Související zápasy

Haga Pardubice

Shrnutí: junioři si vylepšili reputaci, elévové hráli doma

Junioři si zastříleli na domácím turnaji. Doma se představili také elévové, a to hned se dvěma týmy. Oba ženské týmy hrály ve Skutči, vzájemný zápas vyšel "béčku". Dorostenky opět nedokázaly vstřelit dostatek branek, z Rokytnice se přivezly pouze bod.

Dorostenky

V napínavém úvodním zápase florbalového turnaje se střetla družstva HAGA Girls Pardubice a FBC LETOHRAD - Orel Orlice v boji o první vítězství. Duel nabídl pestrou směsici vášně, brankářských zákroků a skvělých gólů, které udržely fanoušky na okraji sedadel. První část utkání byla bez branek. Oba týmy si však vytvářely šance, a tak bylo jasné, že druhá část bude plná očekávání. Začátek druhé třetiny patřil týmu HAGA Girls Pardubice, který se ujal vedení 2:0 díky gólům Adély Horové a Kláry Jedličkové. Druhá část zápasu nabídla dramatické momenty a obrat ve skóre. FBC LETOHRAD - Orel Orlice dokázali vyrovnat na 2:2 díky gólům Terezy Filáčkové a Terezy Skalické, což ukázalo na vyrovnanost sil na hřišti. Třetí část začala vyloučením hráče ze strany FBC LETOHRAD - Orel Orlice, ale obě družstva si stále držela naději na vítězství. Zápas nakonec skončil nerozhodně 2:2, což svědčí o vyrovnanosti a vytrvalosti obou týmů.

Ve druhém zápase jsme hráli s FBK Kobra Tatran Hostinné, přinesouc fanouškům další dávku vzrušení a napětí. Hráčky obou týmů předvedly skvělé výkony, ačkoliv se zápas nesl v duchu tvrdší hry a emocí. Hráčka FBK Kobra Tatran Hostinné Adéla Sklenářová byla vyloučena na dvě minuty za hru rukou. První část zápasu byla ve znamení vyrovnaného boje, který přinesl několik šancí na obou stranách, ale první gólový moment posunul FBK Kobra Tatran Hostinné do vedení. Marie Janičatová se stala střelkyní prvního gólu zápasu, asistenci si připsala Michaela Šulcová. Hráčka FBK Kobra Tatran Hostinné Adéla Sklenářová byla vyloučena na dvě minuty za hru rukou. Třetí část skončila vyloučením hráčky HAGA Girls Pardubice Elen Kratochvílové za hrubost.

Ženy "B"

V prvním vzrušujícím zápase florbalového turnaje se střetla družstva HAGA Ladies Pardubice B a FbC Skuteč, přinesouce divákům nezapomenutelný souboj, který skončil výhrou HAGA Ladies Pardubice B 5:4. Duel byl plný gólů, dramatických okamžiků a nečekaných zvratů.První část začala brankou Terezy Sodomkové z FbC Skuteč, která poslala svůj tým do vedení 1:0. HAGA Ladies Pardubice B však rychle odpověděly, když Kateřina Kardosová vyrovnala na 1:1. Na začátku druhé části došlo k vyloučení hráče Tine Pražanové z FbC Skuteč za sekání. Poté Tereza Sodomková z FbC Skuteč dala na 2:1. Následně odpověděla Jana Chabadová z HAGA Ladies Pardubice B, která překonala brankářku soupeře a srovnala na 2:2. Následně byla vyloučena Tereza Sýkorová z HAGA Ladies Pardubice B za blokování florbalky. Hráčka Jana Chabadová opět skórovala, hned dvakrát po sobě, čímž navýšila na 2:4. Třetí část nabídla ještě větší drama. Adéla Ficková z FbC Skuteč srovnala na 4:4, ale poté byla vyloučena za bránění ve hře. V přesilovce využila Hana Korelová z HAGA Ladies Pardubice B tuto šanci a vstřelila vítězný gól, kterým zajistila svému týmu vítězství 5:4.

