Související zápasy

Haga Pardubice
HAGAJičín
4:8(0:2,3:1,1:5)
so 23. 9. 2023 9:00 @ SH Univerzity Pardubice TA1 - velká, 2. liga žen - skupina 4, 1. kolo
2:9(1:3,1:3,0:3)
ne 24. 9. 2023 9:00 @ SH Domova mládeže Vysoké Mýto, 1. liga dorostenek - skupina 4, 4. kolo
SPV PardubiceHAGA
10:3(3:1,4:2,3:0)
ne 24. 9. 2023 9:00 @ Tréninkové centrum Sokoli Pardubice, Regionální liga mužů - skupina 4, 2. kolo
HAGAJaroměř
Odehráno
ne 24. 9. 2023 9:45 @ SH Orlovna Rtyně v Podkrkonoší, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 1. kolo

Shrnutí: v akci hned 6 týmů

Ženské týmy mají z domácího turnaje tři body. Mužský tým nebude spokojen se stejným přídělem bodů. Dorostenky jely na turnaj do Vysokého Mýta, a mladší žáci si dali premiérové zápasy v lize mladších žáků 5+1.

Ženy A

FBK Jičín POHODA TEAM B začal zápas velmi aktivně, a to brankou Pavlíny Mikoláškové ve druhé minutě hry. Tým Jičína vedl 1:0. Potom se Pavlína Paličková trefila do branky HAGA Ladies Pardubice a poslala Jičín do vedení 2:0. Druhá třetina byla plná akce. Kateřina Kulhavá z HAGA Ladies Pardubice snížila na 2:1, ale Hana Novotná z FBK Jičín POHODA TEAM B okamžitě vrátila týmu dvoubrankový náskok, když zvýšila na 3:1. Ludmila Jirásková a Nikola Procházková z HAGA Ladies Pardubice dokázaly vyrovnat na 3:3, což znamenalo, že zápas byl v dobu poměrně vyrovnaný. Ve třetí třetině FBK Jičín POHODA TEAM B převzal kontrolu nad zápasem. Hana Novotná a Pavlína Paličková přidaly další branky pro Jičín, a tým se dostal do vedení 5:3. Poté následovala série brankových zásahů od Jičína, když Michaela Dvořáková, Pavlína Mikolášková a opět Hana Novotná přidaly další tři branky. HAGA  se pokusila vrátit do hry Veronikou Laciokovou, která vstřelila branku, ale bylo to již pozdě. FBK Jičín POHODA TEAM B slavil vítězství 8:4 a odnesl si první vítězství turnaje. Rozhodčí Jakub Kadrman a Radim Urban řídili zápas bez vyloučení.

Zápas se Rtyní začal brankou Ludmily Jiráskové, která poslala svůj tým do vedení 0:1. Orel Rtyně v Podkrkonoší však rychle odpověděl s brankou Jaroslavy Bálintové, asistovala Nikola Brejtrová, a stav byl 1:1. Karolína Řeháková z Orel Rtyně potom přidala další gól, asistovala Jitka Romančáková, a tým se ujal vedení 2:1. HAGA Ladies Pardubice se vrátilo do zápasu díky brance Anny Valentové, asistovala Ludmila Jirásková, a stav byl vyrovnán na 2:2. Nikola Brejtrová a Jaroslava Bálintová potom opět poslaly Orel Rtyně v Podkrkonoší do vedení 3:2. Ludmila Jirásková znovu vyrovnala na 3:3. Ve třetí třetině Orel Rtyně v Podkrkonoší získal rozhodující náskok. Kateřina Mesnerová, Helena Klazarová a Tereza Vitverová přidaly další čtyři branky pro svůj tým, což jim zajistilo konečné vítězství 7:3. Zápas byl poznamenán skvělým výkonem Jitky Romančákové, která asistovala u čtyř gólů Orel Rtyně v Podkrkonoší. Brankáři obou týmů podali také dobrý výkon, ale Orel Rtyně v Podkrkonoší nakonec využil více svých příležitostí a odnesl si vítězství.

Ženy B

Sezóna florbalu odstartovala pro druhý tým Ladies, když se střetly v úvodním zápase FBK Jičín POHODA TEAM B .

Zápas začal brankou týmu HAGA Ladies Pardubice B, kdy Kateřina Pešková vstřelila první branku sezóny. Petra Havlíčková pak přidala druhý gól pro tým, což jim dalo vedení 2:0. Kateřina Rozsypalová z FBK Jičín POHODA TEAM B snížila na 2:1, když proměnila trestné střílení. Druhá třetina byla plná brankových akcí. Kateřina Rozsypalová vyrovnala na 2:2, a poté Michaela Dvořáková poslala Jičín do vedení 3:2. Pavlína Mikolášková následně zvýšila vedení na 5:2. Jana Chabadová z HAGA Ladies Pardubice B však snížila na 5:3. V poslední třetině se opět týmy střídaly ve skórování. Pavlína Mikolášková vstřelila další branku, ale Petra Havlíčková okamžitě odpověděla a snížila na 6:4.

