Související zápasy

Haga Pardubice

Elévky v akci, poučení dorostu, juniorky si přivezly bod

Celkem šest našich týmů se objevilo na hřištích napříč regionem. Po poměrně dlouhé době se představil tým elévek. Mladší žáci vyrazili za trolejbusem za turnajem do Lázní Bohdaneč. Dorostenci a muži A nepřidali žádný bod do tabulky. Juniorky hlásí zisk bodu. A pouze muži B brali vše.

Holky na severu

Nejmladší dívčí kategorie měla svůj 3. turnaj Ligy elévek ve Rtyni v Podkrkonoší.

Holky si odvezly hodně zážitků a herních zkušeností.

Fotogalerie z turnaje

Mlži v Bohdanči

Původně se mělo hrát v hale Univerzity Pardubice, nakonec se turnaj přesunul do Lázní Bohdaneč.

Lázeňské prostředí mělo na kluky blahodárné účinky, jak můžete vidět z týmové fotky.

Komentář hlavního trenéra mladší žáků Petra Šimona

Do prvního zápasu jsme vstoupili v dobrém tempu a s nasazením, které se postupně zmenšovalo. Z turnaje bych nejvíce vyzvedl naší obrannou hru (bloky střel) a snahu kombinovat. Víme, že máme co zlepšovat.

Zmar a poučení dorostu

První zápas byl velkou zkouškou morálky, ve které jsme bohužel neuspěli. Litomyšl na turnaj přijela v 6 hráčích do pole, takže naší největší šancí bylo hrát aktivně a soupeře unavit. To se bohužel nepovedlo, neboť jsme začátek zápasu vzali poněkud lehkovážně, Litomyšl jsme nechali určovat tempo, které ji vyhovovalo a sami jsme již nedokázali svoje koně přepřáhnout a zrychlit hru. Proto musíme uznat, že Litomyšl vyhrála naprosto zaslouženě.

Druhé utkání byla naprosto jiná kávička. Jak my, tak Vysoké Mýto nastoupilo do zápasu s obrovským nasazením a celkově se v 45 minutách zápasu odehrála skvostná bitva, která musela bavit hráče i diváky. Do posledních vteřin se bojovalo o každý centimetr hřiště a zápas mohl klidně skončit remízou, nakonec ale Mýto těsný náskok 4:3 udrželo.

Z turnaje v Jaroměři tak odjíždíme bez bodu, rozhodně ale s dobrým pocitem z výkonu v zápase s Vysokým Mýtem a současně s poučením, že do zápasu musíme vždy dát 100%, ač se soupeř jeví v nevýhodě.

autor: Tomáš Šimon

Áčko bez bodu

Úvodní perioda ještě byla vyrovnaná, ve zbytku klání byl Jičín úspěšnější.

Ve druhém zápase se Sokoli "U50" rozhodla první třetina. V poslední části jsme se sice dotáhli, nicméně soupěř si už vítězství zkušeně pohlídal.

Remíza juniorek

První zápas proti Rtyni nenabídl mnoho gólů, všechny třetiny skončily vyrovnaně 1:1. Naneštěstí pro nás o dělbě bodů rozhodl proměněný nájezd Rtyně ve 37. minutě utkání.

O vítězství domácího celku bylo jasno na konci úvodní periody. Dobruška pak navyšovala vedení a zaslouženě vyhrála.

Radost béčka

Hobby tým si nedělní výjezd do Rokytnice v Orlických horách zpříjemnil výhrami na "céčkem" Letohradu a pardubickými Titány.