Vážení přátelé, je to tady. Rok utekl jako voda a ročník 2023/24 jakbysmet. Proto nás čeká naše poslední společné ligové preview této sezóny. Na to, že jde o poslední herní týden bude opět velmi nabité. Jdeme na to!
Vstupenky do Žluťáku ->
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FLORBAL Hlinsko | ||
2 | FLORBAL LITOMYŠL | ||
3 | FbC Skuteč | ||
4 | FbC Vlci Skuteč | ||
5 | FbK Orlicko-Třebovsko modří | ||
6 | FbK TJ Svitavy | ||
7 | HAGA Špunti Pardubice | ||
8 | Klub SPV Pardubice | ||
9 | SOKOLI Pardubice | ||
10 | SOKOLI Pardubice B | ||
11 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | ||
12 | FLORBAL LITOMYŠL youth | ||
13 | FTC Vysoké Mýto | ||
14 | FbK Orlicko-Třebovsko bílí | ||
15 | IBK Holice | ||
16 | IBK Holice modří | ||
17 | OLYMP východní Čechy Pardubice | ||
18 | Orel Přelouč | ||
19 | SOKOLI Pardubice C | ||
20 | TJ Sokol Dolní Ředice-IBK Holice |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FbC Skuteč | ||
2 | SOKOLI Pardubice AKADEMIE | ||
3 | FbC Exekuce.HK Hradec Králové | ||
4 | FBK Jičín Rumcajsové | ||
5 | FBK Piráti Sokol Chrudim | ||
6 | FBK Draci Hořice U13 | ||
7 | FbK Orlicko-Třebovsko bílí | ||
8 | TJ Sokol Jaroměř | ||
9 | FBŠ Všestary | ||
10 | HAGA Pardubice | ||
11 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | ||
12 | Orel Přelouč | ||
13 | Florbal Primátor Náchod | ||
14 | FBC TJ Draci Lanškroun (ml.žáci) | ||
15 | IBK Holice - Holoubci | ||
16 | FBK Jičín Cipísci | ||
17 | FBC Trutnov (DTJ) | ||
18 | FBC Dobruška | ||
19 | FBK Draci Hořice U12 | ||
20 | FBK Kobra Tatran Hostinné |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | IBK Hradec Králové | 84 | |
2 | FBK Kobra Tatran Hostinné | 80 | |
3 | FBC Dobruška | 56 | |
4 | TJ Sokol Dvůr Králové nL | 55 | |
5 | FbK Orlicko-Třebovsko | 48 | |
6 | FBC TJ Draci Lanškroun (žákyně) | 44 | |
7 | HAGA Girls Pardubice | 36 | |
8 | Finance Novák FBK Jičín | 36 | |
9 | FBC DONAP Česká Skalice | 25 | |
10 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 13 | |
11 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | 8 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | SOKOLI Pardubice AKADEMIE | 57 | |
2 | FbK TJ Svitavy | 45 | |
3 | FBK Draci Hořice U15 | 45 | |
4 | Finance Novák FBK Jičín | 43 | |
5 | FBC Dobruška | 43 | |
6 | HAGA Pardubice | 41 | |
7 | FbC Sokol Předměřice n/L | 40 | |
8 | FBK Kobra Tatran Hostinné | 37 | |
9 | FbC POL-SKONE Hradec Králové | 36 | |
10 | FbK Orlicko-Třebovsko B | 36 | |
11 | FbC Skuteč | 34 | |
12 | FBK Piráti Sokol Chrudim | 32 | |
13 | FbK Orlicko-Třebovsko | 29 | |
14 | FbC Hradec Králové C | 29 | |
15 | FBC Trutnov (DTJ) | 29 | |
16 | FbC Hradec Králové B | 29 | |
17 | FBC DONAP Česká Skalice | 28 | |
18 | FLORBAL LITOMYŠL | 26 | |
19 | FTC Vysoké Mýto | 26 | |
20 | Florbal Primátor Náchod | 25 | |
