Související zápasy

Haga Pardubice
HvězdyHAGA
12:10(5:6,7:4,0:0)
so 10. 2. 2024 9:00 @ SH Česká Skalice, Liga starších žákyň - skupina 4, 18. kolo
HAGAPolička
6:5 sam. náj.(2:0,1:3,2:2)
so 10. 2. 2024 9:00 @ SH Gymnázium Polička, 2. liga juniorů - skupina 4, 27. kolo
OrliceHAGA
7:9(3:5,4:4,0:0)
so 10. 2. 2024 11:40 @ SH Česká Skalice, Liga starších žákyň - skupina 4, 18. kolo
HAGAChrudim
4:3(1:0,0:1,3:2)
so 10. 2. 2024 12:00 @ SH Gymnázium Polička, 2. liga juniorů - skupina 4, 27. kolo
HAGAPolička
6:3(2:0,3:0,1:3)
ne 11. 2. 2024 9:00 @ SH Gymnázium Polička, Pardubická liga mužů, 30. kolo
HAGAJaroměř
Odehráno
ne 11. 2. 2024 9:00 @ SH Univerzity Pardubice TA1 - velká, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
PardubiceHAGA
Odehráno
ne 11. 2. 2024 9:25 @ SH Domova mládeže Vysoké Mýto, Pardubický přebor elévů, 17. kolo
HAGASvitavy
Odehráno
ne 11. 2. 2024 10:40 @ SH Domova mládeže Vysoké Mýto, Pardubický přebor elévů, 17. kolo
HoliceHAGA
Odehráno
ne 11. 2. 2024 11:00 @ SH Univerzity Pardubice TA1 - velká, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
Vysoké MýtoHAGA
Odehráno
ne 11. 2. 2024 11:30 @ SH Domova mládeže Vysoké Mýto, Pardubický přebor elévů, 17. kolo
FbK OTHAGA
Odehráno
ne 11. 2. 2024 12:20 @ SH Domova mládeže Vysoké Mýto, Pardubický přebor elévů, 17. kolo
HAGARtyně v/P
Odehráno
ne 11. 2. 2024 13:00 @ SH Univerzity Pardubice TA1 - velká, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
HAGAMarilan
8:2(1:0,2:1,5:1)
ne 11. 2. 2024 14:00 @ SH Gymnázium Polička, Pardubická liga mužů, 30. kolo
NáchodHAGA
Odehráno
ne 11. 2. 2024 15:00 @ SH Univerzity Pardubice TA1 - velká, Liga mladších žáků 5+1 - skupina 4, 7. kolo
HostinnéHAGA
– : –
dnes v 12:40 @ Tělocvična MŠ, SpZŠ a PŠ Hradec Králové, Liga starších žákyň - skupina 4, 20. kolo
32_20230411_170207.png
69_20240212_093713.jpg

Shrnutí: 7 statečných, junioři promili nájezdové nezdary, mladší žáci doma

Starší žákyně vyjely do České Skalice navzdory zraněním, nemocem a oslavám. O víkendu byla Polička místem zaslíbeným pro florbal, v sobotu tam vítězili junioři, v neděli mužské "béčko". V posledním dnu minulého týdně se na domácím hřišti ukázali mladší žáci, a ve Vysokém Mýtě elévové.

Starší žákyně

V úvodním zápase turnaje se střetla družstva FBC DONAP Česká Skalice a HAGA Girls Pardubice v napínavém souboji, který nabídl spoustu gólů a emocí. Už od prvních minut utkání bylo jasné, že oba týmy jdou do hry naplno. HAGA Girls Pardubice se ujaly vedení díky brance Kláry Jedličkové, ale FBC DONAP Česká Skalice rychle odpověděly gólem Barbory Pavlové. První část zápasu byla plná akce, přičemž oba týmy se střídavě ujímaly vedení. HAGA Girls Pardubice se snažily držet krok s agresivním útokem soupeře a díky gólům od Sofie Schejbalové a Kláry Vondrové se jim to dařilo. Druhá část zápasu byla plná obratů a dramatických momentů. FBC DONAP Česká Skalice se chopily vedení díky třem brankám Kristýny Lánské a dvěma trefám Barbory Pavlové. I přes tvrdý boj a snahu o vyrovnání se HAGA Girls Pardubice nedokázaly dostat do vedení a zápas skončil výsledkem 12:10 ve prospěch týmu FBC DONAP Česká Skalice. Oba týmy předvedly skvělý výkon a diváci byli svědky skvělého úvodního zápasu turnaje.

