Související zápasy

Haga Pardubice
32_20230411_170207.png
6_20230322_090518.jpg

Ladies nepoznaly porážku, starší žáci drží 3. koš

O uplynulém víkendu proběhly dva domácí turnaje, a strži cestovali do nedalekých Předměřic nad Labem.

Ladies braly plný počet na domácím turnaji.

3. ligy juniorů se hrála v neděli v Pardubicích, naši kluci se z výhry bohužel neradovali.

A v neposlední řadě se v neděli představili žáci na turnaji Ligy starších žáků.


Ladies za 6 bodů

Úvodní klání turnaje mělo od začátku jasný průběh. Soupeř, s méně početnou sestavou, bránil v zataženém bloku a vyrážel do protiútoků. Na góly z naší strany se čekalo až do poslední periody, kdy už bylo jasno o vítězi.

Večerní zápas se Skutčí měl podobnou intenzitu a průběh, leč hosté byli výrazně efektivnější v zakončení. Všechny body zůstaly doma!

Fotogalerie z turnaje


Domácí turnaj juniorům nevyšel

Ranní lekce z efektivity zakončení o Chrudimi, tak lze ve zkratce popsat první zápas turnaje. Chrudimi stačilo 7 střel na 2 góly, a také na vítězství.

Východočeské derby bylo na branky poměrně sporé. "Béčko" Hradce nám odskočilo v prostřední části. Junioři si turnajem potvrdili hlášku "čím víc gólů dáme, tím víc bodů máme".

Fotogalerie z turnaje


Remízové Předměřice

Sice jsme to byli mi, kdo šel v zápase do vedení, jenže pak nás v podstatě porazili náš přístup a jeden hráč domácího týmu. Zápas z naší strany neměl intenzitu, kombinaci a finální střelbu. Zasloužená výhra Sionu.

V průběhu druhého zápasu jako by nám docházel dech, Chlumec se zlepšil, my jsme přestali hrát na míčku. Byla z toho dělba bodů.

Třetí zápas byl po "obědové pauze". Opět jsme šli do vedení, ve 4. minutě jsme vsítili dokonce 2 góly. Nakonec jsme ale strávili také spravedlivou remízu.

V obou poločasech jsme byli střelecky efektivnější. Nutno dodat, že Trutnov pojal turnaj k zapracování mladších žáků. Tento krok je nad výsledek, a bude nést ovoce v budoucnu. Za nás se střelecky prosadil Matěj Cuberka, stabilní brankář, který při přetlaku brankářů okusil hru v poli.

Komentář hl. trenéra starších žáků Petra Šimona

"Do turnaje jsme vstoupili se špatným nastavením v hlavách, ale postupně jsem se začali zvedat. Ke konci turnaje už jsme začali plnit stanovené cíle naší hry a to konkrétně kombinace, zapojení rozehrávačů do hry na útočné polovině, clony a dorážky.
Krásným příkladem je náš brankář Maty Cuberka, který nejprve krásnou clonou zapříčinil gól pro Kubu Paďoura a poslední zápas sám skóroval po dorážce v předbrankovém prostoru."

Fotogalerie z turnajeSouvisející články

Haga Pardubice