Související zápasy

Haga Pardubice
JablonnéHAGA
3:3(1:0,0:2,2:1)
pá 17. 11. 2023 9:00 @ SH Univerzity Pardubice TA1 - velká, 1. liga dorostenek - skupina 4, 12. kolo
PoličkaHAGA
4:5(1:2,2:2,1:1)
pá 17. 11. 2023 10:30 @ SH Předměřice n. L., 2. liga dorostenců - skupina 4, 17. kolo
HAGAIBK HK
0:19(0:6,0:5,0:8)
VšestaryHAGA
9:6(2:4,4:1,3:1)
HAGALanškroun
0:4(0:1,0:3,0:0)
so 18. 11. 2023 9:50 @ SH Česká Skalice, Liga starších žákyň - skupina 4, 10. kolo
HAGASPV Pardubice
9:7(1:3,4:4,4:0)
so 18. 11. 2023 10:30 @ SH Gymnázium Trutnov, Regionální liga mužů - skupina 4, 14. kolo

Shrnutí: muži vyhráli, holky bodovaly a mladší žáci neporaženi

Muži obrátili zápas s SPV. Dorostenky mají bod z domácího turnaje, starší žákyně jednu výhru z turnaje v České Skalici. Mladší žáci nepoznali hořkost porážky na turnaji v Hořicích, kde si také pochutnali na místních trubičkách.

Dorostenky

Domácí turnaj začal vyrovnaným utkáním mezi týmy TJ Jablonné nad Orlicí a HAGA Girls Pardubice. Oba týmy předvedly vynikající výkony, které udivovaly fanoušky od prvního okamžiku. Zápas odstartoval gólem Simony Tatarkové z týmu TJ Jablonné nad Orlicí, což postavilo její tým do vedení 1:0. Odpověď však nepřišla dlouho na sebe čekat, když z kraje druhé třetiny Amálie Kovaříková vyrovnala na 1:1 s asistencí Adély Štefanové. Následně Sofie Schejbalová překlopila vedení v utkání na stranu Hagy. Monika Grusová vstřelila gól a srovnala tím skóre na 2:2. Následně Haga vstřelila gól z hole Adély Horové. Vedení netrvalo příliš dlouho, Jablonné srovnalo brankou Eleny Scholzové. Zápas nakonec skončil remízou 3:3, což jen potvrdilo kvalitu obou týmů. Zajímavé momenty, vyrovnané skóre a vynikající individuální výkony hráček.

Ve druhém zápase florbalového turnaje předvedl tým IBK Hradec Králové nebývalou silu a dominanci, když porazil svého soupeře bezchybným skóre 19:0. Hráčky IBK Hradec Králové od první minuty diktovaly tempo hry a nedaly nám šanci. Valérie Veverková otevřela skóre bleskovým gólem po dvou minutách hry, následovaným řadou dalších přesných zásahů. Celý tým se zapojil do hry, a tak se branky zapisovaly do statistiky jako na běžícím páse. Ema Freiburgová, Veronika Špringerová, a Nikola Baková byly pouze některými z hráček, které vynikly vstřelením gólů a přihráváním svým spoluhráčkám. Naše hráčky byly v bezmocném postavení, ačkoliv se snažily ubránit, byly přemoženi nepřetržitým náporem gólových střel ze strany IBK Hradec Králové. Celkový výsledek 19:0 je jednoznačným výrazem síly a schopností týmu IBK Hradec Králové.

Dorostenci

Úvodní střetnutí florbalového turnaje mezi týmy HAGA Pardubice a 1. FBC Polička dorostenci nabídlo napínavý boj a dramatické momenty. Zápas plný obratů a brankářských zákroků nalákal fanoušky k vzrušujícímu sportovnímu zážitku. První část hry začala velkým tempem, a už po necelých 37 vteřinách hry se tým HAGA Pardubice dostal do vedení díky brance Patrika Beleje, u které asistoval Filip Zerzán. Odpovědí na to byl pokus týmu 1. FBC Polička dorostenci, který ovšem zůstal neúspěšným. V dalším průběhu první třetiny se hra vyvíjela rychle, až se v 10. minutě podařilo HAGA Pardubice znovu skórovat, tentokrát díky Filipu Zerzánovi. Ale ještě předtím dala gól také Polička, trefil se Kryštof Havlík. Druhá část zápasu byla nabitá vzrušením, když oba týmy přidaly stejný počet branek do svého skóre. Patrik Belej a Kryštof Zerzán z HAGA Pardubice odpověděli brankami na útoky Filipa Škorpíka a Samuela Šafáře z Poličky.  V závěrečné třetině se 1. FBC Polička dorostenci podařilo snížit náskok soupeře na jediný gól, když Filip Škorpík vstřelil branku. HAGA Pardubice si však udrželi vedení a zvítězili 5:4.

Druhý zápas s FBŠ Všestary / Předměřice přinesl divákům další vzrušující okamžiky a zajímavé sportovní souboje. Zápas byl plný dynamických momentů, gólů a taktických tahů, které udržely napětí až do posledních okamžiků utkání. První část jsme ještě vyhráli, zbylé dvě periody ovládl soupeř. V prostřední části Všestary / Předměřice rozhodly o vítězi zápasu i přesto, že jsme dvakrát dotáhli na rozdíl jednoho gólu. Zápas nabral na intenzitě. Tomáš Cudlín a Filip Macek z FBŠ rozšířili náskok, ale HAGA Pardubice se nevzdávala a bojovala až do konce. Daniel Pravec snížil z trestného střílení, ale Všestary / Předměřice si udržely vedení a zvítězili 9:6.