Ve druhém zápase se děvčata postavila družstvu FBC LETOHRAD - Orel Orlice v napínavém souboji, který nabídl spoustu gólů a dramatických momentů. Už od začátku utkání bylo patrné, že oba týmy jdou do hry s velkou chutí. HAGA Girls Pardubice se snažily odpovědět na rychlé akce soupeře, avšak FBC LETOHRAD - Orel Orlice se chopily vedení díky brance Simony Skalické. První část zápasu byla plná dynamického florbalu. HAGA Girls Pardubice se snažily držet krok s útokem soupeře a díky brankám od Sofie Schejbalové a Elen Kratochvílové se jim to částečně dařilo. Druhá část zápasu byla plná dramatických momentů. FBC LETOHRAD - Orel Orlice si dokázaly přiblížit díky skvělým kombinacím a gólům Simony Skalické a Martiny Žabové. I přes tvrdý boj a snahu o vyrovnání se Letohrad nedokázal dostat do vedení a zápas skončil výsledkem 9:7 ve prospěch našeho týmu.

Třetí "špíl" byl s tradičním soupeřem FBK Kobra Tatran Hostinné. Holky začaly zápas aktivně a rychle se ujaly vedení díky brance Sofie Schejbalové, která se prosadila již v první minutě utkání. Nicméně "Tatranky" dokázaly během první části zápasu zvrátit vývoj hry ve svůj prospěch. Díky skvělým kombinacím a gólům Terezy Šitinové, Adély Pokorné a Michaely Šulcové si vytvořily náskok až 4:1. I přes snahu HAGA Girls Pardubice o obrat a tvrdý boj na hřišti nedokázaly vyrovnat skóre. Zápas skončil vítězstvím týmu FBK Kobra Tatran Hostinné v poměru 5:2. Oba týmy předvedly skvělý výkon a diváci byli svědky dalšího vzrušujícího souboje na turnaji, který nabídl mnoho emocí a zajímavých momentů.


Junioři

První zápas florbalového turnaje nabídl divákům napínavou bitvu mezi týmy 1. FBC Polička a HAGA Pardubice, která se rozhodovala až v trestných stříleních. HAGA Pardubice začala zápas aktivně a již v první části se ujala vedení díky brankám Agáty Schejbalové a Lukáše Laca. 1. FBC Polička se však nevzdávala a během druhé části dokázala obrátit skóre ve svůj prospěch díky gólům Martina Švandy a Dušana Zahradníčka. Ve třetí části se hra vyhrotila a oba týmy se střídavě dostávaly do vedení. Hráči HAGA Pardubice se snažili vyrovnat, což se jim podařilo, a díky gólům Lukáše Lace a Štěpána Koblížka se dostali do vedení 5:4. Nicméně hráči 1. FBC Polička dokázali zareagovat a vyrovnat na 5:5, čímž se utkání dostalo do trestných střílení. Rozhodující moment přišel, kdy hráč HAGA Pardubice Jakub Paďour proměnil nájezd a zajistil týmu vítězství 6:5. Celý zápas byl plný emocí a dramatických momentů, které diváky držely v napětí až do samého konce.

Zápas s FBK Piráti Sokol Chrudim byl napínavý souboj plný emocí a dramatických momentů. Hráči HAGA Pardubice se chopili vedení již v první části díky brance Davida Honzíčka. Nicméně v druhé části se hráči FBK Piráti Sokol Chrudim dokázali odpovědět, a to díky gólu Filipa Švejka, který vyrovnal skóre na 1:1. Ve třetí části se hra vyhrotila a oba týmy se snažily prosadit. Branky Jakuba Daška a Martina Borna posunuly HAGA Pardubice do vedení 3:1. Poté se hráči FBK Piráti Sokol Chrudim snažili stáhnout náskok soupeře, a to se jim částečně podařilo díky brankám Jakuba Brožka, ale nakonec nedokázali zvrátit vývoj zápasu ve svůj prospěch. Celý zápas byl plný ostrého souboje a výborných herních akcí, které přilákaly pozornost fanoušků. HAGA Pardubice nakonec odešla jako vítěz s konečným skóre 4:3.


Mladší žáci

Kluci vystoupili na hřišti Univerzity Pardubice s plným nasazením a odhodláním, což se odrazilo i ve výsledcích. Zde je přehled jejich výsledků.

Tým HAGA začal turnaj skvěle, poraziv soupeře z TJ Sokol Jaroměř s výsledkem 6:3. Jejich skvělá kombinace a účinné zakončení ukázaly jejich silné stránky na hřišti.

Další zápas přinesl další výhru pro HAGA Pardubice, tentokrát proti IBK Holice - Holoubci, který byl poražen v poměru 6:2. Tým ukázal svou všestrannost a schopnost dominovat na hřišti.

Další výzvou pro HAGA Pardubice byl zápas s týmem Orel Rtyně v Podkrkonoší, ve kterém opět vyšli vítězně s výsledkem 3:1. Jejich pevná obrana a útočné schopnosti jim zajistily další vítězství.

Poslední zápas turnaje přinesl vyrovnaný souboj s týmem Florbal Primátor Náchod, který skončil nerozhodně 3:3. I přesto, že tým nedosáhl na plné vítězství, ukázal svou schopnost hrát s vyrovnanými soupeři.