21 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 24 | |
22 | FBK Draci Hořice U14 | 23 | |
23 | TJ Sokol Dvůr Králové nL | 22 | |
24 | SOKOLI Pardubice B | 21 | |
25 | IBK Holice | 21 | |
26 | 1. FBC Polička | 19 | |
27 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | 13 | |
28 | Sokol Chlumec nad Cidlinou | 12 | |
29 | Finance Novák FBK Jičín B | 3 | |
30 | Orel Rtyně v Podkrkonoší B | 0 | |
31 | TJ Sokol Jaroměř | 49 | |
32 | FBŠ Všestary | 13 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBC Dobruška | 64 | |
2 | IBK Hradec Králové | 63 | |
3 | FTC Vysoké Mýto | 61 | |
4 | Orel Přelouč | 37 | |
5 | FbK TJ Svitavy | 28 | |
6 | FBK Kobra Tatran Hostinné | 19 | |
7 | HAGA Girls Pardubice | 19 | |
8 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | 17 | |
9 | TJ Jablonné nad Orlicí | 11 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FLORBAL LITOMYŠL | 56 | |
2 | FBŠ Všestary / Předměřice | 47 | |
3 | FBC Sion - DDM Nová Generace | 43 | |
4 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 39 | |
5 | FbC Hradec Králové B | 37 | |
6 | FTC Vysoké Mýto | 37 | |
7 | FbK Orlicko-Třebovsko B | 33 | |
8 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | 33 | |
9 | FBC Dobruška | 33 | |
10 | TJ Sokol Jaroměř | 29 | |
11 | FbK TJ Svitavy | 28 | |
12 | Sokol Chlumec nad Cidlinou | 27 | |
13 | Finance Novák FBK Jičín B | 27 | |
14 | FBC TJ Draci Lanškroun (dorost) | 27 | |
15 | 1. FBC Polička dorostenci | 26 | |
16 | Orel Přelouč | 25 | |
17 | FBC Trutnov (DTJ) | 23 | |
18 | FBC DONAP Česká Skalice | 22 | |
19 | FBC Dobré | 21 | |
20 | FBK Piráti Sokol Chrudim | 20 | |
21 | HAGA Pardubice | 16 | |
22 | TJ Jablonné nad Orlicí | 11 | |
23 | TJ Sokol Dvůr Králové nL | 32 | |
24 | TD-IS IBK Holice | 28 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FbK Orlicko-Třebovsko | 49 | |
2 | SOKOLI Pardubice B | 39 | |
3 | FbC Skuteč | 36 | |
4 | FLORBAL LITOMYŠL | 34 | |
5 | FTC Vysoké Mýto | 33 | |
6 | FbC Sokol Předměřice n/L | 33 | |
7 | 1. FBC Polička | 33 | |
8 | Sokol Chlumec nad Cidlinou | 32 | |
9 | Finance Novák FBK Jičín | 32 | |
10 | FbC Hradec Králové B | 32 | |
11 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | 32 | |
12 | HAGA Pardubice | 31 | |
13 | IBK Holice | 31 | |
14 | FBK Kobra Tatran Hostinné | 30 | |
15 | TJ Sokol Jaroměř | 28 | |
16 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 26 | |
17 | FBC DONAP Česká Skalice | 25 | |
18 | Klub SPV Pardubice | 22 | |
19 | FBK Piráti Sokol Chrudim | 14 | |
20 | FBK Draci Hořice | 8 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBC Trutnov (DTJ) | 56 | |
2 | Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí | 51 | |
3 | FTC Vysoké Mýto B | 42 | |
4 | TJ Sokol Dvůr Králové nL B | 40 | |
5 | SOKOLI Pardubice Excellent B | 39 | |
