Související zápasy

Haga Pardubice

Dvě výhry juniorů, mladší žákyně na turnaji

Úspěšnou sobotu má sebou tým juniorů, který si v sobotu odvezl 2 výhry z Hradce Králové. Ve stejný den jsme se účastnili turnaje mladších žákyň v Jablonném nad Orlicí.

3. místo juniorů

Nejstarší mládežnická kategorie zapsala na začátku víkendu dvě výhry 7:6, které se nerodily snadno.

V prvním zápase se Chlumci nad Cidlinou vydařila 7. minuta zápasu, po které jsme ztráceli o dvě branky. Nicméně o vítězství rozhodla závěrečná třetina, kdy vítězný gól padl v čase 44:28.

Poslední zápas sezóny s Předměřicemi nad Labem měl obdobný průběh. Rozdíl byl v tom, že jsme o vítězství rozhodli v prostřední periodě, hned 3 branky jsme vstřelili ve 25. minutě.

I díky sobotním výhrám obsadil náš tým hezké bronzové umístění ve 3. lize juniorů.

Juniorky

Sice se dvěmi novými hráčkami, přesto v oslabené sestavě, jsme jeli k sobotní dohrávce do Dobrušky. V první třetině jsme ještě drželi remízový stav, pak se ale ukázala kvalita domácího výběru, který zaslouženě zvítězil.

Druhá dohrávka s IBK Hradec Králové se hrála netradičně v úterý ve večerních hodinách. Vstup do utkání jsme měli velmi dobrý, už po 22 sekundách jsme se ujali vedení. Ve třinácté minutě domácí převzali otěže. Prostřední třetina byla na branky smírná. Poslední perioda byla v režii IBK, které definitivně stvrdilo své vítězství.

Mladší žákyně

Jelikož máme možnost přihlásit tým na jednotlivé turnaje Ligy mladších žákyň (pozn.: soutěž jsme pro sezónu 2022/2023 nepřihlašovali), využili jsme toho pro získání dalšího zápasového zapojení pro naše elévky a mladší žákyně.

A tak se 10 hráček (z toho polovina elévky) a brankářka v sobotu vydaly do Jablonného nad Orlicí, kde sehrály zajímavé zápasy s domácím klubem, Dobruškou, Rtyní v Podkrkonoší a Hostinným.