Související zápasy

Haga Pardubice
IBK HKHAGA
15:2(8:1,7:1,0:0)
so 24. 2. 2024 9:00 @ Tělocvična MŠ, SpZŠ a PŠ Hradec Králové, Liga starších žákyň - skupina 4, 20. kolo
HAGATrutnov
4:11(1:3,0:4,3:4)
so 24. 2. 2024 9:00 @ SH Gymnázium Trutnov, Regionální liga mužů - skupina 4, 27. kolo
TřemošniceHAGA
5:8(1:1,1:3,3:4)
so 24. 2. 2024 10:30 @ SH Skalka Česká Třebová, Pardubická liga mužů, 32. kolo
FbK OTHAGA
3:3(1:3,2:0,0:0)
so 24. 2. 2024 11:40 @ Tělocvična MŠ, SpZŠ a PŠ Hradec Králové, Liga starších žákyň - skupina 4, 20. kolo
SkutečHAGA
5:3(1:1,1:1,3:1)
so 24. 2. 2024 12:00 @ SH Gymnázium Trutnov, Regionální liga mužů - skupina 4, 27. kolo
HAGASPV Pardubice
27:3(8:1,9:0,10:2)
so 24. 2. 2024 12:30 @ SH Skalka Česká Třebová, Pardubická liga mužů, 32. kolo
HostinnéHAGA
11:0(4:0,7:0,0:0)
so 24. 2. 2024 12:40 @ Tělocvična MŠ, SpZŠ a PŠ Hradec Králové, Liga starších žákyň - skupina 4, 20. kolo
Dvůr KrálovéHAGA
5:0(1:0,3:0,1:0)
ne 25. 2. 2024 9:00 @ SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L., 2. liga žen - skupina 4, 18. kolo
VšestaryHAGA
4:9(1:4,1:3,2:2)
ne 25. 2. 2024 9:00 @ SH Předměřice n. L., Liga starších žáků - skupina 4, 45. kolo
JaroměřHAGA
7:4(3:1,3:1,1:2)
ne 25. 2. 2024 11:20 @ SH Předměřice n. L., Liga starších žáků - skupina 4, 45. kolo
Vysoké MýtoHAGA
5:2(1:1,2:0,2:1)
ne 25. 2. 2024 12:00 @ MSH Hostinné, 2. liga žen - skupina 4, 17. kolo
HAGAJičín
1:6(0:1,1:2,0:3)
ne 25. 2. 2024 12:00 @ SH ZŠ Strž Dvůr Králové n. L., 2. liga žen - skupina 4, 18. kolo
HAGASkuteč
6:10(1:2,4:6,1:2)
ne 25. 2. 2024 15:00 @ MSH Hostinné, 2. liga žen - skupina 4, 17. kolo
32_20230411_170207.png
73_20240226_093847.jpg

Shrnutí: mužské béčko mělo gólově vydařený víkend, ženské týmy bez bodu

Sobota byla vydařená pro mužský B tým, ten se na turnaj naladil společnou cestou vlakem, a pak jim to střílelo! Méně úspěšné byly starší žákyně a mužský A tým, a v neděli také oba ženské týmy. A starší žáci si dovezli z Předměřic výhru a prohru.

Muži A

V prvním zápase florbalového turnaje se střetly týmy FBC Trutnov (DTJ) a HAGA Pardubice, a toto utkání přineslo zajímavý a jednoznačný výsledek. Utkání začalo svižně a již ve první části se týmu FBC Trutnov (DTJ) podařilo ujmout vedení 3:0. Branky zaznamenali hráči Matěj Strnad, Martin Mečíř a Rostislav Verner. HAGA Pardubice se snažila odpovědět, ale tým Trutnova dominoval. Druhá část pokračovala v podobném duchu, s týmem FBC Trutnov (DTJ) ovládajícím hru a navyšujícím svůj náskok na 7:1. Hráči HAGA Pardubice se snažili o zlepšení, avšak Trutnov byl nezastavitelný. Poslední část zápasu neznamenala zvrat a tým FBC Trutnov (DTJ) si udržel svoji převahu, dokončil zápas s výsledkem 11:4 a získal první body turnaje. Hráči HAGA Pardubice se pokusili o zlepšení, ale nestačili na výkon soupeře. Tento zápas poskytl divákům skvělou podívanou a ukázal sílu a kvalitu týmu FBC Trutnov (DTJ).