6 | FBK Kobra Tatran Hostinné | 38 | |
7 | FbC Titáni USK Pardubice | 36 | |
8 | FbC Skuteč | 36 | |
9 | Klub SPV Slovan Pardubice | 33 | |
10 | FbK TJ Svitavy | 28 | |
11 | HAGA Pardubice | 22 | |
12 | FLORBAL LITOMYŠL B | 14 | |
13 | FBŠ Všestary B | 13 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 51 | |
2 | FBK Jičín POHODA TEAM B | 39 | |
3 | FBK Jičín | 37 | |
4 | IBK Hradec Králové B | 36 | |
5 | FTC Vysoké Mýto | 34 | |
6 | TJ Jablonné nad Orlicí | 30 | |
7 | TJ Sokol Dvůr Králové nL | 30 | |
8 | HAGA Ladies Pardubice | 23 | |
9 | HAGA Ladies Pardubice B | 19 | |
10 | FbC Skuteč | 13 | |
11 | TJ Baník Žacléř Ženy | 7 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FLORBAL Hlinsko | ||
2 | FLORBAL LITOMYŠL | ||
3 | FTC Vysoké Mýto | ||
4 | FbC Skuteč | ||
5 | FbC Vlci Skuteč | ||
6 | FbK Orlicko-Třebovsko bílí | ||
7 | FbK Orlicko-Třebovsko modří | ||
8 | FbK TJ Svitavy | ||
9 | HAGA Špunti Pardubice | ||
10 | Klub SPV Pardubice | ||
11 | OLYMP východní Čechy Pardubice | ||
12 | Orel Přelouč | ||
13 | SOKOLI Pardubice | ||
14 | SOKOLI Pardubice B | ||
15 | SOKOLI Pardubice C | ||
16 | FLORBAL LITOMYŠL youth | ||
17 | TJ Sokol Dolní Ředice-IBK Holice | ||
18 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice | ||
19 | IBK Holice | ||
20 | IBK Holice modří |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | HAGA Girls Pardubice | ||
2 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | ||
3 | FBK Jičín | ||
4 | FbK TJ Svitavy | ||
5 | TJ Sokol Dvůr Králové nL | ||
6 | FBC Dobruška | ||
7 | FBK Dračice Hořice | ||
8 | IBK Hradec Králové | ||
9 | TJ Jablonné nad Orlicí |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | FBK Piráti Sokol Chrudim | ||
2 | FLORBAL LITOMYŠL | ||
3 | FTC Vysoké Mýto | ||
4 | FbC Skuteč | ||
5 | FbK Orlicko-Třebovsko | ||
6 | HAGA Špunti Pardubice | ||
7 | Orel Přelouč | ||
8 | SOKOLI Pardubice | ||
9 | SOKOLI Pardubice B | ||
10 | SOKOLI Pardubice C |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 51 | |
2 | FBK Jičín POHODA TEAM B | 39 | |
3 | FBK Jičín | 37 | |
4 | IBK Hradec Králové B | 36 | |
5 | FTC Vysoké Mýto | 34 | |
6 | TJ Jablonné nad Orlicí | 30 | |
7 | TJ Sokol Dvůr Králové nL | 30 | |
8 | HAGA Ladies Pardubice | 23 | |
9 | HAGA Ladies Pardubice B | 19 | |
10 | FbC Skuteč | 13 | |
11 | TJ Baník Žacléř Ženy | 7 |
Název týmu | Body | ||
---|---|---|---|
1 | SOKOLI Pardubice U50 C | 65 | |
2 | IBK Holice | 58 | |
3 | HAGA Pardubice B | 44 | |
4 | FBK Piráti Sokol Chrudim | 44 | |
5 | ŽSK Třemošnice | 42 | |
6 | FLORBAL LITOMYŠL C | 42 | |
7 | Marilan Pardubice | 39 | |
8 | Orel Přelouč | 37 | |
9 | Klub SPV Pardubice B | 22 | |
10 | FbK Orlicko-Třebovsko B | 21 | |
11 | FBC LETOHRAD - Orel Orlice B | 18 | |
12 | 1. FBC Polička | 15 | |
13 | FBC TJ Draci Lanškroun | 7 |