Související zápasy

Haga Pardubice
32_20230411_170207.png
83_20240328_104134.jpg

Preview: Crossover našich talk-show a recept na vaječnou pomazánku

Vážení přátelé, jistě si již užíváte Velikonoce. Pečete beránky, mazance, jidáše a další pochutiny. Jistě se i těšíte, jaká krásná vejce si v pondělí vykoledujete a jakou dobrou vaječnou pomazánku si z nich budete moci vyrobit. Ostatně na téma vaječných pomazánek vyráběných z kraslic jste mohli slyšet nedávný rozhovor s Agátou Schejbalovou, aktuálně zraněnou hráčkou našich žen. Agáta se v pořadu Na Dr. Witta s Davidem Honzíčkem rozpovídala nejen o této pochutině, ale i o jejím osobním i osobitém pohledu k tradici koledování. Vykoledovat si nějaké body o tomto víkendu ostatně budou chtít i některé naše týmy. A které že to budou?

Například Starší žákyně, které se v sobotu na domácí půdě utkají od 9:00 s Rtyní v Podkrkonoší, od 10:50 s Dobruškou a od 13:30 s Hradcem Králové. Ostatně na domácím turnaji můžete podpořit i Sofii Schejbalovou, mladší, a neméně talentovanou, sestru výše zmíněné Agáty. Velmi pravděpodobné tak je, že se na turnaji objeví právě i nedávná účastnice talk-show Na Dr. Witta s Davidem Honzíčkem, Agáta Schejbalová. A tak se jí na její recept vaječné pomazánky z kraslic můžete zeptat přímo, případně se s ní i můžete vyfotografovat a poprosit si o autogram. Především ale přijďte zafandit starším žákyním, které čekají 3 velmi náročné souboje.

Pokud by Vás ovšem zajímala spíše právě talk-show Davida Honzíčka, musíte se spolu s ním vydat do Předměřic nad Labem. Zde uvidíme navíc zajímavý crossover! David Honzíček tentokrát nebude hostit, ale sám se stane hostem, a to v rámci cestopisného cyklu Lokálkou s Kubou Paďourem. Oba naši hráči využijí možnost společné cesty a tématem tak, vedle dění okolo železnice, jak má Kuba Paďour ve zvyku, bude právě i život Davida Honzíčka. Součástí natáčení pak bude i turnaj juniorů. Ti se od 10:30 utkají s týmem z města pohádek, Jičínem a od 15:00 pak s Českou Skalicí. Program je to tedy nabitý a Vaše účast bude po právu odměněna.

Pokud ovšem neděláte vaječné pomazánky a obě talk-show si raději pustíte při vaření jako podcast, a z nějakého důvodu milujete fandění florbalu, můžete vyrazit v neděli na letošní ligovou derniéru našich starších žáků. Tým pod vedením autora těchto článků, Tomáše Šimona, a muže s největšími kouty v klubu, Vojtěcha Kareše, se vydá své poslední 2 zápasy v sezoně sehrát do Chlumce nad Cidlinou. Nedávno zde toto město v rámci oblíbeného segmentu čtení z Wikipedie bylo, ale nechceme Vás o něj ochudit, a tak zde vypíchneme poněkud jiné informace. První písemná zmínka pochází z roku 1110, konkrétně o Chlumci nad Cidlinou se pak poprvé zmiňují listiny k roku 1235. Počet domů v obci je 1640, počet obyvatel pak 5625. Chlumec nad Cidlinou se dělí na 7 obecních částí i základních sídleních jednotek. Pokud byste městu chtěli něco vzkázat, můžete využít jeho obecní mail město.chlumec@tiscali.cz. Pokud byste se ovšem chtěli jen přijet podívat na florbal, v místní hale starší žáci vyzvou od 10:10 Béčko Sokolů Pardubice a od 13:40 pak tradičního soupeře v této sezoně ze Všestar. Tým okolo Tomáše Procházky, Ondřeje Tušila nebo Jiřího Schejbala určitě všem vlajkonošům bude chtít za podporu v této sezoně poděkovat a bude rád, když dorazí v hojném počtu.

Vážení přátelé, to je v tomto týdnu vše. Čekají nás 3 zajímavé turnaje a my budeme rádi, pokud se některých z nich zúčastníte, neboť nás čeká jistě zajímavá podívaná a, jak vidno z článku, i bohatý doprovodný program! Těšíme se na viděnou na některém z turnajů!