Související zápasy

Haga Pardubice
32_20230411_170207.png
60_20240110_111120.jpg

Preview: Mrazivé dny a velehorské destinace

Vážení přátelé, opravdu mrazivé dny nás zasáhly v posledních dnech. Během těchto dnů není zima snad jen Leoši Marešovi, pokud tedy vytáhl některý ze svých legendárních kabátů. Slova jsou ovšem jako déšť, ten v mrazech nefunguje, a proto Vás provedeme zápasy na horkých palubovkách, na kterých už zase prší.

Naši nejmenší hráči si pojedou sbírat zkušenosti v sobotu od 9:00 do Skutče. Malé naděje si zahrají spoustu zápasů a jistě si i odvezou nepřeberné množství zážitků. Určitě bude skvělé, pokud je v jejich tažení doprovodí i skvělá atmosféra ze strany rodičů, fanoušků a dalších účastníků.

V sobotu čekají zápasy také na dorostence. Ti se utkají ve 12:00 s Českou Skalicí a v 15:00 pak s Jaroměří. První dvojzápas se dorostencům moc nepovedl, a tak půjde o záchranářské práce ve 2. koši, kdy jakákoliv podpora bude důležitá. Zápas se odehraje zřejmě na nejměkčí palubovce v našem regionu, tedy na půdě gymnázia Polička. Pevně věříme, že dorostencům se povede.

V neděli čeká práce s košem i na mladší žáky. Ti vyrazí do Rtyně v Podkrkonoší, exotické destinace, ve které můžeme očekávat tu pravou zimu. Hala je ovšem jistě dobře vytápěná a s pěkným občerstvovacím zařízením, takže se není čeho bát. Mladší žáci se postupně od 9:40 utkají s Orlicko-Třebovskem, domácím Orlem, Piráty Chrudim a Všestary. Každý zápas bude velká podívaná a mladší žáci jistě budou chtít potvrdit svou výtečnou formu.

Na závěr Vás ještě pozveme na naše mužské Béčko. V neděli se od 10:30, respektive 12:30 utká s Holicemi, respektive Poličkou. Své zápasy odehraje v jedné z nejlegendárnějších hal. Kde, že se to bude hrát? Napovíme v populární rubrice čtení z Wikipedie: status: město, Počet domů: 600, počet základních sídelních jednot: 9, Najdeme zde: Socha Krista na hoře Olivetské, Socha Krista Trpitele, Kaple svatého Antonína Paduánského. Mezi čestné občany patří: Franz Engel (vrchní učitel ve výslužbě, 1883), Johan Zeidler (lesní na Haničce, 1864) nebo Klement Gottwald (prezident ČSR, 1948). Z těchto indicií jste jistě již místo poznali, pro utvrzení Vaší správné odpovědi tedy potvrzujeme, že jde opravdu o Rokytnici v Orlických horách. Pevně věříme, že nejen za skluzem na lyžích sem přijedete a naše muže podpoříte.

A to je pro tento týden vše, přátelé. Těšíme se opět za týden u dalšího přehledu událostí. V případě, že byste chtěli preview rozšířit o některou další rubriku – Slavné chorea a skandovačky, Historické momenty, Sakrální stavby na území měst, případně něco dalšího, prosíme, napište nám to do komentářů na našich facebookových stránkách.