32_20230411_170207.png
31_20230411_170245.png
95_20240509_113413.jpg

Shrnutí: Out Of Office Open 2024 ovládl tým DEK Pardubice

Celkem 20 firemních týmů, 6 hodin boje, 56 zápasů, krásné góly a plno emocí. Takový byl ve zkratce první ročník našeho florbalového turnaje firem.

V úterý 7. května proběhl první ročník florbalového turnaje firem v našem podání. V nafukovací hale na Dukle v Pardubicích jsme přivítali celkem 20 firemních týmů z různých odvětví. Cíl pro nás byl jednoduchý - vymyslet pohodový turnaj, kde si každý pořádně zasportuje, utuží firemního ducha a bude mít prostor i navázat spojení s dalšími firmami z Pardubic a okolí.

Týmy byly rozdělené do 4 skupin po 5 z nichž 4 postupovali do vyřazovacího pavouka. V něm se zvedlo nasazení jednotlivých týmů, do turnaje vstoupily v některých případech emoce, což přispělo k tomu, že to mělo opravdu náboj.

Konečné pořadí:

  1. DEK Pardubice
  2. Ederáci
  3. ČSOB poj.

Kompletní pavouk:

Vedle hlavního turnaje se mohli účastníci poměřit ve 2 dovednostních disciplínách: tvrdost střelby a přesnost střelby. První disciplínu ovládl pan Novák z týmu Ederáci a druhou pan Beneš z týmu Medoro.

Bohužel, jak to někdy při sportu bývá, turnaj nedohrál jeden člen HROCHOTEAMU, který utrpěl zranění nohy. Přejeme brzké uzdravení a doufáme, že na florbal nezanevře.

Celý den jsme se mohli opřít o pomocníky z řad našich týmů. Starali se o plynulý průběh jednotlivých zápasů a patří jim za to velké poděkování.

Jak jsme avizovali, část startovného poputuje na nákup potravin pro děti trpící poruchou PKU. Po započtení příspěvků od účastníků turnaje jsme momentálně na částce 13 300 kč, které předáme iniciativě TEAM__PKU v sobotu 11. května ve Žluťáku. I tam ještě v obou částech programu bude možné částku navýšit. Děkujeme!


Závěrem bychom rádi poděkovali všem, kteří se v úterý zasloužili o to, že turnaj proběhl tak, jak proběhl.
Již přemýšlíme, jak příští rok turnaj vylepšit, proto jednotlivým týmům bude rozposlán dotazník s prosbou o vyplnění zpětné vazby.

#oooopen2024 #ha10ga #hagaspojuje #team__pku