Ve druhém střetnutí turnaje se družstvo se potkali oba naše ženské týmy. Zápas plný akce, gólů a strategických tahů nakonec skončil v příznivém skóre 7:1 ve prospěch HAGA Ladies Pardubice B. První část zápasu začala skvělým výkonem týmu HAGA Ladies Pardubice B, když Hana Korelová poslala míč do sítě a otevřela skóre. Odpovědí soupeře byl gól Ludmily Jiráskové, čímž došlo k vyrovnání na 1:1. Druhou branku HAGA Ladies Pardubice B přidal Kateřina Pešková, která tímto výsledkem posunula svůj tým do vedení 2:1. Druhá část zápasu byla plná útočných akcí a skvělých kombinací HAGA Ladies Pardubice B. Kateřina Pešková a Lucie Boháčová přidaly další góly, čímž tým dostal do výrazného vedení 3:1. V poslední třetině "béčko" přidalo další góly od Terezy Sýkorové, Kateřiny Kardosové, Lenky Kubaštové a opět Kateřiny Peškové. Skóre se tak zvýšilo na konečných 7:1. Tým HAGA Ladies Pardubice B předvedl skvělý výkon, dominanci na hřišti a především schopnost efektivního zakončení.

Muži "A"

V úvodním střetnutí florbalového turnaje se utkala družstva HAGA Pardubice a TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem B, a diváci byli svědky vyrovnaného a napínavého zápasu. První část hry byla plná bojovného nasazení obou týmů. Skóre otvíral ve druhé třetině TJ Sokol Dvůr Králové nad L. B, když Rudolf Suk poslal míček do sítě, asistoval mu Patrik Adámek. Následně byl vyloučen hráč Jiří Neumann ze stejného týmu na 2 minuty za sekání. Poté zvýšili vedení díky gólu hráče Vojtěcha Hulíka. Hráči HAGA Pardubice se však nenechali zahanbit a v na začátku třetí třetiny dokázali snížit stav na 2:1. Branku vstřelil Jan Dašek, který využil asistence Martina Borna. Ovšem, přestože HAGA Pardubice během zápasu využili timeout, nedokázali vyrovnat a zápas skončil vítězstvím béčka Dvora Králové 2:1.

Druhý zápas s FbK TJ Svitavy nabídl divákům plno gólových okamžiků a dramatických momentů. První část utkání byla plná náporu ze strany týmu FbK TJ Svitavy. Již ve druhé minutě se dostali do vedení díky gólu hráče  Lukáše Fréhara, který využil asistence Víta Sauera. Do konce první části přidali ještě dvě branky, a tak šli do druhé části s vedením 3:0. Druhá část zápasu byla opět ve znamení gólů FbK TJ Svitavy. Hráči Dominik Kovář a Ondřej Mach přidali další čtyři góly, zatímco HAGA Pardubice se snažili zareagovat a snížit náskok soupeře. Stav se po druhé části vyšplhal na 7:1 ve prospěch FbK TJ Svitavy. V poslední části zápasu HAGA Pardubice ukázala odhodlání a snažila se vstřelit co nejvíce branek. Podařilo se jim přidat gól, avšak "hydry" udrželi svůj náskok. Celkový výsledek zápasu zněl 10:2 ve prospěch FbK TJ Svitavy.

Ženy "A"

Ve prvním střetnutí turnaje se družstvo se potkali oba naše ženské týmy. Zápas plný akce, gólů a strategických tahů nakonec skončil v příznivém skóre 7:1 ve prospěch HAGA Ladies Pardubice B. První část zápasu začala skvělým výkonem týmu HAGA Ladies Pardubice B, když Hana Korelová poslala míč do sítě a otevřela skóre. Odpovědí soupeře byl gól Ludmily Jiráskové, čímž došlo k vyrovnání na 1:1. Druhou branku HAGA Ladies Pardubice B přidal Kateřina Pešková, která tímto výsledkem posunula svůj tým do vedení 2:1. Druhá část zápasu byla plná útočných akcí a skvělých kombinací HAGA Ladies Pardubice B. Kateřina Pešková a Lucie Boháčová přidaly další góly, čímž tým dostal do výrazného vedení 3:1. V poslední třetině "béčko" přidalo další góly od Terezy Sýkorové, Kateřiny Kardosové, Lenky Kubaštové a opět Kateřiny Peškové. Skóre se tak zvýšilo na konečných 7:1. Tým HAGA Ladies Pardubice B předvedl skvělý výkon, dominanci na hřišti a především schopnost efektivního zakončení.

