicméně poslední třetině se tým HAGY  se držel "na kontakt". Kateřina Stará a Ludmila Jirásková odpověděly góly, leč to nestačilo. Oba týmy předváděly skvělou taktiku a bojovnost, což dodalo utkání na dramatické síle. Rtyně byla ovšem lepší a zvítězila 7:4.

Druhý zápas s TJ Baník Žacléř Ženy přinesl divákům opět neuvěřitelné okamžiky a vzrušující hru až do posledních minut. Tým HAGA Ladies Pardubice začal zápas aktivně a již v první části se ujal vedení díky brance Veroniky Laciokové. Odpověděly však hráčky TJ Baník Žacléř Ženy, a zásluhou Marie Sokolové bylo vyrovnáno na 1:1. Druhá část byla plná emocí a akce. Hráčky HAGA Ladies Pardubice šly do vedení zásluhou Agáty Schejbalové. Tým TJ Baník Žacléř Ženy se podařilo otočit skóre ve svůj prospěch díky brankám Denisy Jarošové a Nicol Trochové. Ve třetí části se pak tým HAGA Ladies Pardubice chopil iniciativy a brankami Ludmily Jiráskové, Pavly Marešové, Karolíny Grusové a vlastní brankou Nicol Trochové posunul skóre na konečných 7:4 ve prospěch HAGA Ladies Pardubice.

Vaše zpětná vazba nám pomůže posunout se vpřed a lépe porozumět tomu, co pro vás představuje ideální zpravodajský obsah. Děkujeme vám za čas, který věnujete vyplnění ankety, a těšíme se na vaše nápady a podněty.