Související zápasy

Haga Pardubice
32_20230411_170207.png
42_20231106_093408.jpg

Shrnutí: mladší žáci úspěšní, leč neefektivní. Mužské béčko kolonádou pro 4 body

Dorostenky předvedly výborný výkon v zápase s Dobruškou, v druhém zápase s Mýtem už chyběly síly a bylo to znát. Dorostenci uhráli dva stejné výsledky 9:4, z toho jednou vyhráli a podruhé prohráli.

Dorostenky

První zápas nabídnul napínavé střetnutí mezi týmy HAGA Girls Pardubice a FBC Dobruška, které ukázalo, že tato sezóna bude plná vzrušení a dramatických momentů. Zápas začal brankou týmu HAGA Girls Pardubice, kdy se v první části střetnutí trefila Anna Matějková, asistována Elen Kratochvílovou. To poslalo HAGA Girls Pardubice do vedení 1:0. Druhá část zápasu byla stále velmi vyrovnaná, Dobručka začala stupňovat svůj tlak. Třetí část zápasu byla plná očekávání a napětí. Pavla Petrová z FBC Dobruška vstřelila vyrovnávací gól, a tím zvýšila napětí na hřišti. Tým HAGA Girls Pardubice si vzal timeout, aby si promluvil o taktice a připravil se na závěrečnou část zápasu. Naopak FBC Dobruška využila svého timeoutu v předchozí části. Branku, která nakonec rozhodla zápas, vstřelila Alexandra Rašková z FBC Dobruška, asistována Pavlou Petrovou, čímž přivedla svůj tým k výhře 2:1.

Po krátké pauza jsme rozehráli druhý zápas s ohromnou explozí branek, kterou předvedly hráčky FTC Vysoké Mýto. Nám po vyrovnané a náročném první zápase došli síly. Zápas začal brankou Kristýny Doubkové z týmu FTC Vysoké Mýto, která byla asistována Veronikou Kubíčkovou. Tato branka položila základy pro impozantní výkon FTC Vysoké Mýto, které poté začalo vstřelovat branky na běžícím pásu. Druhý gól přidala Justýna Šigutová, asistovaná Veronikou Kubíčkovou, a třetí branku vstřelila Vanesa Giňová s asistencí opět Justýny Šigutové. Branky se načaly hrnout jedna za druhou, a FTC Vysoké Mýto brzy vedlo 3:0. Následovalo ještě několik brankářských šťastných okamžiků pro tým FTC Vysoké Mýto. Justýna Šigutová, Klára Mihulková, Natálie Nováková, Anna Kurková a Emma Kouřímová vstřelily další góly, čímž tým poslaly do obrovského vedení 8:0. Zápas vyvrcholil desátou brankou FTC Vysoké Mýto, kdy Kristýna Doubková přidala druhý gól v zápase, čímž ukončila nepřekonatelný výkon svého týmu.


Dorostenci

Florbalový turnaj odstartoval prvním vzrušujícím zápasem mezi týmy HAGA Pardubice a TD-IS IBK Holice. Toto střetnutí slibovalo boje na hranici sil a gólové hody, a diváci byli náležitě odměněni. Zápas začal rychlým tempem a již v první části se tým TD-IS IBK Holice ujal vedení díky brance Tomáše Pražana, který využil asistence Davida Petráška. Nicméně HAGA Pardubice brzy odpověděla, a Štěpán Koblížek vyrovnal stav na 1:1, s asistencí Patrika Chalupského. Tým HAGA Pardubice pokračoval v úspěšném tažení a Filip Zerzán poslal svůj tým do vedení 2:1. Ke konci třetiny zvyšoval David Ralaus na 3:1. Druhá část zápasu byla plná gólů. HAGA Pardubice přidala další branky a zvýšila svůj náskok. Tomáš Stehlík, Štěpán Koblížek, a Filip Zerzán vstřelili góly pro svůj tým. TD-IS IBK Holice se pokusil o střelecký comeback, a David Petrásek a Matěj Koubek snížili skóre na 4:3. Třetí část zápasu pokračovala ve stejném duchu s brankami na obou stranách. HAGA Pardubice si udržovala svůj náskok a nakonec zvítězila 9:4. Filip Zerzán vstřelil hattrick, a Patrik Belej a Jakub Paďour přispěli dalšími góly.

Druhý zápas turnaje 2. ligy dorostenců přinesl vzrušující střetnutí mezi týmy HAGA Pardubice a Orel Rtyně v Podkrkonoší. Zápas byl plný gólů, akce a dramatických momentů, které diváci náležitě ocenili. První branky vstřelila Rtyně v Podkrkonoší. Jakub Šitina se stal střelcem prvního gólu, asistovaný Vojtěchem Synáčem. Další přidal Martin Kejzlar. Nicméně HAGA Pardubice rychle odpověděla a Filip Zerzán snížil stav na 2:1. Perioda skončila stavem 3:1 v nás neprospěch. Druhá část zápasu přinesla další góly na obou stranách. Orel Rtyně v Podkrkonoší přidal další branky z hole Lukáš Hejny a Zdeňka Balcara. HAGA Pardubice však znovu snížila stav díky brance Davida Ralause. Třetí část zápasu byla plná gólů a dramatických okamžiků. Rtyně přidala další branky, které rozhodli o vítězi zápasu. Vojtěch Synáč se stal hrdinou Orelu Rtyně v Podkrkonoší, když vsítil hattrick. Konečný výsledek zápasu byl 9:4 ve prospěch Rtyně v Podkrkonoší. Tento zápas byl plný emocí a skvělého florbalu. Oba týmy podali skvělý výkon. Tento zápas představoval vynikající ukázku florbalového umění a ukazuje, proč je tento sport tak oblíbený v České republice.