Ve druhém zápase se střetla družstva FbC Skuteč a HAGA Pardubice, které přineslo napínavé momenty a dramatické rozuzlení. Utkání začalo svižně a již v první části se týmy dostaly do vyrovnaného stavu 1:1. První branku zaznamenal hráč HAGA Pardubice, Matouš Sákra, avšak FbC Skuteč dokázal odpovědět brankou hráče Jakuba Lédla. Druhá část pokračovala v podobném duchu, s oběma týmy střídavě skórujícími. Hráč FbC Skuteč, opět Jakub Lédl, dvakrát skóroval a posunul svůj tým do vedení. Avšak hráči HAGA Pardubice nechtěli zaostávat a vyrovnali stav na 2:2 díky brance Filipa Dohnala. Poslední část zápasu přinesla ještě větší napětí, když tým FbC Skuteč znovu dvakrát skóroval, a to díky hráčům Jakubu Hledíkovi a Adamu Krátkému. HAGA Pardubice se pokusila o zvrat, ale skórovala pouze jednou, což nestačilo na vyrovnání. Celkově se tedy FbC Skuteč radovalo z vítězství s konečným výsledkem 5:3. Tento zápas poskytl divákům skvělou podívanou a ukázal sílu obou týmů, ale nakonec se radovala Skuteč.

foto: archiv


Starší žákyně

Na úvod florbalového turnaje se střetla družstva IBK Hradec Králové a HAGA Girls Pardubice v zápase, který nabídl mnoho gólů a emocí. Už od začátku utkání dominoval tým IBK Hradec Králové, který se chopil vedení brankou Victorie Moravcové již v první minutě hry. Postupně pak hráčky IBK přidávaly další góly a během první části utkání si vybudovaly pohodlný náskok. Moravcová se stala nejlepší střelkyní zápasu, když zaznamenala hned několik branek a asistencí přispěla k výhře svého týmu. HAGA Girls Pardubice se snažily reagovat, ačkoliv se jim nedařilo výrazněji ohrozit soupeře. Přesto Adéla Horová se dvěma góly dokázala prosadit a přispět k lepšímu výsledku svého týmu. Zápas nakonec skončil výrazným vítězstvím IBK Hradec Králové se skóre 15:2, čímž si tým zajistil skvělý start do turnaje a ukázal svou sílu a kvalitu.

Ve druhém zápase holky hrály s FbK Orlicko-Třebovsko, bylo to napínavé a vyrovnané utkání plné akce a emocí. Utkání začalo svižně a již v první části se tým FbK Orlicko-Třebovsko ujal vedení díky brance Terezy Čápové. Nicméně hráčky HAGA Girls Pardubice dokázaly odpovědět a vyrovnat stav na 1:1 brankou Adély Horové. Pak se opět prosadily hráčky HAGA Girls Pardubice, které se dvěma brankami ujaly vedení 3:1. Nicméně tým FbK Orlicko-Třebovsko dokázal odpovědět brankami Simony Stojanové a vyrovnat skóre na 3:3. Na konci utkání byl patrný snahu obou týmů o vítězství, avšak žádný z nich nedokázal prosadit rozhodující branku, a tak zápas skončil remízou 3:3. Oba týmy si zaslouží uznání za bojovnost a nasazení v celém průběhu zápasu, který nabídl divákům skvělou podívanou.

Ve třetím zápase turnaje jsme střetly s hráčkami FBK Kobra Tatran Hostinné. Utkání bylo jednoznačně ovládnuto týmem FBK Kobra Tatran Hostinné, který předvedl vynikající výkon a zaslouženě si připsal vítězství. Hráčky FBK Kobra Tatran Hostinné nastoupily do utkání s jasným cílem a již v první části se jim podařilo ujmout se vedení. Štěpánka Horáková otevřela skóre zápasu brankou po asistenci Terezy Šitinové. Tým FBK Kobra Tatran Hostinné pokračoval ve skvělých výkonech i v dalším průběhu zápasu, když se jim podařilo střelecky prosadit hned několikrát. Branky přidali Adéla Sklenářová, Tereza Šitinová, Adéla Pokorná, Michaela Šulcová, Sofie Křístková a Marie Janičatová. Díky těmto skvělým výkonům si tým FBK Kobra Tatran Hostinné připsal výhru se skóre 11:0. Naopak nám se nepodařilo prosadit do sítě soupeře a celkově jsme měli problémy v útočné fázi. Celkově byl zápas jednoznačně ovládnut týmem FBK Kobra Tatran Hostinné, který předvedl výbornou hru a zaslouženě si odnáší tři body za vítězství.


