Související zápasy

Haga Pardubice
32_20230411_170207.png
93_20240429_092749.jpg

Shrnutí: děti válely na turnajích, muži měli rozdílný víkend

Naše dvě nejmladší kategorie v sobotu zakončili své soutěže, a přebrali pohár pro účastníky. Mužské "áčko" se loučilo dvěma těsnými porážkami. B-tým úspěšně zvládnul play-up o postup do Regionální ligy mužů. A sladká tečka v podání mladších žáků.

Přípravka

Minulý víkend bylo v Litomyšli na programu vzrušující dětské florbalové představení, kde se naše týmy HAGA Špunti postavily tváří v tvář několika vysoce kvalifikovaným soupeřům. Tento turnaj přilákal týmy z různých koutů, včetně Florbal Litomyšl, SOKOLI Pardubice, SOKOLI Pardubice B, SOKOLI Pardubice C, FTC Vysoké Mýto, FbK Orlicko-Třebovsko a Orel Přelouč.

Naši hráči HAGA Špunti se postavili do boje s odhodláním a vášní, která byla cítit na každém centimetru hřiště. Každý zápas byl plný dynamických momentů, rychlých přechodů a pevných obran. Tribuny byly plné rodinných příslušníků a fanoušků, kteří svým povzbuzením dodávali hráčům ještě větší energii.

Turnaj nejenže nabídl vynikající příležitost pro mladé hráče ukázat své dovednosti, ale také podtrhl důležitost fair play a sportovního chování. Hráči si navzájem gratulovali a respektovali, což je klíčovým prvkem v každém sportovním utkání.

Po skončení turnaje mohli hráči odcházet s hlavami vztyčenými a s novými zkušenostmi a přátelstvími. Celý turnaj byl nejen o florbalových dovednostech, ale také o budování komunity a vytváření nezapomenutelných zážitků pro všechny účastníky. Děkujeme všem týmům za účast a skvělý sportovní den.


Elévové

Minulý víkend se na florbalovém hřišti v Pardubicích odehrál nezapomenutelný dětský turnaj, který přilákal mladé florbalisty z celého regionu. Naše týmy, HAGA Špunti Bílí a HAGA Špunti Zelení, se postavily tváří v tvář některým z nejlepších týmů v okolí, včetně FBC Skuteč, FbK Orlicko-Třebovsko Modří, FbK TJ Svitavy, Klub SPV Pardubice, SOKOLI Pardubice, SOKOLI Pardubice B, Florbal Hlinsko, Florbal Litomyšl a FbC Vlci Skuteč.

První zápasy byly plné vášně a soutěžního ducha. Naše týmy se snažily dát do hry všechno a ukázat své nejlepší výkony. Zápasy proti takovým týmům, jako jsou SOKOLI Pardubice, Florbal Hlinsko nebo FbC Vlci Skuteč, přinesly vzrušující a napínavé momenty, které neunikly pozornosti diváků.

HAGA Špunti Bílí a Zelení byly skvělými představiteli fair play a sportovního chování. I když ne všechny zápasy skončily vítězstvím, naši hráči předvedli skvělou týmovou práci a odhodlání.

Turnaj nebyl jen o soutěži, ale také o budování přátelství a sdílení radosti ze hry. Děti si užívaly každý okamžik na hřišti a vytvářely nezapomenutelné zážitky, které si budou pamatovat dlouho.

Gratulujeme všem týmům k jejich účasti a skvělým výkonům na tomto turnaji. Děkujeme také pořadatelům za skvělě zorganizovaný turnaj, který přinesl radost a nadšení všem účastníkům!


Muži A

První zápas florbalového turnaje mezi týmy HAGA Pardubice a FbC Titáni USK Pardubice přinesl divákům napínavé a dramatické okamžiky. V první třetině dávali branky pouze Titáni. Konkrétně dva. Už ve druhé části se hra rozpálila, kdy FbC Titáni USK Pardubice zvýraznily skóre brankami Davida Petržely. Tým HAGA Pardubice se snažil reagovat, ale vyloučení Petra Kučery a Jana Bubna jim neulehčilo situaci. Přesto na konci periody snížili na 1:4. Do třetí části vstoupil tým FbC Titáni USK Pardubice s náskokem tří branek. I když se HAGA Pardubice snažila snížit manko, zápas byl ovládnut dominantním výkonem soupeře. Dokonce i branka Matouše Sákry nedokázala otočit průběh zápasu ve prospěch HAGA Pardubice. Napětí bylo patrné nejen na hřišti, ale i mezi trenéry a hráči, což se projevilo několika vyloučeními. Nakonec se FbC Titáni USK Pardubice radovali z vítězství se skóre 7:6, ačkoli HAGA Pardubice dokázala v závěru snížit.

