Co slavíme

10 let od založení Hagy

I když jsme v porovnání s ostatními stále poměrně mladý klub, v roce 2024 dosáhneme našich 10. narozenin. A každé takové jubileum by se mělo patřičně oslavit, proto jsme si připravili (a stále ještě připravujeme) několik akcí, kde bychom se mohli všichni potkat a těch prvních 10 let Hagy zhodnotit.

Co se tak bavíme s ostatními kluby, začátky máme všichni téměř shodné. Parta kamarádů si řekla, že založí klub a zkusí společně hrát florbal. My jsme takovou domluvu udělali v roce 2014, kdy jsme na jaře dali dohromady tým, který v sezoně 2014/2015 absolvoval první florbalovou sezonu. A tím se položil základní kámen současné Hagy - 13 florbalových týmů s cca 200 hráčkami a hráči, přes 200 gymnastek a gymnastů, za námi je i historicky několik úspěšně zorganizovaných akcí a turnajů (legendární Sedmičky, badmintony, beach volejbaly a nebo třeba projekt Do práce na kole, který jsme 2 roky v Pardubicích pořádali).

Vzpomínek máme každý určitě dost a těšíme se, že si je tento rok trochu oživíme.

Připravované akce

Oslavy 10 let ve Žluťáku (11. května 2024)

Akce, kde to všechno vyvrcholí a kde bychom rádi viděli, co největší počet lidí, kteří buď Hagou prošli, jsou momentálně v ní nebo se nějakým způsobem pohybovali okolo nás. Vítán je každý, rádi uvidíme i soupeře z ostatních klubů nebo i toho, kdo o nás zatím vůbec neslyšel.

Průběh trochu naváže na akci Haga v převlecích, kterou jsme na začátcích našeho fungování pořádali. Těšíme se na originální masky (masky jsou DOBROVOLNÉ, rádi vás uvidíme i bez nich), super zábavu a různé soutěže. Přesně program budeme poodkrývat postupně.

Prodej vstupenek proběhne ve 3 vlnách:

  • 1. vlna: do konce ledna
  • 2. vlna: únor až duben
  • 3. vlna: květen

Vstupenky je již teď možná zakoupit přes náš HAGA Krámek. Máme variantu samotné vstupenky a výhodného balíčku společně s tričkem.

Více informací k oslavám ve Žluťáku najdete na samostatné stránce.

Florbalový turnaj firem (7. května 2024)

Ještě před samotným vyvrcholením ve Žluťáku připravujeme něco, co jsme v minulosti ještě nezkoušeli. Chtěli bychom umožnit firmám z Pardubic a okolí poměřit se mezi sebou na florbalovém hřišti.

Turnaj se odehrají v nafukovací hale na Dukle.

Více informací a propozice naleznete na samostatné stránce.

Partneři oslav

Partnery budeme postupně zveřejňovat.

V případě zájmu podpořit naše oslavy nebo i Hagu samotnou v její činnosti, kontaktujte, prosím, předsedu našeho klubu Míru Zajíčka.

Zpět na 10 let