Muži B

V prvním zápase florbalového turnaje se střetla družstva HAGA Pardubice B a ŽSK Třemošnice, přinesl divákům hodně vzrušení a dramatických momentů. Hned na začátku utkání se týmy dostaly do tempa, s oběma týmy hrajícími aktivně a hledajícími příležitosti k útoku. První branku zápasu zaznamenal Matěj Blatný z ŽSK Třemošnice, který poslal svůj tým do vedení. Avšak HAGA Pardubice B brzy odpověděli, když Daniel Bořetický proměnil trestné střílení a srovnal skóre na 1:1. Druhá část zápasu byla plná akce, s oběma týmy aktivně napadajícími a hledajícími šance na branku. Obě mužstva se střídala v útočných manévrech, o dva góly více dalo "béčko". Ve třetí části hry se hra vyhrotila a týmy začaly střílet góly. HAGA Pardubice B získaly náskok díky několika brankám. ŽSK Třemošnice se snažila odpovědět, ale přes branky od Daniela Nováka a Mariana Kušeniče nedokázala zvrátit výsledek. Celkově byl zápas vyrovnaný a nabídl divákům plno akce a vzrušení. Nakonec se však HAGA Pardubice B radovali z vítězství s konečným skóre 8:5 nad ŽSK Třemošnice.

Ve druhém zápase se B-tým postavil Klubu SPV Pardubice B. Byl to zápas plný gólů a akce, který skončil v jasném vítězství týmu HAGA Pardubice B. HAGA Pardubice B začali zápas razantně, a již v první minutě se ujali vedení díky brance Josefa Mudruňky. Tento trend se poté opakoval, když Daniel Bořetický, Daniel Pilný a Petr Papák přidali další góly, a tým HAGA Pardubice B rychle vybudoval náskok. Klub SPV Pardubice B se snažil odpovědět, ačkoli Milan Shejbal dokázal snížit stav, HAGA Pardubice B pokračovali ve svém útočném tlaku. Daniel Bořetický se stal hvězdou zápasu, když dal několik branků za sebou a potvrdil dominanci svého týmu. Celkově to byl zápas, ve kterém HAGA Pardubice B ukázali svou sílu a schopnost kontrolovat hru. Klub SPV Pardubice B se snažil držet krok, ale nakonec museli přijmout porážku se skóre 27:3 ve prospěch HAGA Pardubice B.

foto: archiv


Ženy B

Na florbalovém turnaji se odehrál první zápas mezi týmem TJ Sokol Dvůr Králové nL a družstvem HAGA Ladies Pardubice B. Byl to zápas plný vzrušení a akce, který nakonec skončil vítězstvím týmu TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem s konečným skóre 5:0. Od prvních okamžiků utkání bylo patrné, že tým TJ Sokol Dvůr Králové n ad Labem je dobře připravený a odhodlaný získat vítězství. Již v první části hry se dostali do vedení, když se branky zhostila hráčka Soňa Štěpánská, kterou asistovala Laura Šulcová. Druhá část zápasu pokračovala v podobném duchu, s týmem Dvora držícím tlak na soupeře. Veronika Štěpánská a Jana Marková přidaly další góly, čímž posílily náskok svého týmu na 4:0. Ve třetí části hry Sokol pokračoval ve své dominanci na hřišti. Denisa Jechová přidala další gól, čímž uzavřela skóre na konečných 5:0 ve prospěch svého týmu. Tým HAGA Ladies Pardubice B se sice snažil odpovědět útokem, ale jejich snahy byly odraženy silnou obranou soupeře.

Ve druhém zápase byl naším protivníkem FBK Jičín. Byl to zápas plný akce a dynamiky, který nakonec skončil vítězstvím týmu FBK Jičín s konečným skóre 6:1. Už v první části hry se tým FBK Jičín ujal vedení, když se branky zhostila hráčka Šárka Chlumská s asistencí od Markéty Tománkové. I přes úsilí HAGA Ladies Pardubice B nedokázali odpovědět útokem, a tak první část skončila s náskokem FBK Jičín 1:0. Ve druhé části hry se podařilo HAGA Ladies Pardubice B srovnat skóre. Kateřina Kardosová vstřelila vyrovnávací branku s asistencí od Petry Havlíčkové. Nicméně tým FBK Jičín neztrácel čas a odpověděl hned několika góly. Natálie Kuželová se třemi góly a dalšími brankami od Natálie Kuželové a Sabiny Hohberg zajistil svému týmu výrazné vedení 3:1 po druhé části. Ve třetí části hry FBK Jičín pokračoval ve své dominanci. Další branky od Adély Kmoškové a Natálie Kuželové posílily náskok na 6:1, čímž zajistily vítězství svému týmu.

