Související zápasy

Haga Pardubice
32_20230411_170207.png
61_20240115_092906.jpg

Shrnutí: dorostenci se čtyřmi body, ale ach ty nájezdy...

Přípravka vyjela za florbalem do Skutče. Ve stejný den hráli dorostenci, vyšel obrat a pak (opět) nevyšly nájezdy. Mužské "béčko" cestovalo do zasněžené Rokytnice v Orlických horách.

Přípravka

Hala ve Skutči se v sobotu stala epicentrem radosti a vášně pro florbal, když se do boje zapojily naše vlastní týmy, HAGA Špunti bílí a HAGA Špunti zelení. Tyto týmy se postavily čelem čelá s několika vysoce kvalifikovanými soupeři včetně Sokoli Pardubice, Florbal Litomyšl, FTC Vysoké Mýto, Orel Přelouč, FbC Skuteč a FbK Orlicko-Třebovsko.

Turnaj nebyl pouze o florbalových dovednostech, ale také o vytváření nových přátelství a nezapomenutelných zážitcích. Naše týmy nezklamaly a přinesly na hřiště energii, radost a přesně ten druh vášně, který dělá florbal tak jedinečným sportem.

Špunti bílí a Špunti zelení ukázali nejen skvělé dovednosti s míčem, ale také vzorový týmový duch. Zápasy byly napínavé a plné akcí od prvního až do posledního hvizdu. Diváci na tribunách nechápali oči, když mladí hráči ukazovali, co všechno dokážou, a to nejen na hřišti, ale i mimo něj.

Vzájemné povzbuzování a respekt byl klíčovým prvkem celého turnaje. Hráči nejenže soupeřili, ale také si vyměňovali tipy a triky, což podtrhlo sportovní ducha této události. Výsledky byly důležité, ale ještě důležitější bylo vidět úsměvy na tvářích mladých hráčů po každém zápase.

Tento dětský florbalový turnaj nejen podnítil vášeň pro sport, ale také poskytl prostor pro rozvoj charakteru, fair play a týmového ducha. Gratulujeme všem týmům k účasti a vytvoření skvělé atmosféry. Těšíme se na další florbalové dobrodružství, které nám přinese nejen soutěž, ale také nová přátelství a radost ze hry.


Dorostenci

První zápas s týmem FBC DONAP Česká Skalice nabídl divákům záplavu gólů a poutavé okamžiky na hřišti. Týmy se střetly v soutěživém klání, které jasně ovládl tým HAGA Pardubice. První dvě třetiny jsme jasné opanovali, v každé jsme dali 3 branky. FBC DONAP Česká Skalice se snažilo odpovědět, a to se jim povedlo díky Jakubu Kuderovi, který snížil na 7:1, asistoval mu Ondřej Sedláček. O chvíli později se však dostal do problémů Jakub Paďour, který byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené vrážení. HAGA Pardubice však pokračovalo v dominanci a Filip Zerzán a Štěpán Koblížek přidali další branky, pečetíc výsledek 8:1. Celkově byl první zápas charakterizován výraznou převahou HAGA Pardubice a jejich schopností efektivně využít gólové příležitosti.

Druhý špíl turnaje s TJ Sokol Jaroměř přinesl nesmírně dramatické okamžiky až do samého závěru. Po vyrovnaném průběhu se rozhodlo až v trestných stříleních, kde TJ Sokol Jaroměř nakonec ustál nervy lépe a získal cenné vítězství. Trestná střílení začala za nerozhodného stavu 7:7, a právě hráč týmu TJ Sokol Jaroměř, Vojtěch Dostál, se stal hrdinou, když svým rozhodujícím gólem zajistil vítězství pro svůj tým s konečným výsledkem 8:7. Nicméně na zmínku stojí srovnání skóre v posledních 3 minutách zápasu, díky kterému bereme alespoň bod. Celý zápas byl plný vzrušujících momentů, a to zejména díky skvělým výkonům hráčů obou týmů. Patrik Belej z HAGA Pardubice vstřelil několik důležitých gólů, ale TJ Sokol Jaroměř se dokázal bránit a nakonec si odnesl vítězství. Druhý zápas turnaje tak potvrdil, že florbal je nejen o taktice a síle, ale také o emocích a nečekaných zvratech. Fanoušci se mohou těšit na další vzrušující utkání v rámci tohoto zajímavého turnaje.


Mladší žáci

Mladší žáci florbalového týmu HAGA Pardubice se vydali na florbalový turnaj do Rtyně v Podkrkonoší plný očekávání a vášně, aby čelili tvrdým soupeřům a předvedli své dovednosti na hřišti. 

