Související zápasy

Haga Pardubice

Mužské týmy úspěšné, žákyně v Podkrkonoší

Mužský A tým udělal první krok záchraně v Regionální lize mužů. Béčko si připsalo dvě vítězství. Žákyním se nepovedl turnaj v Hostinném.

Mladší žáci

Kluci byli na domácím turnaji doplněni o několik elévů, pro které to byl základ pro přechod do starší věkové kategorie, který je čeká v následující sezóně.

Komentář hlavního trenéra ml. žáků Petra Šimona:

Díky dobrému počtu hráčů (i přes opožděné omluvenku) jsme do turnaje vstoupili s velkým nasazením a intenzitou. Dařila se nám hlavně obrana, i když je pořád potřeba zlepšit reakci na zisk/ztrátu balónku.
V útoku se nám dařilo kombinovat a střílet z první. Je třeba ještě zapracovat na tlačení se do předbrankového prostoru. Děkujeme fanouškům, co nás přišli podpořit. Myslím, že jsme předvedli výkon, za který se nemusíme stydět.

Starší žákyně

Tým složený z mladších a starších žákyň zakončil soutěžní ročník 2022/2023 na turnaji v Hostinném.

V zápase s Lanškrounem jsme vyhráli první poločas, nicméně ve druhém jsme si nechali vzít vypracovaný náskok.

Lídr soutěže Vysoké Mýto nás suverénně přejel, nutno dodat, že jsme jim to příliš zjednodušili.

Proti Hostinnému se sice zlepšil přístup, nicméně herně to nebylo povedené utkání.

Fotogalerie z turnaje (autor: Daniela Slánská)