Související zápasy

Haga Pardubice
32_20230411_170207.png
36_20231016_092816.jpg

Shrnutí: povedený turnaj mladších žáků, dorost v Jaroměři

V sobotu hráli holky a kluci na turnaji elévů, byla to jízda. Na závěr víkendu se doma představili mladší žáci, a dorostenci si vyjeli do Jaroměře pro 3 body.

Špunti - elévové

V sobotu se naše malé naděje ukázaly v napínavém turnaji, který probíhal v našem městě. Tým HAGA Špunti se postavil tváří v tvář silným soupeřům, včetně FbC Skuteč, FbC Vlci Skuteč, FLORBAL LITOMYŠL youth a FTC Vysoké Mýto.

Celý tým HAGA Špunti a jejich trenéři mohou být hrdí na své výkony na tomto turnaji. Do hry dali vše, co mohli. Bez ohledu na výsledky, všichni hráči získali cenné zkušenosti a skvělé vzpomínky.

Dětské turnaje ve florbale jsou nejen skvělým způsobem, jak zdokonalit své dovednosti, ale také způsobem, jak budovat přátelství a vášeň k tomuto vzrušujícímu sportu. Gratulujeme týmu HAGA Špunti k jejich účasti a vášnivému výkonu na tomto turnaji!


Mladší žáci

Mladší žáci HAGA Pardubice vstoupili do domácího turnaje s nadšením a hrdě reprezentovali své barvy. Celý turnaj byl nabitý emocemi, soutěží a úžasnými momenty na hřišti. Zde je krátký přehled zápasů, které tým HAGA Pardubice odehrál během turnaje

Tým HAGA Pardubice začal turnaj skvěle, když se postavil proti soupeři z FBC Trutnov. S výsledkem 6:1 to byl zápas, který ukázal jejich sílu a dovednost na hřišti. HAGA Pardubice si zde dokázali získat první výhru v turnaji.

Následující zápas byl plný napětí a dramatu. Mladší žáci HAGA se střetli s týmem Orel Rtyně v Podkrkonoší, a po tvrdém boji vyšli vítězně s výsledkem 5:4.

Tým HAGA Pardubice se dostal do dalšího vzrušujícího souboje s týmem FbC Exekuce.HK Hradec Králové. Zápas byl dramatický a skončil opět vítězstvím mladších žáků HAGA s výsledkem 6:5.

Poslední zápas turnaje byl velkým testem, protože se mladší žáci HAGA postavili týmu FBK Piráti Sokol Chrudim. V závěrečném utkání opět ukázali svou odhodlanost a vyhráli 5:4, což jim zajistilo celkové vítězství v turnaji.

Celkově byl domácí florbalový turnaj mladších žáků HAGA Pardubice plný vzrušení, dovednosti a týmového ducha. Gratulujeme týmu k jejich výkonům a těšíme se na další florbalové akce, které nám tento talentovaný tým předvede v budoucnu.


Dorost

V neděli dopoledne se na hřišti odehrál vzrušující duel mezi týmy TJ Sokol Jaroměř a HAGA Pardubice. Obě družstva se těšila na tuto příležitost, a fanoušci nebyli zklamáni, protože zápas byl plný akce, skvělých brankářských zákroků a nádherných gólů.

Utkání začalo závratným tempem, a již v čtvrté minutě hry se družstvo TJ Sokol Jaroměř ujalo vedení. Adam Klobučar vstřelil první gól zápasu s asistencí Ondřeje Groška, což poslalo diváky do varu. Nicméně HAGA Pardubice rychle odpověděla a vyrovnala stav na 1:1 díky brance Filipa Zerzána, který využil asistence Jakuba Paďoura. Následně se TJ Sokol Jaroměř znovu ujal vedení díky gólu Vojty Veinfurtera, ale HAGA rychle odpověděla a vyrovnala stav na 2:2. Tento gól vstřelil Filip Zerzán, a asistenci přidal Patrik Chalupský. K vyrovnané hře docházelo i v dalších částech zápasu, ale HAGA Pardubice postupně začala získávat náskok. Jiří Schejbal a David Ralaus se stali hrdiny zápasu, když vstřelili několik gólů a přispěli k vedení svého týmu. Poslední část zápasu skončila výsledkem 8:3 ve prospěch HAGA Pardubice. Tento zápas byl plný vášně, rychlé hry a vynikajícího sportovního ducha. Obě týmy ukázaly své dovednosti a odhodlání, a diváci byli svědky vzrušujícího florbalového utkání.

V druhém zápase turnaje jsme hráli s 1. FBC Polička dorostenci, a i tento duel nabídl vzrušení a dramatické okamžiky. Fanoušci mohli opět sledovat rychlou a vášnivou hru na hřišti v Jaroměři.

První část zápasu byla ve znamení útoků a brankářských zákroků. Tým 1. FBC Polička dorostenci otevřel skóre díky brance Adama Šlosra, který využil asistence Filipa Mlynáře. HAGA Pardubice však rychle odpověděla a vyrovnala stav na 1:1 díky brance Patrika Michala. Polička se znovu ujala vedení díky brance Matyáše Oblouka s asistencí Jiřího Klusoňa. HAGA Pardubice však znovu vyrovnala na 2:2 brankou Štěpána Koblížka. Poté se 1. FBC Polička dorostenci vrátili do vedení 3:2 díky gólu Šimona Bartoše. Třetí část zápasu začala s taktickými manévry a pokusy o zvrácení vývoje utkání. Kluci se snažili snížit náskok soupeře a měli k tomu výhodu přesilové hry. Nevyužili, a následně přidal pátý gól Poličky Adam Šlosr. Následně průběh utkání ovlivnilo několik vyloučení na obou stranách. Sekundu před koncem stanovil konečný výsledek zápasu 6:3 pro Poličku Matyáš Oblouk.

(článek vytvořen s pomocí https://chat.openai.com)