Druhý zápas turnaje přinesl střetnutí s týmem TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem. Utkání začalo rychle, kdy Anežka Kábrtová z TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelila první branku zápasu, asistovala Adéla Ludvíková. Kábrtová pak přidala i druhou branku, čímž svůj tým poslala do vedení 2:0. Ve druhé třetině se HAGA Ladies Pardubice B začaly probouzet. Jana Chabadová a Kateřina Pešková střídavě snížily na 2:1 a poté na 2:2. Pavla Sankotová, Kateřina Pešková a Lenka Kubaštová pak přidaly další tři branky pro tým HAGA Ladies Pardubice B, čímž se ujaly vedení 5:2. Třetí třetina začala brankou Denisy Jechové z TJ Sokol Dvůr Králové nL, která snížila na 5:3. Lenka Kubaštová však vzápětí přidala další branku a zajistila svému týmu vítězství 6:3. V závěru zápasu došlo k několika vyloučením a trestným střílením, ale naše hráčky uhájily své vedení a získaly první vítězství v turnaji.

Dorostenci

Sezóna florbalu odstartovala pro dorost zápasem s FTC Vysoké Mýto. Duel nabídl spoustu vzrušení a brankových akcí, a nakonec skončil vítězstvím FTC Vysoké Mýto 8:6.

První třetina zápasu začala rychle, kdy Jakub Pokorný z FTC Vysoké Mýto otevřel skóre brankou po pouhých 44 sekundách hry. Pokorný pak přidal další gól, a to spolu s brankou Štěpána Klasa a Jakuba Pokorného, který vstřelil svůj druhý gól zápasu, poslal Vysoké Mýto do vedení 4:0. Druhá třetina zápasu byla plná akce. HAGA Pardubice se začaly probouzet a střídavě snižovaly náskok soupeře. Marek Lohniský, Filip Zerzán, Patrik Belej, a Jakub Paďour vstřelili branky pro tým HAGA Pardubice. Vojtěch Vančura z FTC Vysoké Mýto však také přidal další branku, a tak FTC držely vedení 7:4 po druhé třetině. Ve třetí třetině si tým Vysoké Mýto udržoval vedení a Vojtěch Vančura přidal svou druhou branku zápasu, čímž potvrdil vítězství svého týmu 8:6. Byl to vzrušující start sezóny, který přinesl spoustu akce a gólů. FTC Vysoké Mýto získalo první vítězství v nové sezóně, zatímco HAGA Pardubice ukázaly bojovný duch až do konce zápasu.

V druhém zápase turnaje se kluci střetli s týmem FLORBAL LITOMYŠL. Zápas začal rychlou brankou od Matěje Dvořáka z týmu FLORBAL LITOMYŠL. Tým Litomyšle pak pokračoval ve skórování a přidal další dvě branky díky Janu Žatečkovi a Adamu Dvořákovi. První třetina skončila vedením Litomyšle 3:0. Druhá třetina byla také plná akce. Tým FLORBAL LITOMYŠL pokračoval ve skórování a přidal další čtyři branky, zatímco naši dorostenci přidali své první dvě branky zápasu. Litomyšl vedla 9:2 po druhé třetině. Ve třetí třetině se tým FLORBAL LITOMYŠL nezastavil a přidal další tři branky. Filip Pavliš byl výraznou postavou třetí třetiny a vstřelil tři branky pro svůj tým. Tým HAGA Pardubice se pokusil zareagovat a přidal další dvě branky, ale domácí si udrželi vedení a zápas skončil vítězstvím 12:4 pro Litomyšl. Byl to další vzrušující zápas v rámci turnaje, který nabídl spoustu brankových akcí.

Muži A

Sezóna se rozjela naplno, a první zápas turnaje přinesl fanouškům florbalu vzrušující dávku akce. Týmy Klub SPV Slovan Pardubice a HAGA Pardubice se utkaly v zápase, který skončil výrazným vítězstvím Klubu SPV Slovan Pardubice 10:3.

Už v úvodní minutě zápasu se týmu Klub SPV Slovan Pardubice podařilo otevřít skóre díky brance Štěpána Sochora. Pardubický tým pokračoval ve skórování a do konce první třetiny přidal ještě dvě branky. HAGA Pardubice se také střelecky prosadily a zápas po první třetině skončil vedením Klubu SPV Slovan Pardubice 3:1. Druhá třetina byla plná gólů. Klub SPV Slovan Pardubice přidal další čtyři branky a získal solidní náskok. HAGA se snažila snížit náskok svého soupeře a přidala další dvě branky, ale SPV udržel kontrolu nad zápasem. Po druhé třetině byla stav 7:3. Ve třetí periodě pokračovala dominance Klubu SPV Slovan Pardubice, který přidal další tři branky. HAGA Pardubice se snažila reagovat, ale nedokázala se prosadit. Zápas skončil vítězstvím Klubu SPV Slovan Pardubice 10:3.

Druhý zápas turnaje s FBK Kobra Tatran Hostinné přinesl ohromnou dávku gólů. Oba týmy se střelecky prosadily, a zápas nakonec skončil nerozhodně 7:7. Zápas odstartoval rychle a už v první minutě se týmu FBK Kobra Tatran Hostinné podařilo otevřít skóre díky brance Martina Pikory. HAGA Pardubice však brzy odpověděla dvěma góly a střetnutí skončilo po první třetině vedením hostů 2:1. Druhá třetina byla ještě dramatičtější než první. Oba týmy přidaly další góly, skóre se přelévalo od jednoho týmu k druhému, a střetnutí se dostalo do vyrovnaného stavu 6:5 pro Hostinné. Ve třetí třetině bylo vidět naprosté nasazení obou týmů. HAGA Pardubice se dokázala dostat do vedení 6:7, ale Hostinné odpovědělo a srovnalo na 7:7 v posledních minutách zápasu.