Druhý zápas turnaje nabídl neskutečné vzrušení a mnoho gólů, když tým HAGA Ladies Pardubice čelil výzvě od odhodlaného soupeře, TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem. První třetina byla gólovou přestřelkou, kdy Dvůr chtěl získat vedení, ale naše hráčky se vždy dotáhly. Skóre tak bylo 3:3. Prostřední část nám vyšla náramně, čtyři góly rozhodly o vítězi zápasu. Ve třetí části zápasu HAGA Ladies Pardubice ukázaly svou sílu a skórovaly třikrát během krátké doby. Dana Zajíčková, Jana Sochová a Veronika Lacioková se postaraly o tři branky, čímž posunuly svůj tým na neuvěřitelných 10:3.

Elévové

V neděli se florbalové hřiště na Univerzitě Pardubice stalo pódiem pro vzrušující dětský turnaj, kde se ukázaly dvě odvážné družiny - HAGA Špunti Bílí a HAGA Špunti Zelení. Tyto dva týmy, nabité energií a odhodláním, se postavily proti soupeřům z regionu, včetně týmů SPV Pardubice, FBC LETOHRAD - Orel Orlice, FbK Orlicko-Třebovsko Modří a FbK TJ Svitavy.

Turnaj nebyl pouze o výsledcích a vítězích, ale také o budování přátelství a týmové solidarity. Děti měly příležitost nejen zdokonalit své florbalové dovednosti, ale také se radovat ze společného sportování a vytvářet nezapomenutelné vzpomínky.

Junioři

První zápas s Orel Rtyně v Podkrkonoší byl plný napětí, obratů a nesportovních chování, které významně ovlivnily jeho průběh. Už v první části utkání překvapil tým Orel Rtyně v Podkrkonoší, když se chopil vedení 1:0 díky gólu Tobiáše Cejnara. Orel pokračoval ve skvělém výkonu, a během druhé části hry dokonce zvýšil svůj náskok na 3:0 díky brankám Filipa Kuldy. Odpověď od HAGA Pardubice přišla ve třetí části, kde se podařilo týmu střelecky prosadit a snížit skóre na 3:2. Ve vyhrocené atmosféře utkání byli hráči penalizováni za nesportovní chování a hrubost, což přispělo k dramatickému průběhu. Tým HAGY však nechtěl ustoupit a v závěrečné třetině se mu podařilo dvakrát vyrovnat a později i získat vedení 5:4 po gólu Davida Honzíčka. Nakonec se ukázalo, že rozhodujícím faktorem bylo vyloučení trenéra Davida Svobody z Orla Rtyně v Podkrkonoší a hráčů Lukáše Hejny a Jakuba Kaválka. Turnaj tak pro nás začal vzrušujícím a nevyzpytatelným způsobem.

Ve druhém zápase florbalového turnaje mezi týmy FBK Kobra Tatran Hostinné a HAGA Pardubice jsme viděli skvělou hru a mnoho vzrušujících momentů. Tento zápas nabídl fanouškům bohatou střeleckou show a dramatické zvraty. Hned v první části utkání se tým HAGA Pardubice chopil vedení, když během prvních 5 minut skóroval hned třikrát. Branky vstřelili hráči Štěpán Koblížek, Lukáš Laco a Jan Dašek, což uvedlo HAGA Pardubice do výhody 3:0. Během první části pokračoval tým HAGA v dominanci a dalšími dvěma góly od Štěpána Koblížka si vytvořil pohodlný náskok 5:0. Hostující tým FBK Kobra Tatran Hostinné se snažil odpovědět, vstřelil několik branek, jenže HAGA dokázala na každou odpovědět gólem. V závěrečné třetině zápasu předvedli oba týmy skvělou ofenzivu. FBK Kobra Tatran Hostinné se snažil stáhnout náskok, ale HAGA Pardubice si udržovala vedení. Nakonec se zápas završil výsledkem 13:6 ve prospěch našeho mančaftu. Počet branek odpovídá juniorskému utkání, diváci v hale byli spokojeni.