Mladší žáci

Mladší žáci florbalového týmu HAGA Pardubice se zúčastnili nedávného florbalového turnaje, který přinesl mnoho vzrušení a dovednosti na hřišti. Tým prošel náročným programem zápasů a ukázal svou sílu a odhodlání. 

Tým HAGA Pardubice začal turnaj vítězstvím nad FBC TJ Draci Lanškroun s úzkým výsledkem 3:2. Byl to zápas, který ukázal sílu obou týmů, ale HAGA se nakonec radovala z vítězství.

Následující zápas byl náročný, když se mladší žáci HAGA střetli s týmem FBŠ Všestary. Bohužel tentokrát skončil výsledek 2:1 ve prospěch soupeře, což bylo tvrdé zklamání pro tým HAGA.

Následující zápas byl další těsnou bitvou, kde mladší žáci HAGA dokázali porazit tým FBC Trutnov (DTJ) s výsledkem 3:2. Tento výsledek ukázal jejich odhodlání a bojovný duch.

Na závěr turnaje se mladší žáci HAGA postavili týmu IBK Holice - Holoubci a tentokrát se jim dařilo skvěle. S výsledkem 5:0 vyhráli svůj poslední zápas a ukončili turnaj s pozitivní náladou.

Turnaj nám ukázal, že máme velký prostor pro zlepšení ve střelbě. V zápasech jsme mohli vstřelit mnohem více branek, ale hodně střel šlo mimo branku nebo přímo do brankáře.


Muži "B"

V prvním zápase turnaje se týmy Marilan Pardubice a HAGA Pardubice B střetly v napínavém a vyrovnaném zápase, který skončil remízou 5:5. Marilan Pardubice zahájili zápas rychle, když Petr Makrlík vstřelil branku s asistencí Tomáše Kratochvíla a poslal svůj tým do vedení 1:0. Však HAGA Pardubice B rychle odpověděli a Daniel Mudruňka s Danielem Bořetickým přidali dvě branky, což obrátilo vedení ve prospěch HAGA Pardubice B na 2:1. Jiří Pulkrábek Paz zvyšoval na 3:1. Ve druhé části hry Marilan Pardubice snížili náskok svého soupeře, když Pavel Chvojka vstřelil branku, a zmenšil stav na 2:3. Avšak HAGA Pardubice B znovu zasáhly a zvýšily své vedení na 5:2, díky brankám Jiřího Pulkrábka a Daniela Bořetického. V závěru Marilan snížil na 5:3. Marilan Pardubice se však nevzdali a během třetí části hry předvedli skvělý výkon, když vstřelili dvě branky. Opět Tomáš Kratochvíl a Michal Takács zajistili, že zápas skončil remízou 5:5.

V druhém "špílu" se týmy HAGA Pardubice B a Klub SPV Pardubice B střetly v boji o vítězství. Zápas byl plný vzrušujících momentů a nakonec skončil vítězstvím našeho "béčka" se skóre 6:12. Zápas začal dobře pro tým HAGA Pardubice B, když Daniel Bořetický vstřelil branku během prvních dvou minut hry a poslal svůj tým do vedení 1:0. Další gól přidal Petr Papák. Klub SPV Pardubice B však rychle odpověděl, a Štěpán Sochor s Radek Filipi přidali dvě branky, čímž otočili skóre na 2:2. Ve druhé části hry se tým HAGA Pardubice B dostal zpět do hry. Josef Mudruňka, Daniel Půlpán a Daniel Pilný přidali branky a změnili vedení ve prospěch HAGA Pardubice B. Klub SPV Pardubice B se však opět pokusil dotáhnout zápas, když Matěj Kourek a Štěpán Sochor vstřelili branky, třetina končila stavem 7:4 pro Hagu. Třetí část byla jednoznačně ve znamení týmu HAGA Pardubice B. Daniel Půlpán, Jiří Pulkrábek a další hráči přidali další branky, což vytvořilo konečné skóre 6:12 ve prospěch HAGA Pardubice B.


(článek vytvořen s pomocí https://chat.openai.com)

Související články

Haga Pardubice
41_20231031_154336.jpg

Preview: Návod jak si obzvláštnit hledání parkovacího místa

Vážení přátelé, nachýlil se nám listopad, doba, kterou ve většině měst a obcí věnují záslužní lidé čištění pozemních komunikací a parkovišť. Je to doba, kdy každý majitel samochodu, ať už motocyklu, automobilu, dodávky nebo karavanu, zoufale korzuje po parkovištích a hledá místo ku usídlení svého vozidla. Proto jistě přivítáte možnost, díky které budete moci svým vozem odjet zafandit některému z našich týmů. A že o tomto víkendu těch možností bude věru požehnaně!