Celkově se mladší žáci HAGA Pardubice prezentovali na turnaji s pevným závazkem a ukázali svůj potenciál a schopnosti. Jejich výkony byly plné vášně a odhodlání, a věříme, že budou pokračovat v rozvoji svého florbalového talentu v budoucích soutěžích.


Elévové

V neděli se florbalové hřiště proměnilo v arénu plnou nadšení a soutěžního ducha, když se na něm střetly dětské týmy v očekávaném turnaji. Mezi účastníky se ocitly i naše vlastní týmy, HAGA Špunti Bílí a HAGA Špunti Zelení, které se postavily proti týmům Sokoli Pardubice, FTC Vysoké Mýto A, FTC Vysoké Mýto B, FbK Orlicko-Třebovsko Bílí a FbK TJ Svitavy.

Obě družiny se s velkým nasazením snažily ukázat své schopnosti a získat vítězství pro svůj tým. Další zápasy přinesly další vzrušení a soutěžní napětí. Týmy Sokoli Pardubice, FTC Vysoké Mýto A a B, FbK Orlicko-Třebovsko Bílí a FbK TJ Svitavy předvedly své dovednosti a bojovnost na hřišti. Každý zápas nabídl divákům a hráčům jedinečné momenty a nezapomenutelné zážitky. Turnaj nebyl pouze o výsledcích, ale také o budování týmového ducha a kamarádství. Děti měly příležitost poznat nové přátele a sdílet svou vášeň pro florbal.

HAGA Špunti Bílí a Zelení si zaslouží uznání za své skvělé výkony a vášeň, kterou do hry přinesli. Gratulujeme všem týmům k jejich účasti a děkujeme za skvělý turnaj plný sportovního ducha a radosti ze hry!


Muži "B"

V prvním zápase florbalového turnaje se střetla družstva 1. FBC Polička a HAGA Pardubice B. Hned od úvodních minut bylo jasné, že HAGA Pardubice B má pevnou kontrolu nad hrou. Hráči HAGA Pardubice B se chopili iniciativy a rychle se ujali vedení. Ondřej Pátek otevřel skóre zápasu a brzy nato Lukáš Samek zvýšil náskok na 2:0. Polička se snažila reagovat, ale HAGA Pardubice B byly nebezpeční před brankou a svůj náskok stále navyšovali. Ve druhé části hry pokračovala dominance HAGA Pardubice B. Daniel Sýkora a Lukáš Samek přidali další branky a stav byl již 5:0 ve prospěch HAGA Pardubice B. I přes snahu Poličky se "béčko" drželo pevně ve vedení. Poslední třetina znamenala pokračování úspěchu pro HAGA Pardubice B. Navzdory snaze 1. FBC Polička dokázat snížit skóre, kluci tlačili a zápas zakončili vítězstvím s konečným skóre 6:3. Tento zápas představil HAGA Pardubice B jako silného konkurenta a ukázal jejich schopnost ovládat hru na hřišti.

Ve druhém zápase florbalového turnaje se utkala družstva HAGA Pardubice B a Marilan Pardubice. Zápas nabídl napínavé momenty a zajímavé taktické manévry. HAGA Pardubice B zahájili zápas skvěle, když Filip Dohnal otevřel skóre brankou z přesného pasu od Daniela Bořetického. I přes úsilí Marilan Pardubice se HAGA drželi vedení až do konce první třetiny. Ve druhé části hry Marilan Pardubice zlepšili svůj výkon a dokázali snížit skóre díky brance Petra Makrlíka. HAGA však opět převzali kontrolu nad zápasem a skórovali dvakrát, čímž si zajistili náskok před poslední třetinou. Poslední část zápasu byla zcela v režii HAGA Pardubice B. Střelecky se prosadili Josef Mudruňka a Daniel Pilný, kteří společně přidali pět gólů. Marilan se snažil držet krok, ale HAGA Pardubice B si udržely svou dominanci a zápas zakončily vítězstvím s konečným skóre 8:2.


Vaše zpětná vazba nám pomůže posunout se vpřed a lépe porozumět tomu, co pro vás představuje ideální zpravodajský obsah. Děkujeme vám za čas, který věnujete vyplnění ankety, a těšíme se na vaše nápady a podněty.

S pozdravem,

Tým Shrnutí víkendu


(článek vytvořen s pomocí https://chat.openai.com)

Související články

Haga Pardubice
68_20240207_100043.jpg

Preview: Mnoho zápasů i diskusní klub Davida Honzíčka

Vážení přátelé, tento víkend bude velmi nabitý a po delší době si na své přijdou také cestopisci, neboť se naše týmy vydají do spousty malebných končin našeho regionu. Přesněji řečeno si své výlety můžete naplánovat do Vysokého Mýta, České Skalica a Poličky, kde můžete dokonce přenocovat. Kdo že to tedy kde hraje? Jdeme na to!