Druhý zápas turnaje s FTC Vysoké Mýto B byl plný emocí a vzrušení. HAGA Pardubice začali zápas s odhodláním získat vítězství, ale již v první části se FTC Vysoké Mýto B ujalo vedení díky brankám Radima Jiráského a Jana Ossendorfa. Následně se HAGA Pardubice snažili odpovědět, a podařilo se jim snížit náskok soupeře brankou Jana Daška. Nicméně FTC Vysoké Mýto B nepolevilo a dokázalo dvakrát skórovat, čímž si zajistilo pevnější pozici v zápase. Ve třetí části se HAGA Pardubice snažili o dramatický obrat. Skvělými výkony Filipa Voženílka a Jana Daška se jim podařilo snížit náskok soupeře na jediný gól. Navzdory jejich úsilí se však FTC Vysoké Mýto B ubránilo a udrželo si vedení až do konce zápasu. Napětí na hřišti umocnila série vyloučení, která poukázala na velkou rivalitu mezi týmy. Nakonec FTC Vysoké Mýto B slavilo vítězství se skóre 5:4, zatímco HAGA Pardubice museli přijmout porážku, i přes jejich statečný výkon.


Muži B

V prvním zápase turnaje play-up se střetly týmy HAGA Pardubice B a FbC Sokol Předměřice n/L, přičemž tým HAGA Pardubice B vyšel jako vítěz s konečným výsledkem 16:4. Skvělý vstup do zápasu měl tým HAGA Pardubice B, který okamžitě začal skórovat. První branku zaznamenal Daniel Bořetický, což nastartovalo sérii úspěšných útoků tohoto týmu. Postupně se na skóre podíleli další hráči jako Josef Mudruňka, David Březina a Filip Dohnal, kteří si připsali několik gólů i asistencí. I přesto, že tým FbC Sokol Předměřice n/L se snažil reagovat a snížit náskok soupeře, nedokázal se vyrovnat s útočnou silou HAGA Pardubice B. Výhra v prvním zápase je pro tým HAGA Pardubice B dobrým startem do turnaje a poskytuje jim potřebnou motivaci a sebevědomí pro další zápasy.

Ve finálovém zápase turnaje play-up se střetly týmy HAGA Pardubice B a TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B, přičemž tým HAGA Pardubice B zvítězil v dramatickém utkání s výsledkem 9:8. Zápas nabídl divákům napínavé okamžiky a obraty ve skóre. Obě mužstva se střídavě dostávala do vedení, přičemž rozhodující gól padl pouhých 11 sekund před koncem zápasu, kdy Daniel Pilný poslal míček do sítě soupeře. Hráči HAGA Pardubice B, zejména David Březina, Filip Dohnal a Petr Papák, předvedli vynikající výkony, které sehrály klíčovou roli v jejich vítězství. Tým TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B podal rovněž statečný výkon a až do posledních chvil se snažil o vyrovnání a zisk bodu. Michal Nožička byl jedním z tahounů týmu a svými góly přispěl k napínavosti zápasu. Pro tým HAGA Pardubice B je toto vítězství důležité pro upevnění pozice v turnaji a poskytuje jim povzbuzení do dalších zápasů.


Mladší žáci

Mladší žáci týmu HAGA Pardubice nedávno ukázali svou sílu a dovednosti na florbalovém turnaji plném vášně a soutěže. Zde je rychlý přehled jejich výsledků během tohoto turnaje:

Tým HAGA Pardubice začal turnaj s velkým nadšením, když přehráli tým FBK Jičín Cipísci s výsledkem 8:1. Jejich útočná síla a obranná stabilita byly rozhodujícími faktory tohoto zápasu.

Následoval další zápas, ve kterém se HAGA Pardubice střetli s týmem Florbal Primátor Náchod, který porazili 6:1. Skvělá kombinace, rychlost a přesnost v zakončení přinesly týmu HAGA další vítězství.

Tým HAGA Pardubice pokračoval ve své vítězné cestě, když porazil tým IBK Holice - Holoubci v těsném zápase 4:3. Toto vítězství bylo založeno na jejich odhodlání a týmové práci.

Poslední zápas turnaje přinesl další triumf pro HAGA Pardubice, když porazili tým Orel Rtyně v Podkrkonoší 6:2. Jejich silná hra a sebedůvěra jim zajistily další vítězství.

Celkově se mladší žáci HAGA Pardubice prezentovali na turnaji s pevným závazkem a ukázali svou sílu a dovednosti. Jejich výkony byly plné vášně a odhodlání, a věříme, že budou pokračovat v rozvoji svého florbalového talentu v budoucích soutěžích.


(článek vytvořen s pomocí https://chat.openai.com)

Související články

Haga Pardubice
92_20240425_075455.jpg

Preview: Bylo to krásné a bylo toho dost. Sbohem a šáteček!

Vážení přátelé, je to tady. Rok utekl jako voda a ročník 2023/24 jakbysmet. Proto nás čeká naše poslední společné ligové preview této sezóny. Na to, že jde o poslední herní týden bude opět velmi nabité. Jdeme na to!