Související zápasy

Haga Pardubice
32_20230411_170207.png
14_20230425_150646.jpg

Oslabené "áčko" neprohrálo

Předposlední hrací víkend sezóny se nesl v duchu oslabených sestav našich týmů. Nemělo to vliv na výsledky mužského A týmu. To samé ovšem nelze říci v případě juniorek. Elévky a elévové sbírali další herní zkušenosti.

Muži A

Hráči načali sobotní turnaj pohodlnou výhrou nad Lanškrounem. Už první třetina vyzněla jednoznačně v náš prospěch, a ve zbytku zápasu už jsme jen navyšovali vedení.

Do druhé zápasu jsme nastoupili oslabeni o dva hráče, navíc Dvůr Králové nad Labem B byl by vyztužen dvěma hráči A týmu, to vše nás pasovalo do role outsidera. Nicméně v úvodní periodě jsme Dvůr zaskočili dvěma brankami v prvních dvou minutách. Dvůr Králové ovládnul prostřední část, ovšem na začátku třetí třetiny jsme vstřelili gól, který se nakonec ukázal jako vítězný.

(pozn.: týmová fotka mužů je z jiného turnaje)


Juniorky

Nabitý program posledního týdne se bohužel projevil, resultoval z toho větší počet zraněných hráček, které podporovaly tým pouze ze střídačky.

Proti domácí Kutné Hoře jsme šli hned úvodní minutě do vedení, leč to byl na dlouho dobu náš poslední gól. Kutná Hora ještě během první třetiny zápas otočila, v další části navýšila náskok, který pak ještě zvýraznila.

Posledním zápasem sezóny bylo východočeské derby proti IBK Hradec Králové. Zápas neskončil tak výrazným rozdílem jako proti Kutné Hoře, průběh utkání mělo IBK ve svých rukách a zaslouženě zvítězilo.

Holkám, z nichž někteří jsou věkově ještě dorostenky, se sluší poděkovat za sezónu. Během ní se ukázalo, že když jsou v kompletní sestavě, je herní projev týmu lepší než na začátku sezóny. 


Žákyně

Holky odehrály doplňkový turnaj v počtu 5+1 na velkém hřišti. Do Vysokého Mýta vyrazilo 9 bojovnic, z nichž většinu tvořily mladší žákyně.

V základní skupině jsme si připsali výhru na Jablonným nad Orlicí, a prohry Vysokým Mýtem a Letohradem. Díky skóre jsme pak nehráli zápas o umístění, a turnaj jsme zakončili na 7. místě.

Na kdyby se nehraje, příště budeme v početnější sestavě. Každopádně pro hráčky to byly cenné zkušenosti a ověření některých specifik hry na velkém hřišti. 


Elévky

Závěrečný turnaj odehrál náš nejmladší dívčí tým v Jičíně. V této soutěži ma každý tým 4 turnaje za sezónu, proto holky hrály minulý víkend na dohlášeném turnaji mladších žákyň, a pravidelně mohou hrát společně s elévy.


Elévové

Ligovou sezónu završil také tým elévů, který se v sobotu vydal do Hlinska.

Pro řadu kluků to byl debutový ročník, během něhož dosáhli velkého zlepšení, a ještě hodně toho mají před sebou.