Začátek turnaje byl náročný, když se mladší žáci HAGA postavili proti týmu FbK Orlicko-Třebovsko bílí. I přes tvrdý boj nakonec soupeři vyšli vítězně s výsledkem 4:2. To byla pro HAGA počáteční výzva, která je motivovala k lepšímu výkonu v dalších zápasech.

Další zápas přinesl vyrovnanou bitvu, když se mladší žáci HAGA střetli s týmem Orel Rtyně v Podkrkonoší. Utkání skončilo nerozhodně 3:3, což ukázalo, že tým HAGA má sílu a odolnost, aby se vyrovnal i s náročnými soupeři.

Bohužel následující zápas přinesl těžkou porážku, když se mladší žáci HAGA střetli s týmem FBK Piráti Sokol Chrudim a podlehli 1:7. Nicméně, tým neztratil bojovný duch a hledal příležitosti k zlepšení.

Poslední utkání turnaje bylo náročné, když HAGA čelili týmu FBŠ Všestary. I přes odhodlání týmu HAGA však soupeři zvítězili 9:3.

Celkově byl tento florbalový turnaj pro mladší žáky HAGA Pardubice výzvou, která poskytla příležitost k růstu a zdokonalení. Tým měl možnost čelit různým situacím na hřišti a ukázat svou sílu a charakter. Gratulujeme jim k jejich úsilí a odhodlání a těšíme se na jejich další florbalová dobrodružství.


Muži B

V prvním vzrušujícím zápase florbalového turnaje se střetla družstva HAGA Pardubice B a IBK Holice, přinesouc fanouškům skvělé okamžiky plné gólů a napětí. Utkání začalo svižně, a už po necelých deseti minutách se HAGA Pardubice B dostala do vedení díky brance Daniela Bořetického, který využil nahrávku od Daniela Pilného. Ovšem IBK Holice odpovědělo třemi brankami v řadě od hráčů Tomáše Číhaře a Vojtěcha Maroši, čímž obrátilo skóre na svou stranu. Druhá část zápasu byla opět plná akce. Hráči obou týmů se prosazovali v útočných akcích, a Daniel Bořetický se stal hrdinou HAGA Pardubice B, když vstřelil dvě branky v krátkém sledu. IBK Holice však dokázalo reagovat, a branka od Tomáše Číhaře posunula skóre na 4:3 ve prospěch Holic. Třetí část zápasu byla dramatická až do posledních okamžiků. Hráči "béčka" se snažili vyrovnat, což se jim podařilo díky brance Petra Papáka. V závěru zápasu Daniel Bořetický přidal svůj třetí gól, čímž snížil na konečných 5:6. Naši borci se pokoušeli o vyrovnání, ale IBK drželo své vedení až do konce.

Zápas s 1. FBC Polička nabídl mnoho gólů, taktických manévrů a dramatických momentů, které zanechaly fanoušky na vrcholu emocí. První část zápasu odstartovala brankou od hráče HAGA Pardubice B, když Daniel Pilný využil nahrávku od Jana Seinera. Ovšem 1. FBC Polička brzy odpovědělo vyrovnáním, když Petr Dočekal poslal míček do sítě s asistencí Josefa Boušky. Skóre 1:1 drželo až do konce první třetiny. Druhá část zápasu byla ve znamení dominance HAGA Pardubice B. Daniel Pilný se blýskl svým druhým gólem a posléze se tým představil v úžasném výkonu. Branky od Martina Drápalíka, Josefa Mudruňky, Daniela Půlpána a Daniela Sýkory zvýšily skóre na 6:1 ve prospěch HAGA Pardubice B. Třetí část začala s vyloučením hráče 1. FBC Polička za sekání, což využil Daniel Pilný ke svému hattricku. I přes snahu 1. FBC Polička o oživení hry se HAGA Pardubice B udrželo ve vedení. Celkově byl zápas plný akce, emocí a skvělých momentů na hřišti. HAGA Pardubice B si odneslo vítězství se skóre 8:1


(článek vytvořen s pomocí https://chat.openai.com)

Související články

Haga Pardubice
60_20240110_111120.jpg

Preview: Mrazivé dny a velehorské destinace

Vážení přátelé, opravdu mrazivé dny nás zasáhly v posledních dnech. Během těchto dnů není zima snad jen Leoši Marešovi, pokud tedy vytáhl některý ze svých legendárních kabátů. Slova jsou ovšem jako déšť, ten v mrazech nefunguje, a proto Vás provedeme zápasy na horkých palubovkách, na kterých už zase prší.