Související zápasy

Haga Pardubice
32_20230411_170207.png
33_20231004_125832.jpg

Preview: O víkendu v Pardubicích na nejmenší sportovce

Vážení přátelé sportovního vyžití v podobě florbalových zápasů. Čas letí jako voda a je tu další týden plný mnoha sportovních výkonů našich týmů. V něm se naše pánské a dámské týmy rozejdou v počtu turnajů smírně, neboť se v něm představí naše dorostenky a mladší žákyně, ale také junioři a naši nejmenší špunti.

Do prestižní, a mezi všemi dlouholetými funkcionáři velmi oblíbené, destinace v Rokytnici v Orlických horách si zahrát zajedou naše dorostenky. Ty mají po 4 zápasech na své pažbě zářez za 1 výhru a výčet bodů rozšířit minimálně o jeden další budou jistě chtít hned v prvním zápase proti Letohradu, který je na tom v tabulce stejně, byť má o 2 zápasy méně. Určitě půjde o zajímavý zápas, jehož start je plánován na sobotní devátou hodinu. V druhém zápase los našim drahým dorostenkám přiřknul velké soustu. Zatím neporažené Lvice z Hradce Králové budou opravdovou výzvou. Úvodní bule je naplánováno na 11:20 a dorostenky jistě rádi přivítají jakoukoliv podporu na jejich cestě za ziskem dalších bodů do ligové tabulky.

Do letošní sezony vstupuje další dívčí tým, a to mladší žákyně! Jak známo, jejich liga se nehraje na body a výsledky se nepočítají. I tak ale můžeme našim žákyním do jejich premiérového startu v tomto ročníku popřát mnoho zdaru! A naši věrní vlajkonoši je mohou jet podpořit v neděli do Dobrušky, kde se od 9:30 postupně utkají s domácí Dobruškou, Svitavami a Jablonném nad Orlicí.

Svá první mistrovská utkání odehrají i naši junioři. Do sezony vstupují pod nestorem pardubických brankových konstrukcí, Martinem Fuňkem a pod jeho taktovkou je čeká výjezd do Sudet! Vedle stále populárnějšího Pavlišovského řízku, této specialitě Náchodska, si naši junioři jistě budou chtít smlsnout na svých soupeřích z České Skalica a Chrudimi. Zápasy jsou na pořadu dne v sobotu od 8:30, respektive 11:30 a pokud i Vás jímá obrovská chuť na „Pavlišák“, můžete si na něj do Náchoda zajet a rovnou i naše juniory podpořit.

I poslednímu týmu hrajícímu v tomto víkendu startuje sezona. Jsou jim naši Špunti a kategorie přípravka. Děti si zahrají v sobotu v Pardubicích v nafukovací hale v centru města. Turnaj začíná v 9:00 a jistě Vás děti na turnaji rádi uvidí, když jim pomůžete v prvních kroužcích ve sportu s děrovaným míčkem a holí.

Budeme se těšit na viděnou na některém z víkendových turnajů. V týdnu, ve kterém probíhá Velká Pardubická a městské slavnosti je program pestrý, ale jistě si rádi na podporu našich mládežníků uděláte čas, pokud půjdete na Špunty, dejte pouze pozor, abyste si některého našeho hráče nespletli s některým velikánem účastnícím se nedělních dostihů, stát se to totiž může.