foto: archiv


Starší žáci

Florbalový turnaj v Předměřicích nad Labem nabídl divákům skvělý zážitek, zejména v prvním zápase, ve kterém se utkala družstva HAGA Pardubice a FBŠ Všestary. HAGA Pardubice se nakonec radovala z vítězství se skóre 9:4, po zásluze si tak připsala první tři body v turnaji. Začátek zápasu byl napínavý, s tím, jak oba týmy svedly tvrdý boj o převahu. Jakub Nentvich z FBŠ Všestary otevřel skóre brankou po pěti minutách hry. Ovšem HAGA Pardubice okamžitě odpověděla čtyřmi po sobě jdoucími góly, díky Jiřímu Schejbalovi, Vojtěchu Benešovi, a Jonáši Kinterovi. Ve druhé části hry HAGA Pardubice svou dominanci potvrdila dalšími góly, které přidali Adam Luděk Král, Štěpán Vala a Matěj Dušek. FBŠ Všestary se snažily snížit náskok soupeře, avšak jejich snaha byla střídavě úspěšná. Třetí část zápasu byla poznamenána několika vyloučeními hráčů a dalšími brankami, avšak HAGA Pardubice si udržela svůj náskok až do posledního hvizdu rozhodčího.

Druhý zápas s TJ Sokol Jaroměř nabídl divákům vzrušující a dynamický herní zážitek. HAGA Pardubice se však musela smířit s porážkou se skóre 7:4. První část hry začala dominantně pro TJ Sokol Jaroměř, který během prvních minut vstřelil tři góly, čímž si vytvořil solidní náskok. HAGA Pardubice se snažila reagovat a podařilo se jí snížit skóre na 3:1 díky gólu Jiřího Schejbala. Ve druhé části hry se TJ Sokol Jaroměř opět chopil iniciativy a rozšířil svůj náskok na 5:1. HAGA Pardubice se však nevzdávala a snažila se reagovat gólem, čímž se jí podařilo snížit skóre na 5:2. Ve třetí části hry se HAGA Pardubice snažila dotáhnout zápas, avšak TJ Sokol Jaroměř udržel svou pevnou obranu a kontroloval průběh hry. I přes snahy HAGA Pardubice se TJ Sokol Jaroměř podařilo vstřelit další branky a pevně si tak držel vedení až do konce zápasu.

foto: archiv


Ženy A

Ve vyrovnaném a napínavém prvním zápase jsme se utkaly s FTC Vysoké Mýto. Již v úvodní části se obě družstva snažila ujmout vedení, přičemž první branku zápasu zaznamenala hráčka HAGA Ladies Pardubice Ludmila Jirásková, která tím poslala svůj tým do čela. Ve druhé části se však tým FTC Vysoké Mýto dokázal vrátit do hry a předvést skvělé výkony, které jim pomohly zvrátit průběh zápasu ve svůj prospěch. Skóre se postupně vyvíjelo ve prospěch FTC Vysoké Mýto díky brankám hráček jako Andrea Šedová a Kateřina Vaňásková. I přesto se v závěrečné části zápasu HAGA Ladies Pardubice snažily vrátit do hry, avšak branku Ludmily Jiráskové nepostačila k vyrovnání skóre. Tým FTC Vysoké Mýto si tak odnesl z prvního zápasu turnaje vítězství s konečným skóre 5:2.

Poslední mistrovské utkání bylo s FbC Skuteč. Zápas nabídl divákům napínavé momenty a mnoho gólů na obou stranách. HAGA Ladies Pardubice začaly zápas skvěle a během první části se podařilo vyrovnat stav díky brance Ludmily Jiráskové. Nicméně tým FbC Skuteč odpověděl vstřelením gólu a odcházel do druhé části s náskokem. Druhá část zápasu byla poměrně vyrovnaná. Obě družstva se snažila prosadit, což se jim dařilo. Branky padaly na obou stranách, přičemž každý tým se snažil udržet a zvýšit své vedení. Ve třetí části Skuteč dokázala svůj výkon ještě více zlepšit a získaly rozhodující náskok. I když se naše holky snažily odpovědět, jejich úsilí nestačilo na překonání soupeře. (článek vytvořen s pomocí https://chat.openai.com)

Související články

Haga Pardubice
72_20240219_140251.jpg

Preview: Pozvánka od pana Nováka a jeho promyky Amálky k tomuto víkendu.

Vážení přátelé, po oddechu v minulém týdnu nás tentokrát čeká opět víkend našlapaný turnaji. V něm se představí všechny naše dospělé týmy, ale také Starší žákyně i žáci. Zajímavostí tohoto týdne jistě bude, že, kromě turnaje mužského a ženského Áčka, se všechny mistrovské utkání odehrají ve městech, jejichž název je tvořen dvěma a více slovy. Tato pěkná slovní hříčka jistě upoutá mnoho vlajkonošů, kteří se budou rozhodovat, který že to tým jet podpořit. A své si dnes řekne i pan Novák, majitel promyky Amálky, takového smíška našeho klubu.