Související zápasy

Haga Pardubice
32_20230411_170207.png
41_20231031_154336.jpg

Preview: Návod jak si obzvláštnit hledání parkovacího místa

Vážení přátelé, nachýlil se nám listopad, doba, kterou ve většině měst a obcí věnují záslužní lidé čištění pozemních komunikací a parkovišť. Je to doba, kdy každý majitel samochodu, ať už motocyklu, automobilu, dodávky nebo karavanu, zoufale korzuje po parkovištích a hledá místo ku usídlení svého vozidla. Proto jistě přivítáte možnost, díky které budete moci svým vozem odjet zafandit některému z našich týmů. A že o tomto víkendu těch možností bude věru požehnaně!

Z naší ženské složky půjde o Dorostenky, které v sobotu čeká výjezd do Hostinného. Z velmi populárního segmentu „Čtení z Wikipedie“ Vás můžeme touto cestou pozvat na 2 zápasy do tohoto téměř pětitisícového města, jehož partnerskými městy je německý Bensheim a polský Wojcieszów. V něm se totiž naše dorostenky utkají v 10:10 s Dobruškou a v 11:20 s Vysokým Mýtem. Oba týmy budou nesmírně těžkými soupeři, neboť jim po osmi odehraných zápasech patří druhá, respektive třetí pozice. Naopak naše dorostenky prozatím tabulku uzavírají a mohou doufat, že oba soupeře překvapí a předvedou výtečné zápasy, ke kterým jistě budou potřebovat i podporu vlajkonošů HAGY.

Další kategorií, na kterou můžete jet přeparkovat své automobily a zároveň ji podpořit, jsou naši Mladší žáci. Ti se utkají v Trutnově postupně s Lanškrounem, Všestary, domácím Trutnovem a Holoubky z Holic. Všechny zápasy jistě budou moc zajímavé a určitě se můžete těšit na atraktivitu zápasů na hřišti. Úvodní výkop je v neděli plánován na 10:20.

Pokud ovšem v neděli raději navštívíte krásné lázeňské město vedle Pardubic, protože preferujete dospělý florbal, můžeme vás do Lázní Bohdaneč nalákat na zápasy našeho mužského Béčka. To se zde utká v 10:30 s Marilanem Pardubice a v 14:00 s klubem SPV Pardubice B. Mělo by jít o velmi vyrovnané zápasy, neboť oba kluby jsou jen o pár bodů nad HAGOU, ale například SPV má zápornou bilanci +/-, tedy můžeme očekávat ofenzivní peklo. Uvidíme, jestli naši muži dokážou ze svých torniček vytáhnout maršálskou hůl a jako fofrníci se hnát za 6 body a tím výrazně vylepšit svou, prozatím, devátou pozici v ligové tabulce.

Posledním týmem, který se o víkendu představí, jsou dorostenci. Ti si zahrají v sobotu v Předměřicích nad Labem. V obci, ve které se narodil neurochirurg Rudolf Petr, se utkají s Holicemi a Rtyní v Podkrkonoší. První zápas startuje v 10:30 a mělo by jít o velmi zajímavý zápas dvou velmi vyrovnaných soupeřů. V tom druhém pak půjde o těžký zápas se soupeřem, který má letos výjimečnou formu. Jeho úvodní hvizd je plánován na 15:00 a je tedy výbornou variantou pro ty, kteří si v sobotu rádi přispí.

Inu, bude to nabité, bude to skvělé a můžete se těšit na velmi napínavé zápasy, díky kterým nebudete muset hledat parkovací místo v Pardubicích, ale v nějaké jiné obci, což je jistě zajímavé, neboť vypadnete z rutiny, tudíž doporučuji tohoto využít!