Muži A

Klání mezi HAGA Pardubice a Klub SPV Slovan Pardubice nabídl divákům skvělý sportovní zážitek plný emocí, gólů a dramatických momentů. Zápas začal rychlým tempem a už v první minutě se trefil hráč Klubu SPV Slovan Pardubice, Matěj Kourek, asistoval mu Dominik Řezníček. Tým Klubu SPV Slovan Pardubice si vzal brzké vedení 1:0. Následně přidali další dvě branky, a to díky gólům hráčů Martina Wróbele a Štěpána Sochora. I my jsme ale dali gól, trefil se Jan Dašek. HAGA Pardubice se však nevzdávaly a postupně začaly snižovat manko. V průběhu zápasu se hřištěm nesl neustálý boj o vedení. Tým HAGA Pardubice se podařilo vyrovnat skóre na 5:5 v průběhu druhé třetiny, a následně se dostalo do vedení 5:7 SPV. Naši hráči ovšem opanovali poslední část, kdy se jim podařilo nejen srovnat, ale také vytvořit dvoubrankové vedení. Zápas byl plný dynamiky, a to i přes krátké vyloučení hráče HAGA Pardubice za nesportovní chování. Nakonec se tým HAGA Pardubice radoval z vítězství 9:7, a diváci byli svědky skvělého sportovního utkání.

Druhý zápas s FBC Trutnov (DTJ) byl napínavým střetnutím plným emocí a dramatických okamžiků, které udržely fanoušky v napětí až do posledního hvizdu rozhodčího. První část hry začala gólem týmu FBC Trutnov (DTJ), kdy se trefil hráč Rostislav Verner, asistoval mu Pavel Bartoš. Poté jsme otočili stav na 2:1 po brankách Matouše Sákry. Druhá část zápasu přinesla obrat, kdy Trutnov dokázal vyrovnat a následně se dostal do vedení 5:2. V závěru třetiny jsme se dotáhli na rozdíl jedné branky. Nicméně v poslední periodě už žádná branka nepadla, což rozhodlo i vítězství domácího týmu.

Starší žákyně

První zápas turnaje patřil družstvu FBC TJ Draci Lanškroun (žákyně), které si připsalo vítězství nad soupeřem v důrazné a úspěšné hře. Už od prvních chvil utkání bylo jasné, že Draci Lanškroun mají pevnou obranu postavenou na skvělé brankářce, bránění hráček, a blokování střel. Sára Mačátová se stala hvězdou zápasu, když nejprve vstřelila první branku zápasu v 2. minutě. Poté pokračovala v skvělém výkonu a zaznamenala hattrick, přičemž vstřelila další dvě branky ve druhém poločase. Amálie Štorková se také zapojila do skórování, přidávajíc druhý gól týmu v 16. minutě.

Ve druhém turnaje si tým FBC Dobruška připsal výrazné vítězství nad soupeřem, HAGA Girls Pardubice. Zápas byl plný skvělých okamžiků a pestrého skórování, které diváky doslova drželo na okraji sedadel. Dobruška udeřila hned v prvních minutách zápasu, když Nela Spanilá a Gita Nerudová poslaly svůj tým do dvougólového vedení. Adéla Horová ze HAGA Girls Pardubice však odpověděla a snížila skóre na 2:1. Dobruška však stupňovala tlak a v průběhu první části utkání přidala další tři branky, což znamenalo vedení 5:2. Bohužel pro nás se však FBC Dobruška opět chopila iniciativy a skórovala hned na začátku druhého poločasu. Anežka Radochová a Tereza Březovská přidaly branky, které definitivně potvrdily vítězství Dobrušky. Celkové skóre zápasu bylo 12:3 ve prospěch FBC Dobruška.

Poslední "špíl" jsme odehráli s domácím FBC DONAP Česká Skalice. HAGA Girls začaly zápas aktivně a rychle se ujaly vedení díky brankám od Kláry Jedličkové a Sofie Schejbalové. Česká Skalice se však nevzdala a během první části zápasu dokázala několikrát vyrovnat skóre. Klíčovou hráčkou v tomto období byla Barbora Pavlová, která čtyřikrát skórovala v prvním poločase. Ve druhé části utkání HAGA Girls znovu získaly náskok, a to díky zásahům Sofie Schejbalové a Kláry Jedličkové. Nicméně, Česká Skalice nepřestala bojovat, a jejich odhodlání bylo odměněno dalšími góly. Skalice se ještě jednou dotáhla na rozdíl jedné branky, nám se ovšem podařilo odskočit i přes neúspěšný nájezd. Gólovou přestřelku jsme nakonec dotáhli do vítězného konce.

Mladší žáci

Mladší žáci florbalového týmu HAGA Pardubice předvedli skvělé výkony během nedávného turnaje, který přinesl vzrušující zápasy a vášnivý florbalový zážitek.

Tým HAGA Pardubice začal turnaj silně, porážkou týmu FBK Draci Hořice U12 se skvělým výsledkem 8:2. Skvělé kombinace a účinnost v zakončení ukázaly, že mladší žáci HAGA jsou připraveni na výzvy turnajového prostředí.

Další zápas přinesl vyrovnanou bitvu proti týmu Florbal Primátor Náchod, který skončil nerozhodně 3:3. Mladší žáci HAGA ukázali svou odolnost a schopnost se vyrovnat s obtížnějšími soupeři.

Tým HAGA Pardubice pokračoval ve svém úspěšném tažení turnajem v zápase proti týmu FBC TJ Draci Lanškroun (mladší žáci), který vyhráli s výsledkem 5:2. Tento výsledek potvrzuje jejich schopnost efektivního týmového hry.

Poslední zápas turnaje přinesl dominantní vítězství, když mladší žáci HAGA porazili tým Orel Přelouč 6:1. Skvělé kombinace, rychlost a síla v obraně přinesly týmu HAGA další triumf na turnaji.