Související zápasy

Haga Pardubice
32_20230411_170207.png
78_20240314_100526.jpg

Preview: Pozvánka na cestopisnou sérii Lokálkou s Jakubem Paďourem

Vážení přátelé, máme tady jarní prázdniny, období klidu, míru a lásky. Navíc jaro je obdobím, ve kterém jistě mnoho zvířátek hledá možnost nadále nechat putovat světem svůj gen v podobě roztomilých mláďátek, ať už kočiček, pejsků, přímorožčátek, pávátek, papuchalkátek, drontátek nebo oslátek. Pokud Vy naopak hledáte zábavu na víkend, který ukončí jarní prázdniny, máte tu od nás hned 2 nabídky.

Začneme v neděli, kdy si naše mužské Béčko zahraje domácí turnaj v hale na Univerzitě. Zde se v 9:00 utká s Sokoli Parudbice U50C, na jehož soupisce figuruje i náš manažer Jan Brychta. Po tomto třaskavém utkání pak muže ještě ve 14:00 čeká tým z Letohradu. Inu možnost vidět doma skvělý florbal je zde.

Pokud by Vás spíše zajímala sobota, potom Vás můžeme pozvat do Chlumce nad Cidlinou, kam si vyjedou ke svému turnaji dorostenci. Vzhledem k tomu, že o Chlumci jsme zde psali v rámci čtení z Wikipedie již minulý týden, kdy se do této bašty fotbalových internacionálů vydali starší žáci, raději bychom Vás dnes pozvali na cestopisný pořad „Lokálkou s Kubou Paďourem“. Tento cestopisný pořad je totiž v podstatě takové čtení z Wikipedie, které máte tak rádi na našich stránkách. Dorostenec hájící naše barvy, Jakub Paďour, totiž vždy v rámci své cesty na turnaj natáčí a dokumentuje dění kolem železnic, které do těchto končin vedou. Jakubovo povídání je vždy poutavé a dechberoucí, cestou vlakem k němu do kupé navíc přisedají zajímaví hosté, místní rodáci a cestopisci. A v sobotu do kupé přisedne velký putovatel Štěpán Koblížek. Můžete se tak těšit na zajímavé povídání, již tradičně doprovázené muzicírem Vráťou Hoškem. Tak se přidejte! „Lokálkou s Kubou Paďourem“ startuje v sobotu a navazuje na něj také dvojzápas dorostenců s Dobruškou (10:30) a Hradcem Králové B (15:00).

Vážení přátelé, to je vše. Tento týden nás nechává klidnými a o to víc věříme, že se zúčastníte i cestopisné dokumentární série Lokálkou s Kubou Paďourem. Těšíme se na viděnou na některém z turnajů!