Související zápasy

Haga Pardubice
32_20230411_170207.png
49_20231129_121143.jpg

Preview: Exotické štace a město pohádek

Vážení přátelé, ježků už v okolí cest potkáme méně a méně, neboť zima již i na náš lid Polabské nížiny udeřila a tito tvorečci se již schovávají do teplých zimovišť, kup listí a vedle labutí, ke kterým jsou volání hasiči z důvodu podezření z přimrznutí, začínají různě po Pardubicích vznikat sněhuláci. Toto období je zcela ideální k tomu, udělat si výlet na některý z našich turnajů.

A jako první turnaj, na který Vás pozveme je ten, kterého se účastní naše mladší žákyně. Ty si vyjedou v neděli odpoledne do města pohádek, tedy Jičína. Zde je vedle týmu domácích pohádkářů čekají ještě klání se Svitavami a také derby s Hradcem Králové. Výkop prvního utkání je stanoven na 13:40, což považujeme za výtečný čas pro lenivější fanoušky, kteří si při neděli rádi přispí.

Kdo ovšem s brzkým vstáváním nemá problém, může se v neděli vydat podpořit naše starší žáky. Ti totiž jedou do stále populárnějšího města, Dvora Králové, utkat se s Všestary a Svitavami. Nutno podotknout, že vedle populárního seriálu ZOO, menší šance potkat například Evu Burešovou a její placentu, se zde můžete těšit v rámci haly také na výtečnou kavárnu, kterou doporučuje 9 pisálků z 10. První zápas proti Všestarům je naplánován na 10:10 a tak se můžete těšit na výtečnou atmosféru, kterou je hala ve Dvoře proslulá.

Pokud máte volno v sobotu, můžete si den ozvláštnit výletem do jedné z oblíbených destinací našich dvorních trenérů z rodu Šimonů, tedy do Hořic. Hořické trubičky jsme Vám z tohoto města doporučovali už minule, dnes Vám doporučíme čas 10:30 a utkání našich juniorů proti České Skalici, respektive jejich zápas v 15:00 proti Hostinnému. Junioři mají jasný cíl vydrápat se do vyšších košů v rámci soutěže a podpora k zisku bodů ze strany vlajkonošů se jistě bude hodit.

Posledním týmem, který zasáhne do víkendových bojů je mužské Béčko. To se vydá do exotického města, které raději budu psát v prvním pádě jednotného čísla, neboť si jeho skloňováním nejsem 100% jistý. Tím městem je Golčův Jeníkov. Pikantností tohoto ani ne 3 000 města je, že hala, ve které se zápasy odehrají se bohužel nedá najít na mapách.cz, proto pozor motoristé, je možné, že budete chvíli bloudit po jedné ze sedmi částí města Golčův Jeníkov, jako je třeba Kobylí Hlava Římovice, Stupárovice nebo Sirákovice. Pokud ovšem halu dokážete v městě Golčův Jeníkov, na rozdíl ode mě, objevit, jistě Vás čeká nádherná podívaná na zápasy našeho Béčka. V 10:30 se zde totiž utká proti Pirátům od Chrudimky, tedy z města Chrudimě, ve 12:30 vyzve v prestižním souboji mýtický tým Sokolů U50, který tradičně vévodí soutěži se sedmi výhrami a jednou remízou. Snad se našim mužům povede v tomto utkání překvapit. Naopak Chrudim by měla být vyrovnaným soupeřem a můžeme se tak těšit na strhující podívanou ve strhujícím městě, jakým Golčův Jeníkov bezesporu je.

Děkujeme za přečtení našich řádků, přejeme teplé péřové deky, svařené džusy a dobré větvoví k přiložení do kamen v těchto holomrazech a těšíme se, ať už v městě pohádek Jičíně, nebo v exotické obci Golčův Jeníkov, případně ale i v městě starosty Bavora, Dvoře Králové nebo sladkých trubiček, tedy Hořicích.