Junioři stoprocentní, starší žáci ve 3. koši

I když v našem kraji probíhají jarní prázdniny, nic to nemění na pokračování soutěží starších žáků a juniorů, kteří se představili v neděli.

Junioři cestovali do nedaleké Přelouče k turnaji 3. ligy juniorů, přivezli si plný počet bodů za výhry nad týmy Orel Přelouči a FBC DONAP Česká Skalice.

Starší žáci (pozn. na fotce) měli o něco delší cestu do Litomyšle, kde tamnější palubovce odehráli čtyři zápasy v rámci 3. koše Ligy starších žáků.

Junioři stoprocentní

První zápas s Přeloučí měl od začátku jasný průběh. Vysokou výhru režírovalo trio Pravec, Dašek a Zerzán. MATCH CENTER HAGA 13:1 Orel Přelouči

Klání s Českou Skalicí odstartovalo výbornou první třetinou, kterou junioři opanovali jednoznačně 6:0. Nicméně další dvě periody měl úspěšnější soupeř, přestože byl v méně početné sestavě. Navzdory komplikovanějšímu průběhu z toho byla další výhra. MATCH CENTER FBC DONAP Česká Skalice 6:7 HAGA

Strži ve 3. koši

Úvodní zápas měl nízkou intenzitu, avšak žáci si šli od začátku pro vítězství. MATCH CENTER HAGA 6:1 FBC Sion - DDM Nová Generace

Oproti tomu další zápas s domácím družstvem měl výrazné vyšší tempo a kvalitu. Soupeř trestal naší nedůslednost, každém poločase nám vsítil 3 branky, a zaslouženě zvítězil. Brankářský debut prožil nováček Jakub Jirák. MATCH CENTER HAGA 3:6 FLORBAL LITOMYŠL

S Jaroměří jsme v sezóně odehráli už řadu zápasů, tentokrát jsme byli úspěšnější. Zápas měl jednu zajímavou situaci, kdy branka soupeře nebyla uznána kvůli špatnému střídání, za které byl správně udělen trest na 2 minuty. MATCH CENTER TJ Sokol Jaroměř 3:5 HAGA

Poslední zápas měl poměrně vyrovnaný průběh, ale na začátku druhého poločasu nám Polička odskočila na rozdíl jedné branky. Vyrovnat se nám podařilo až v poslední minutí utkání, kdy Jiří Nerad potrestal nepříliš aktivní hru soupeře. MATCH CENTER 1. FBC Polička 3:3 HAGA