Související zápasy

Haga Pardubice
32_20230411_170207.png
39_20231026_092734.jpg

Preview: O podzimních prázdninách za Viki Janečkovou nebo Primátorem

Vážení přátelé indoorového dovádění s plastovými míčky a hokejkami, máme tu další týden, týden poznamenaný podzimními prázdninami. Jistě toto dvoudenní volno ocení všichni pedagogové, ale především pak děti, které si mohou užít 2 dny bez jakéhokoliv časného vstávání a písemných prací, na které navážou další 2 dny v podobě víkendu.

O tom se mimochodem bude hrát i utkání florbalové, určitě nejen týmy HAGY si užijí svoje výzvy, Vy jste ale na našich stránkách, a tak Vás pozveme na naše zápasy.

Sobotu si tento týden nechte volnou, dejte si zdát o létajících slonech a vyspěte se do růžova, ale neděle, tam už Vás čeká Sofiina volba. V neděli totiž hrají naše Starší žákyně a také naši Junioři. Začněměž od dam. Starší žákyně čeká výlet do ZOO, Dvůr Králové bude totiž hostit jejich mistrovská utkání. Snad na ně nebude v jejich zápasech Karel „Charlie“ Rakušan kout pomocí dvojčat Izzy a Tess Janečkových nějaké pikle, a to především v posledním zápase dne, který bude proti domácímu výběru z města starosty Bavora. I předchozí 2 zápasy ovšem nebudou nic snadného. V 9:50 naše dámy čeká Hostinné, tedy tým, který letos ještě nepoznal hořkost porážky! A ihned na to navíc naváže v 11:40 klání s klubem z města pohádek, tedy Jičínem. Tam již akcie na vítězství našich děvčat rostou a můžeme si přát, aby vše dopadlo positivně. Poslední zápas dne je pak na programu v 13:30 a je právě s domácím Dvorem Králové.

Druhým týmem, jak jsme již psali, který do bojů v neděli zasáhne, jsou Junioři. Ti si za ziskem bodů vyrazí do Sudet, přesněji do města pivovaru Primátor, tedy Náchoda. Zde je od 10:30 čeká chlad, hlad, žízeň a také Sokol Chlumec nad Cidlinou. Tradiční parťák na cestě ligovými sezonami tak rozehraje i tento turnaj a kurzy na výhru jsou otevřené. Druhý zápas pak začíná v 15:00 a soupeřem budou Předměřice. Rádi bychom Vám k zápasům řekli nějaké pikantérie, ovšem tabulka na webu Českého florbalu stávkuje a nejde z ní nic pochopit.

Toliko tedy k víkendu, užijte si pěkné prázdniny a v Sudetách nebo na TV Prima na viděnou s florbalem!