Související zápasy

Haga Pardubice
FbK OTHAGA
Odehráno
so 6. 4. 2024 9:25 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor elévů, 27. kolo
JaroměřHAGA
9:5(3:0,6:3,0:2)
so 6. 4. 2024 10:30 @ Slavíčkova hala Chlumec n. C., 2. liga dorostenců - skupina 4, 48. kolo
HAGAHolice
Odehráno
so 6. 4. 2024 10:40 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor elévů, 27. kolo
SkutečHAGA
Odehráno
so 6. 4. 2024 11:30 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor elévů, 27. kolo
PřeloučHAGA
Odehráno
so 6. 4. 2024 12:20 @ Multifunkční MSH Skuteč, Pardubický přebor elévů, 27. kolo
Chlumec n/CHAGA
3:4(1:3,1:0,1:1)
so 6. 4. 2024 13:30 @ Slavíčkova hala Chlumec n. C., 2. liga dorostenců - skupina 4, 48. kolo
JaroměřHAGA
Odehráno
ne 7. 4. 2024 9:00 @ ASVA Jaroměř, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 9. kolo
HAGAJablonné
0:0(0:0,0:0,0:0)
ne 7. 4. 2024 9:40 @ SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L., Liga mladších žákyň - skupina 4, 13. kolo
ChrudimHAGA
Odehráno
ne 7. 4. 2024 10:20 @ ASVA Jaroměř, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 9. kolo
Dvůr KrálovéHAGA
0:0(0:0,0:0,0:0)
ne 7. 4. 2024 10:30 @ SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L., Liga mladších žákyň - skupina 4, 13. kolo
FbK OTHAGA
4:3(0:1,2:2,2:0)
ne 7. 4. 2024 10:30 @ MSH Litomyšl, Pardubická liga mužů, 38. kolo
HAGAIBK HK
0:0(0:0,0:0,0:0)
ne 7. 4. 2024 12:00 @ SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L., Liga mladších žákyň - skupina 4, 13. kolo
HAGAVšestary
Odehráno
ne 7. 4. 2024 12:20 @ ASVA Jaroměř, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 9. kolo
LanškrounHAGA
2:16(1:5,0:2,1:9)
ne 7. 4. 2024 12:30 @ MSH Litomyšl, Pardubická liga mužů, 38. kolo
HAGAFbK OT
Odehráno
ne 7. 4. 2024 13:40 @ ASVA Jaroměř, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 9. kolo
32_20230411_170207.png
86_20240408_092541.jpg

Shrnutí: vítězné zakončení dorostenců, vydařený turnaj mladších žákyň, hořkost žáků

Kluci zakončili výhrou soutěžní ročník 2. ligy dorostu, zároveň přerušili "nepříjemnou" sérii. Elévové odehráli parádní turnaj plný nasazení ve Skutči. Mladší žákyně a elévky odmakaly porci 5 zápasů, a prezentovaly se zajímavými výkony. Mladší žáci tentokrát tahali za kratší konec v Jaroměři. Mužské "béčko" jednou vyhrálo, skončilo na 3. místě Pardubické ligy mužů, čímž si zajistili účast v play-up.

Elévové

O minulém víkendu se naši mladí florbalisté z týmů HAGA Špunti Bílí a HAGA Špunti Zelení zúčastnili vzrušujícího dětského florbalového turnaje, který přilákal špičkové týmy z regionu. Naše týmy se postavily tváří v tvář soupeřům, jako jsou FBC Skuteč, FbK Orlicko-Třebovsko Modří, Orel Přelouč, IBK Holice Modří, FbK TJ Svitavy, Klub SPV Pardubice, Florbal Litomyšl, FbC Vlci Skuteč a FBC Letohrad - Orel Orlice.

Děti nejenže soutěžily na hřišti, ale také si užívaly přátelskou atmosféru a vytvářely nová přátelství s hráči z jiných týmů. Turnaj nebyl jen o výsledcích, ale také o rozvoji dovedností a sportovním duchu, který se mezi všemi účastníky šířil.

HAGA Špunti Bílí a Zelení si zaslouží uznání za jejich vášeň a odhodlání na tomto turnaji. Gratulujeme všem týmům k jejich výkonům a děkujeme za skvělý sportovní víkend plný florbalové akce!


Dorostenci

Ve velmi akčním zápase prvního dne florbalového víkendu se střetly týmy HAGA Pardubice a TJ Sokol Jaroměř. Zápas nabídl divákům mnoho gólů a událostí.Tým TJ Sokol Jaroměř začal zápas aktivně a už v první části se ujal vedení. Adam Prokop Prokop otevřel skóre zápasu, následovaný brankami Antonína Vlčka a Vojty Veinfurtera, které zajistily týmu náskok 3:0 po první třetině.Druhá část zápasu byla podobně úspěšná pro TJ Sokol Jaroměř, který svůj náskok dále zvyšoval. Tomáš Karban a Jaroslav Kalenda se také připojili ke skóru.HAGA Pardubice se však nevzdávala a ve třetí části začala s úspěšnou ofenzívou. Filip Zerzán a Patrik Michal snížili náskok TJ Sokol Jaroměř, ale nakonec se týmu TJ Sokol Jaroměř podařilo udržet vedení až do konce zápasu.V závěru zápasu se událo několik vyloučení hráčů, což ukazuje na intenzitu a napětí v zápase. Nakonec tedy TJ Sokol Jaroměř porazil tým HAGA Pardubice v poměru 9:5.

