Související zápasy

Haga Pardubice
32_20230411_170207.png
80_20240321_103223.jpg

Preview: Zatímco Petra "Pepeho" Šimona čeká náročný supervíkend, my ostatní si můžeme zajít společně s Janem Daškem "Na Dr. Witta s Davidem Honzíčkem"

Vážení přátelé, článek jsme zahájili asi nejdelším nadpisem v historii, delší totiž eos neumožňuje (a ano, zkoušel jsem to) a máme tu pro vás další bulletin HAGY Pardubice. Na rozdíl od jiných sportů nemají naši sportovci aktuálně žádné skandály a ani žádný náš trenér tajně nejedná s jinými kluby, které by chtěl od nového roku trénovat. Naopak v dílnách HAGY panuje harmonie a chystají se krásné akce. Například již minule zmiňované letní soustředění. Rádi bychom Vás upozornili, že přihlašování končí již příští týden! Dále pak tomu bude s turnajem firem, párty a dětský program ve Žluťáku a mnoho dalšího. Mimo jiné ale naše týmy i nadále hrají a není jich zas tak málo.

Velmi náročný týden čeká například našeho klíčového trenéra, Petra Šimona. Ten si spolu se Špunty odehraje v sobotu turnaj v SH Slatiňanech. Těšit se opět můžeme na krásné výkony naší mládeže v kategorii přípravek. Hala ve Slatiňanech sice nemá zrovna tribuny velikosti Maracaná, ale i tak budou Špunti rádi, když je přijedete od 9:00 podpořit.

Hned v neděli populární Pepe naváže na turnaj utkáními mladších žáků. S těmi pojede do jedné ze svých oblíbených destinací, do krásných Hořic. Vedle pivovaru Jungberg a Petráčkových hořických trubiček, Vás v rámci segmentu čtení z Wikipedie chceme pozvat i na Masarykovu věž samostatnosti, ve které najdete i muzeum a památník hořickým obětem válek. Vedle návštěvy věže Vás ale pozveme jistě i na procházku místní trati závodů do vrchu, nebo zápasy mladších žáků. Ti si zahrají od 9:40 s Orlicko-Třebovskem, od 11:40 s Všestary, od 13:40 s Přeloučí a od 15:00 s Hořicemi. Dlouhý a náročný turnaj je před chlapci a budou za vaši podporu velmi rádi.

A po Pepeho složce turnajů nás čeká složka dospělých turnajů. Začneme muži, náš elitní tým bude dál svádět boj v sestupových polích a pokusí se o zázrak a zisk 6 bodů v sobotu. Na turnaji v Litomyšli ho čeká souboj s dvěma rezervními týmy, půjde v 9:00 o domácí Litomyšl a ve 12:30 pak o jejího největšího rivala z města Karos, Vysoké Mýto. Pokud budete chtít, určitě doražte a muže v jejich snahách podpořte.

No a pak nás čeká ještě společný sobotní turnaj obou našich ženských týmů. A ten bude dokonce domácí! Přijít můžete ženy podpořit v sobotu do univerzitní haly. Áčko si zahraje v 9:00 s Dvorem Králové nad Labem a my jen doufáme, že starosta Bavor nebude zkoušet nějak zasahovat do průběhu zápasu, jako to neustále dělá ředitelce Roklové v místní ZOO. Ve 13:30 Áčko, ale již v 10:30 i Béčko pak změří své síly s Jablonným nad Orlicí a my jen uvidíme, jak Tomáš Kubelka, reprezentant v orientačním běhu a místní rodák, dokáže týmu z města, jehož partnerskými městy je švýcarský Hinwil, německý Seehausen, rakouský Stockerau a polské Kondratowice, pomoci s orientací v předbrankovém prostoru a střílení gólů do sítě našich žen. Béčko se pak ještě od 15:00 utká s Baníkem Žacléř a je jen na vás, aby fanoušci Baníku nevytvořili svým hráčkám domácí prostředí, tak jako se tomu uplynulou neděli stalo na fotbale. Každopádně se těšíme na viděnou!

Vážení přátelé, to je vše. O tomto víkendu by se měl dokonce uspořádat i diskusní pořad „Na Dr. Witta s Davidem Honzíčkem. V rámci zájezdu do Litomyšle si David Honzíček pozve svého kamaráda Jana Daška, budoucího doktora keramiky (CDDr.), se kterým budou diskutovat na téma Karel Němec – známý ovocnář. Pokud by Vás zajímala historie tohoto rodáka z Litomyšle, diskusní pořad se bude konat mezi oběma zápasy HAGY. Těšíme se na turnajích nebo příští týden u dalšího našeho bulletinu. A slovy Oldřicha Říhy, nazdar zdar!