Ve druhém zápase nás čekalo družstvo Sokol Chlumec nad Cidlinou. Zápas nabídl opět velké množství akce a dramatických momentů. HAGA Pardubice začala zápas aktivně a brzy se ujala vedení díky brankám Jakuba Paďoura a Patrika Beleje. V průběhu první třetiny přidali další gól Filip Zerzán a zápas vstupoval do druhé části s výsledkem 3:1 pro tým HAGA Pardubice. Ve druhé části se však Sokol Chlumec nad Cidlinou začal probouzet a snížil náskok soupeře. . Do třetí části tak vstupovalo družstvo HAGA Pardubice s těsnějším vedením 3:2, poté co Chlumec reagoval brankou Jiřího Festy. V závěrečné části hry se týmy střídaly ve skórování. Patrik Michal rozšířil náskok HAGA Pardubice. Na závěr se Martin Tomášek prosadil podruhé v zápase a snížil na rozdíl jednoho gólu. Nakonec se však týmu HAGA Pardubice podařilo udržet své vedení a získat výhru 4:3 nad Sokolem Chlumec nad Cidlinou.


Mladší žákyně

Šestý florbalový turnaj sezóny pro tým mladších žákyň přinesl další vzrušení a soutěžní duch, kdy se střetl s kvalitními soupeři. V tomto klání naše hráčky narazily na týmy TJ Jablonné nad Orlicí, IBK Hradec Králové, TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem, FBK Jičín a FBK Jičín Manky.

První zápas turnaje byl proti týmu TJ Jablonné nad Orlicí. Naše mladší žákyně začaly zápas s velkým nasazením a energií. Oba týmy předvedly skvělé kombinace a útočné akce. Následovalo utkání s IBK Hradec Králové, které bylo dalším náročným testem pro naše hráčky. I přes tvrdý boj naše mladší žákyně. Další souboj proti TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem přinesl opět napínavé momenty. Předposlední zápas turnaje proti FBK Jičín byl opět bojem o každý míček. Naše mladší žákyně se snažily o další úspěch. Tým ukázal skvělý kolektivní duch.

Celkově lze říci, že šestý florbalový turnaj sezóny pro tým mladších žákyň byl opět plný sportovního ducha a růstu. Hráčky prokázaly svou bojovnost a přístup v každém zápase. Tým se stále zlepšuje a těšíme se na další výzvy a zápasy v následujících kláních.


Mladší žáci

Mladší žáci florbalového týmu HAGA Pardubice se nedávno zúčastnili florbalového turnaje plného soutěže a emocí. Zde je rychlý přehled jejich výsledků během tohoto turnaje:

První zápas turnaje přinesl dramatický souboj s týmem TJ Sokol Jaroměř, který skončil těsným vítězstvím soupeře 5:4. Mladší žáci HAGA bojovali až do konce, ale nestačilo to na vyrovnání.

Další zápas byl náročný, když se mladší žáci HAGA střetli s týmem FBK Piráti Sokol Chrudim, který zvítězil 2:0. Tým HAGA se snažil o obrat, ale soupeři se podařilo udržet své vedení.

Následující utkání přineslo další výzvu, když se HAGA Pardubice utkali s týmem FBŠ Všestary. I přes snahu mladších žáků HAGA skončil zápas v prospěch soupeře 1:3.

Tým HAGA Pardubice zakončil turnaj vítězně, když porazil tým FbK Orlicko-Třebovsko bílí v těsném zápase 3:2. Tato výhra ukázala jejich odhodlání a schopnost získat pozitivní výsledek.

Celkově se mladší žáci HAGA Pardubice setkali s náročnými soupeři během tohoto turnaje, ale ukázali svou sílu a odhodlání na hřišti. Gratulujeme jim k jejich výkonům a těšíme se na jejich budoucí florbalové akce.


Muži B

Ve florbalovém turnaji došlo k dramatickému zápasu mezi týmy HAGA Pardubice B a FbK Orlicko-Třebovsko B. Utkání skončilo vítězstvím FbK Orlicko-Třebovsko B s konečným skóre 4:3. První třetinu odstartoval gól Filipa Dohnala. FbK Orlicko-Třebovsko B srovnaly brankou Dominika Zlesáka na začátku druhé třetiny. Hráč týmu HAGA Pardubice B, David Březina, vstřelil dva góly během druhé části, ale to nestačilo k získání vítězství. Hráč Lukáš Samek z týmu HAGA Pardubice B byl vyloučen z hřiště kvůli hrubosti a nesportovnímu chování. Tento faktor mohl mít vliv na konečný výsledek zápasu. Celkově to byl vyrovnaný zápas plný emocí a napětí, který se rozhodl až v posledních chvílích. FbK Orlicko-Třebovsko B odcházejí z pole s výhrou.

Ve druhém zápase florbalového turnaje došlo k výraznému vítězství týmu HAGA Pardubice B nad týmem FBC TJ Draci Lanškroun. Zápas skončil výsledkem 16:2 pro naše "béčko". Hráč Josef Mudruňka z týmu HAGA Pardubice B otevřel skóre brankou, což rozpoutalo sérii gólů pro jeho tým. Pak se poprvé trefil Lanškroun, Jan Adamec prostřelil Patrika Mládka. Nicméně, dominantní výkon "béčka" pokračoval a tým Lanškroun se snažil držet krok. Celkově to byl zápas, ve kterém tým HAGA "B" měl navrch a svým výkonem si zajistil vítězství.


(článek vytvořen s pomocí https://chat.openai.com)

Související články

Haga Pardubice